Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

II kwartał w wykonaniu EA: Świetna FIFA, "rozczarowujący" Medal of Honor: Warfighter

29 postów w tym temacie

Może ludzie mają już po prostu dość wałkowania wciąż i wciąż tego samego? Bo ilez może być na rynku celowniczkowych modern shooterów na szynach? I po co robić kalkę CoD, skoro na rynku jest już...CoD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się powtórzę... mimo błędów w multi na prawdę się gra przyjemnie. Mnie grywalność zaskoczyła. Choć podchodziłem do multi jak do zdechłego szczura. O singlu się nie wypowiem, bo sprawdziłem tylko że jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA to w miarę dobra firma, ale ta chęć dokopania Activision tylko im szkodzi. Jeżeli gra była niedopracaowana, trzeba było opóźnić premierę, a nie na chama wciskać niedokończoną grę tylko po to, żeby wyszła przed nowym CoD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie wszystkie te słabe oceny są wystawione za single player, tak? to dobrze, bo ja w single nie drywam, a multiplayer w warfighter jest po prostu za...bisty. i jeszcze oprócz totalnej grywalności, ma ten super dodatek, którym jest żołnierz grom i wciąganie polskiej flagi na maszt. to wartość dodana. odlot. więc piep...ć recenzentów! niech grają dalej w single player i oceniają oceniają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 09:10, model500 napisał:

żołnierz grom i wciąganie
polskiej flagi na maszt. to wartość dodana. odlot. więc piep...ć recenzentów! niech grają
dalej w single player i oceniają oceniają...

JEST GROM, JEST GOTY

Ludzie, bądźcie poważni, bo marketing EA was całkowicie zaślepił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 09:52, Henrar napisał:

> żołnierz grom i wciąganie
> polskiej flagi na maszt. to wartość dodana. odlot. więc piep...ć recenzentów! niech
grają
> dalej w single player i oceniają oceniają...
JEST GROM, JEST GOTY

Ludzie, bądźcie poważni, bo marketing EA was całkowicie zaślepił.

Na poly też masz konto? Bo tam też jest taki sam nickowy sapacz co narzeka na wszystko i jedzie po wydawcach w Polsce (koniecznie EA i Cenega).

Widocznie zwisają Ci te wartości o których napisał poprzednik. A uwierz mnie łapało za serce jak mój gromowiec jako ostatni w teamie przejmował i wbijał Polską flagę zdobywając punkt.

Polaków jest naprawde sporo w multi w wyścigu narodów zajmujemy chyba 5 miejsce zaraz za tak licznymi narodowościowymi tuzami jak US, UK, Niemcy. Więc tak czujemy się miło kiedy gramy rodakami i odnosimy sukcesy na polu bitwy. I akurat za to dziękuję Danger Close (za multi i za GROM).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 10:06, golic napisał:

Na poly też masz konto? Bo tam też jest taki sam nickowy sapacz co narzeka na wszystko
i jedzie po wydawcach w Polsce (koniecznie EA i Cenega).

Na EA to akurat rzadko, Cenega sobie na "pojazd" zasłużyła, ale to materiał na zupełnie inny temat.

Dnia 31.10.2012 o 10:06, golic napisał:


Widocznie zwisają Ci te wartości o których napisał poprzednik. A uwierz mnie łapało za
serce jak mój gromowiec jako ostatni w teamie przejmował i wbijał Polską flagę zdobywając
punkt.

Sorry, ale mnie nie podnieca kupka pikseli zawieszająca flagę w grze komputerowej, bo to tylko gra jest. W dodatku słaba, ale to szczegół.

Dnia 31.10.2012 o 10:06, golic napisał:


Polaków jest naprawde sporo w multi w wyścigu narodów zajmujemy chyba 5 miejsce zaraz
za tak licznymi narodowościowymi tuzami jak US, UK, Niemcy. Więc tak czujemy się miło
kiedy gramy rodakami i odnosimy sukcesy na polu bitwy. I akurat za to dziękuję Danger
Close (za multi i za GROM).

To naprawdę z wami źle jest, jeżeli musicie się dowartościować w grze i pokazać innym, że przecież Polacy są tacy mocni*

*To samo tyczy się całej reszty, której marketing EA wcisnął bajkę o siłach specjalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 10:43, Henrar napisał:

Na EA to akurat rzadko, Cenega sobie na "pojazd" zasłużyła, ale to materiał na zupełnie
inny temat.


Czyli jednak Ty. :) Niby rzadko ale akurat się pojawiłeś czystym przypadkiem by posapać i powieszać psy. O ironio.

Dnia 31.10.2012 o 10:43, Henrar napisał:

Sorry, ale mnie nie podnieca kupka pikseli zawieszająca flagę w grze komputerowej, bo
to tylko gra jest. W dodatku słaba, ale to szczegół.
>


Grasz godzinami od lat, może dla tego nie czerpiesz satysfakcji z grania. Mnie też to nie podnieca, czy ktokolwiek mógłby czuć silne podniecenie? Wątpie.

Słaba może i jest w niektórych aspektach, no ale gram i mam fun.

Dnia 31.10.2012 o 10:43, Henrar napisał:

To naprawdę z wami źle jest, jeżeli musicie się dowartościować w grze i pokazać innym,
że przecież Polacy są tacy mocni*


No wole to niż no name w Twoim wykonaniu.

Zreszta ok pokazywanie prawdziwego polactwa zostawiam Tobie na polu narodowościowo-politycznym. Widocznie Twój patriotyzm jest lepsiejszy od mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 11:54, golic napisał:

Grasz godzinami od lat, może dla tego nie czerpiesz satysfakcji z grania.

Satysfakcję czerpię, ale nie z takich rzeczy.

Dnia 31.10.2012 o 11:54, golic napisał:

Zreszta ok pokazywanie prawdziwego polactwa zostawiam Tobie na polu narodowościowo-politycznym.
Widocznie Twój patriotyzm jest lepsiejszy od mojego.

Co jest o tyle zabawne, że patriotą nie jestem i nigdy nim nie będę. Kraj jak każdy inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 12:00, Henrar napisał:

Co jest o tyle zabawne, że patriotą nie jestem i nigdy nim nie będę. Kraj jak każdy inny.


W takim razie nie rozumiem po co sie wp...lasz z takimi hasełkami:

"To naprawdę z wami źle jest, jeżeli musicie się dowartościować w grze i pokazać innym, że przecież Polacy są tacy mocni*

*To samo tyczy się całej reszty, której marketing EA wcisnął bajkę o siłach specjalnych."

Skoro Ci ta wartość zwisa to po co ten komentarz? Najwidoczniej niektórzy łykneli marketing i na swój sposób czerpią z tego satysfakcję.

Dnia 31.10.2012 o 12:00, Henrar napisał:

Satysfakcję czerpię, ale nie z takich rzeczy.


Chyba już widze z czego czerpiesz satysfakcję... :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 12:11, Zgreed66 napisał:

> I po co robić kalkę CoD, skoro na rynku jest już...CoD?
Widocznie jest jeszcze miejsce na kolejnego CoD :P

już jedną zrobili -> BF3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle się z Henrarem nie zgadzam, tak tu w pełni go popieram. To jedynie kupka pikseli na ekranie, i dziwi mnie, jak kogoś może podniecać, że gra akurat polskim żołnierzem. Ale to silne eksponowanie swojej narodowości (jakieś utajone kompleksy, czy co?) jest chyba częstą przypadłością naszych rodaków. Praktycznie w każdej grze widzę mase ludzi, których nicki brzmią: "xxxPL". Znacznie rzadziej niż u graczy z innych krajów. Tak, jakby Polacy na siłę musieli pokazywać, że są akurat z tego skrawka świata, a nie innego.

A podsumowująć: biało-czerwona flaga na ramieniu dobrej gry nie czyni. Wolę grać w świetną produkcję, wcielając się w żołdaka z Uzbekistanu (przykładowo...) niż w średniaka grać polakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 12:55, Tenebrael napisał:

Ale to silne eksponowanie swojej narodowości (jakieś utajone kompleksy, czy co?) jest
chyba częstą przypadłością naszych rodaków. Praktycznie w każdej grze widzę mase ludzi,
których nicki brzmią: "xxxPL". Znacznie rzadziej niż u graczy z innych krajów. Tak, jakby
Polacy na siłę musieli pokazywać, że są akurat z tego skrawka świata, a nie innego

Często widzę też inne kraje, ale co ciekawe, głownie są to kraje postkomunistyczne; dużo widuję BG, RO albo i RU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele ludzi gra w gry z nickiem "xxxPL", bo w jakiejś grze użyli tego nicku, a była to gra międzynarodowa, np. grasz w WoW-a i jak widzisz kogoś z nickiem "xxxPL", to wiesz, że jest z Polski i możesz się z nim dogadać. Ja w każdej grze/na każdej stronie mam ten sam nick, przez co jest mnie łatwiej znaleźć :o

Wracając do tematu - gra jest bardzo dobra, jak komuś się nie podoba, to niech w nią nie gra. Wolę kupić MoH''a, niż dodatek do zeszłorocznego CoD''a, w którym dostanę tylko parę nowych map...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 12:55, Tenebrael napisał:

Jak zwykle się z Henrarem nie zgadzam, tak tu w pełni go popieram. To jedynie kupka pikseli
na ekranie, i dziwi mnie, jak kogoś może podniecać, że gra akurat polskim żołnierzem.
Ale to silne eksponowanie swojej narodowości (jakieś utajone kompleksy, czy co?) jest
chyba częstą przypadłością naszych rodaków. Praktycznie w każdej grze widzę mase ludzi,
których nicki brzmią: "xxxPL". Znacznie rzadziej niż u graczy z innych krajów. Tak, jakby
Polacy na siłę musieli pokazywać, że są akurat z tego skrawka świata, a nie innego.

A podsumowująć: biało-czerwona flaga na ramieniu dobrej gry nie czyni. Wolę grać w świetną
produkcję, wcielając się w żołdaka z Uzbekistanu (przykładowo...) niż w średniaka grać
polakiem.


Są ludzie, którzy potrafią byc dumni ze swojego kraju w niektórych aspektach, ale ktoś taki jak Ty i Henrar nie może tego zrozumiec. Co do pikseli...to pieprzycie jak niewiem. Każda gra jest z pikseli, z czego się tu cieszyc? Zostawmy gry i nie tykajmy ich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2012 o 14:27, oxygar napisał:

Są ludzie, którzy potrafią byc dumni ze swojego kraju w niektórych aspektach, ale ktoś
taki jak Ty i Henrar nie może tego zrozumiec. Co do pikseli...to pieprzycie jak niewiem.
Każda gra jest z pikseli, z czego się tu cieszyc? Zostawmy gry i nie tykajmy ich!


Tutaj bardziej chodzi o jaranie się jak nie wiem co, tym, że można pograć GROM-em albo postawić polską flagę. "Ta gra jest dobra, bo jest GROM!!!!111oneone Każdy Polak powinien w nią grać, a nie w jakieś CoDy i BFy!!" - o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2012 o 16:16, kotlecik5 napisał:

Tutaj bardziej chodzi o jaranie się jak nie wiem co, tym, że można pograć GROM-em albo
postawić polską flagę. "Ta gra jest dobra, bo jest GROM!!!!111oneone Każdy Polak powinien
w nią grać, a nie w jakieś CoDy i BFy!!" - o to chodzi.


Co w tym złego? Czy to jakieś nienormalne? Wole się jarac tym niż nowymi mapami do CoD''a czy dodatkami do BF''a.
Poza tym, gry powinny cieszyc, jesli MoH to robi to jest w porządku. Gdy gra ukazała mnie wraz z kumplem jako najlepszy team na koniec rundy to myślałem, że nie wyrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować