Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Odnośnie wypowiedzi w temacie Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka o moderatorach.
Przepraszam że się wtrącę ale skoro @Dexter_McAaron uważa że bycie moderatorem to lekki kawałek chleba i że byłby lepszym moderatorem to proponuję aby go nim uczynić.
Ja jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 18:26, kerkas napisał:

Przepraszam że się wtrącę ale skoro @Dexter_McAaron uważa że bycie moderatorem
to lekki kawałek chleba i że byłby lepszym moderatorem to proponuję aby go nim uczynić.
Ja jestem za.

Nic takiego nie powiedział. Radzę uważnie przeczytać wypowiedzi i nie dochodzić do błędnych wniosków.

Podejrzewam też, że sam user nie byłby zainteresowany ani funkcją, ani w ogóle byciem obiektem dyskusji w tym temacie. Dlatego proszę ją zakończyć już tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, a co sądzicie o tym aby moderatorzy mieli inny kolor czcionki - jak konsule, kiedyś CDP miało niebieski, teraz konsule mają zielony a modkom też by się przydał. Byliby bardziej widoczni no i działałoby to lepiej na ludzi ,każda interwencja byłaby bardziej widoczna, oraz wszystko miałoby większą estetykę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 22:56, Sandro napisał:

W sensie że niby tekst postów byłby czerwony? Boże uchroń!

Czerwony lepiej nie, nic by nie było widać i jedynie wzrastałaby agresja na forum ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 22:56, Sandro napisał:

> /.../
W sensie że niby tekst postów byłby czerwony? Boże uchroń!


Czerwony nie, ale jakiś inny odróżniający się od białej lub czarnej, w zależności od wersji skórki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 23:04, Isildur napisał:

Czerwony nie, ale jakiś inny odróżniający się od białej lub czarnej, w zależności od
wersji skórki ;)

Od czarnej znakomicie wyróżnia się biel, a od białej - czerń :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 23:11, Sandro napisał:

Od czarnej znakomicie wyróżnia się biel, a od białej - czerń :]

ale np. jak w czarnej skórce są tym żółto-pomarańczowym wypisane tematy, taka pasowałaby idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 23:24, kindziukxxx napisał:

ale np. jak w czarnej skórce są tym żółto-pomarańczowym wypisane tematy, taka pasowałaby
idealnie :)

Dla mnie genialność tego forum polega na tym, że jest przejrzyste i czytelne. Żadnych badziewnych bajerów w postaci animowanych gifów, emotikonek, bannerów czy sygnaturek pod każdym postem. Zabawa z kolorami wyszłaby tylko na gorsze. Z resztą nie ma się co martwić - jak sobie przeskrobiesz na forum to gwarantuję, że nie przeoczysz postów moderatora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to wcale nie jest glupi pomysl, zeby Moderatorzy pisali np. na niebiesko, zwlaszcza, ze ten kolor na tym forum (w czarnej i bialej wersji) sie sprawdzal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już chcecie się bawić w kolorki, to pomyślcie lepiej jak wyróżnić podpięte posty, a dopiero później posty moderatorów.
Poza tym takie rozwiązanie jest IMO bez sensu. Bo w sumie co by to dało? Chyba każda średnio inteligentna małpa zauważyłaby czerwony status moda, więc po co jeszcze kolorować wszystkie posty? W normalnej dyskusji z modem chyba tylko by to przeszkadzało. Jak już, to można by dać modom dodatkowy tag do kolorowania elementów posta, żeby np coś ogłosić, ale broń boże kolorować każdy post...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2011 o 10:01, rob006 napisał:

Jak już,
to można by dać modom dodatkowy tag do kolorowania elementów posta, żeby np coś ogłosić,
ale broń boże kolorować każdy post...


TO byłoby idealne rozwiązanie, wtedy dyskusja to dyskusja a akcja modelatorska zostawiła by swój kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geez, następny pomysł który ma "ulepszać" forum, szkoda tylko że praktycznie by to nie dawało [ patrz posty wyżej ]. No ale spoko - chcecie pierdółki wstawiać to wasza sprawa. Teraz czekam na animowane awatary dla modów i podwójne miejsce na sygnaturkę dla wyżej wymienionych. ;-D

Swoją drogą po przejściu na czarnego skina nie wyobrażam sobie powrócić do białego a jeszcze bardziej nie wyobrażam sobie tu jakiś kolorowanek w postach ...

Niebieski dobrze widoczny na czarnym? Okeeej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 16:16, Tyler_D napisał:

Niebieski dobrze widoczny na czarnym? Okeeej ...


Na pewno lepszy od czerwonego. poza tym od samego początku jestem na ciemnym skinie i jak gram.pl było pod szyldem CDP to niebieski był dobrze widoczny, jedynie na białym skinie, moim zdaniem był zbyt jasny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały off-top

Czy mogę zamieścić w temacie Polska , gospodarka...
takie ogłoszenie ? ewentualnie w jakim innym temacie ?.

Spoiler

Poczcie w Komorowie (woj. mazowieckie) grozi likwidacja.
Aby temu zapobiec mieszkańcy Komorowa powinni napisać pozytywna opinię o pracownikach naszej poczty komorowskiej i zostawić owa opinię na poczcie w Komorowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2011 o 19:21, kerkas napisał:

Czy mogę zamieścić w temacie Polska , gospodarka...
takie ogłoszenie ? ewentualnie w jakim innym temacie ?.


Eeee... zrobiles to wlasnie w watku "MODERATORZY: jacy są naprawdę?" :) Takie pytania to raczej przez moderskrzynke powinno sie zadawac, tak czy inaczej ja nie widze problemu, by we wspomnianym temacie (tzn. o Polsce, nie o Moderatorach) taki post sie pojawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czyżby jeden ze strażników naszego gramowego Matrixa ["Gramtrix"] odszedł na emeryturkę ? ;> Chodzi mi o Wodzastego nie ma go już chyba od kilku dni [jeśli chodzi o ocenianie moderatorów] a niedawno był. Teraz znajduje się w "zasłużeni dla systemu" ;-). Czyżby jakaś "rewolucja" ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się