Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed III budowany od podstaw

15 postów w tym temacie

Wiemy, że w trzeciej części musimy wdrożyć mnóstwo nowości. Spróbowaliśmy zmniejszyć czas oczekiwania na zabicie kogoś. Obiecujemy, że w ciągu 30 sekund od rozpoczęcia rozgrywki już będziecie kogoś zabijać

I powiem szczerze, że mnie to niepokoi... Jestem zwolennikiem czychania na swoją wirtualną ofiarę i obmyślania strategii ataku, a nie "rąbania po cichu" od początku grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obiecujemy, że w ciągu 30 sekund od rozpoczęcia rozgrywki już będziecie kogoś zabijać - zapowiedział Hutchinson.

Oooo tak. Musi być szybciej, więcej i efektowniej niż np. w serious sam. Wtedy AC3 będzie miał sens. No ale powinien nazywać się np Assassins Greed ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 14:40, Mr_Spike napisał:

Oooo tak. Musi być szybciej, więcej i efektowniej niż np. w serious sam. Wtedy AC3 będzie
miał sens. No ale powinien nazywać się np Assassins Greed ;)


Chyba Assassin''s Grind :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Revelations też zabijamy pierwszego przeciwnika mniej więcej po 30 sekundach od rozpoczęcia gry (pomijając filmiki wstępne) i całkiem ładnie to zostało wkomponowane w całość, więc akurat to mnie nie martwi.

Martwi mnie ta dziwna skłonność do "nowości". Facet wydaje się być radykałem, który chce totalnie przeprojektować grę, a to mi się nie podoba. Jak będę chciał pograć w coś innego to kupię inną grę, a nie Assassin''s Creed, od którego to oczekuję tego samego co zawsze + nowości, a nie samych nowości ze zlikwidowaniem tego co było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na ten przykład kupię ta grę na ps3 zawsze w takie gry zagrywam na konsoli bo pc jakoś mi nie leży ale same nowości są w grze i lepszy klimat mam nadzieje gra wypali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Spróbowaliśmy zmniejszyć czas oczekiwania na zabicie kogoś. Obiecujemy, że w ciągu 30 sekund od rozpoczęcia rozgrywki już będziecie kogoś zabijać"

To teraz tylko czekać, aż jakiś anty-growy oszołom znajdzie ten cytat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 15:58, Mercuror napisał:

W Revelations też zabijamy pierwszego przeciwnika mniej więcej po 30 sekundach od rozpoczęcia
gry (pomijając filmiki wstępne) i całkiem ładnie to zostało wkomponowane w całość, więc
akurat to mnie nie martwi.


Mnie się wydaje, że to z zabijaniem 30 s po rozpoczęciu gry miało odnosić się do ACII gdzie trochę czasu minęlo zanim kogoś zabiliśmy (nie mówie o pobiciu). Czy dobrze robią, nie wiem, okaże się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja, w której ludzie w drugiej części tracą coś, co mieli w pierwszej odsłonie, jest nielogiczna.

Owszem, wkurzało mnie gdy zaczynałem takiego Revelations i miałem jedynie jakiś słaby mieczyk i zero kasy podczas gdy Brotherhooda zaczynamy ze wszystkim tym z czym kończyliśmy 2.

Obiecujemy, że w ciągu 30 sekund od rozpoczęcia rozgrywki już będziecie kogoś zabijać.

LOL, to intro będzie aż tak krótkie? :-/

Rewolucja amerykańska w sposób oczywisty jest ważna dla Amerykanów

Choć to ewidentne podporządkowywanie się zachodowi, nie będę tego bojkotować bo przynajmniej jest to nowatorskie podejście i różni się od kolejnego BF czy CoD''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 19:52, Sanders-sama napisał:

Owszem, wkurzało mnie gdy zaczynałem takiego Revelations i miałem jedynie jakiś słaby
mieczyk i zero kasy podczas gdy Brotherhooda zaczynamy ze wszystkim tym z czym kończyliśmy
2.

I tak długo się tym nie nacieszyłeś.

Dnia 12.03.2012 o 19:52, Sanders-sama napisał:

LOL, to intro będzie aż tak krótkie? :-/

Trochę logiki - od rozpoczęcia gry ;P

Mnie martwi inna wypowiedź - uproszczenie i tak już łatwej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 10:07, Harrolfo napisał:

I tak długo się tym nie nacieszyłeś.


Prawda, ubolewam ale co zrobić...

Dnia 13.03.2012 o 10:07, Harrolfo napisał:

Trochę logiki - od rozpoczęcia gry ;P


To był sarkazm..

Dnia 13.03.2012 o 10:07, Harrolfo napisał:

Mnie martwi inna wypowiedź - uproszczenie i tak już łatwej gry.


Fakt, ciekawie to nie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować