Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zakończenie Assassin`s Creed III pozostawia otwarte drzwi dla kontynuacji

9 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Assassin's Creed III nie zamknie drogi przed kolejną częścią tej niezwykle popularnej serii Ubisoftu. Autor fabuły zapewnia jednocześnie, że zwieńczenie "trójki" usatysfakcjonuje fanów.

Przeczytaj cały tekst "Zakończenie Assassin's Creed III pozostawia otwarte drzwi dla kontynuacji" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie odwrócą w ostatnich 15 minutach gry swoich początkowych założeń o 180 stopni, tak jak zrobili to panowie z BioWare pod wpływem nacisków krawaciarzy z EA to powinno być dobrze. Jak dla mnie mogą wszyscy zginąć ale żeby to miało sens a nie bo tak chciał pan prezes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 12:00, Sanders-sama napisał:

Jeśli nie odwrócą w ostatnich 15 minutach gry swoich początkowych założeń o 180 stopni,
tak jak zrobili to panowie z BioWare pod wpływem nacisków krawaciarzy z EA to powinno
być dobrze.


Masz jakieś źródła na poparcie tej tezy, czy jak większość ludzi w necie obwiniasz elektroników o stan ME3, bo to niemożliwe, żeby ''genialne'' BW skopało sprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 12:06, NeroNarmeril napisał:

Masz jakieś źródła na poparcie tej tezy, czy jak większość ludzi w necie obwiniasz elektroników
o stan ME3, bo to niemożliwe, żeby ''genialne'' BW skopało sprawę?


Hmmm... A mi się wydawało że większość ludzi w necie obwinia BioWare a nie ''genialne'' EA, no popatrz... musiałem coś pomylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i prawidłowo. W Animusie tkwi zbyt duży potencjał, żeby tak po prostu zarżnąć tę markę pod płaszczykiem wypalenia materiału. Po prostu zakończcie wątek Desmonda, niech zginie ratując świat albo niech zostanie nowym mentorem, dajcie nowego bohatera, nowy rejon świata i będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieee, jako wielki fan sam chcę koniec tej serii, to jest świetne ale za długo się to ciągnie. Jeżeli kontynuacja nastąpi to stanowczo NIE dla Desmonda, Altaira, Ezio i Connor''a, którego poznamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować