Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny patch do Assassin`s Creed III naprawia większość uciążliwych bugów

9 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Świąteczna aktualizacja ma poprawić większość bugów utrudniających grę, a czasem uniemożliwiających kontynuowanie misji. Lista zmian jest dość długa – choć nie tak długa jak ostatnim razem.

Przeczytaj cały tekst "Kolejny patch do Assassin's Creed III naprawia większość uciążliwych bugów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie bardziej czy naprawili usuwanie się sejwów gdy jest się podłączonym do sieci. Skutecznie zniechęciło mnie to, że po około tygodniu grania i 60% postępu sejw mi się uszkodził bo byłem do internetu podpięty. Nawet ściągnięcie czyjegoś z sieci nie pomogło :(
Ubisoft po raz kolejny pokazał że gra była gotowa w październiku a nie naprawiana tak jak się zarzekali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2012 o 09:58, barth89 napisał:

Akurat wczoraj zainstalowałem AC3, ale z graniem wstrzymam się chyba do patcha :)


To chyba niezły pomysł, przynajmniej jeśli grasz na PC. W wątku AC3 to pecetowcy mają zdecydowanie więcej bugów i nieprzyjemnych sytuacji :/
Ja grając na xboxie bez żadnego patcha nie miałem ani jednego błędu - ale może to tylko moje szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ździwiłem sie na widok tego newsa...
Gram od premiery, gre już skończyłem i nie napotkałem żadnego buga, który by mi przeszkodził granie. W sumie nie przypomniam sobie bym jakiegokolwiek buga spotkał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ździwiłem sie na widok tego newsa...
> Gram od premiery, gre już skończyłem i nie napotkałem żadnego buga, który by mi przeszkodził granie.

Fuksiarz. Mnie coś takiego spotkało przy premierze ACII gdzie jako jeden z nielicznych nie musiałem ściągąć cracka by pograć w oryginał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli 20 fps w Bostonie i Nowym Jorku w dalszym ciągu będzie cieszyć me oko, czyli oko gracza PCtowego? Wspaniała wiadomość, wylejmy się na PC, zróbmy 100 patchy na konsole, niech oni mają bardziej radosne święta wszak projektowanie na PC jest 100 razy trudniejsze, tak i patch wyjdzie 100 dni później ! Wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2012 o 10:15, Sanders-sama napisał:

Ciekawi mnie bardziej czy naprawili usuwanie się sejwów gdy jest się podłączonym do sieci.
Skutecznie zniechęciło mnie to, że po około tygodniu grania i 60% postępu sejw mi się
uszkodził bo byłem do internetu podpięty. Nawet ściągnięcie czyjegoś z sieci nie pomogło
:(
Ubisoft po raz kolejny pokazał że gra była gotowa w październiku a nie naprawiana tak
jak się zarzekali.


Ciekawe - ja gram od premiery na PC, cały czas jestem podpięty do neta i sejwy mi nie znikały - choć od paru dni nie grałem a mam końcówkę gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować