Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W co zagramy w 2013 roku?

44 postów w tym temacie

Niestety jak dla mnie zapowiada się bardzo słaby rok :( Jeśli nie będzie jakiś niesamowitych niespodzianek to czekam w sumie jedynie na GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shadowrun, Wasteland, South Park, Dragon Age, Broken Sword - jak wszystkie te gry okażą się co najmniej dobre to mój portfel stanie się naprawdę biedny. Takiego roku jeszcze nie było ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest. Ja zaczynam od Aliens: Colonial Marines. Później nowa Lara, nowe Gyrosy, Bioshock must have. Remember me, wielkie kradzieże samochodów, Lords of Shadow 2, 1313, Watch Dogs, Lightning Returns i z całą pewnością coś jeszcze, ajjj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie było tak dobrze zapowiadającego się roku. The Last of Us, GTA V, Beyond: Two Souls, Bioshock Infinite i to wszystko prawdopodobnie jeszcze w przeciągu pierwszych paru miesięcy. Dalej póki co nawet nie wybiegam myślami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, byc moze to ja sie starzeje i juz mnie malo co ciekawi, ale przeczytalem cala ta liste i tytulow ktore mnie zainteresowaly jest 4, moze 5. Z calej tej ogromnej wyliczanki. Wiadomo czesc z tych gier na ktore nie czekam okaze sie hitami czy w jakis inny sposob mnie zainteresuje blizej premiery, trafi sie tez pewnie kilka tytulow (zapewne indie) o ktorych poki co nie slychac a milo zaskocza (jak w tamtym roku np. Mark of the ninja), albo odkryje jakas zakrecona gre w ktora w zyciu bym sie nie spodziewal ze zagram (jak w tym roku Disgaea), wiec sumujac bedzie tego troche, ale mimo wszystko z zapowiedzi ten rok prezentuje sie raczej srednio. Wiem ze w poprzednich latach czekalem na wieksza ilosc tytulow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15 stycznia - DmC Devil May Cry na X360/PS3
25 stycznia - DmC Devil May Cry na PC

brakuje tego w artykule a na pierwszym zdjęciu widać dantego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w tym roku mój portfel wyjątkowo odpocznie. Zainteresowany jestem tylko DMC, Plants vs Zombies 2 oraz dodatkiem do HoMM VI i do Dead Island.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dead Space 3, Aliens: Colonial Marines, Crisis 3, Tomb Raider, God of War, BioShock:Infinite, Splinter Cell:Blacklist, The Last of Us, Remember Me, Beyond;Two Souls, GTA V, 11 gier każda za średnio 190 zł (PS3) daje nam 2090 zł. To 3/4 pensji :D,; 2 tyg. wakacji w Bułgari, lub tydz. w górach ze skopassem; nowy snowboard, buty, wiązania i ubranie, ok 355-360 l benzyny, 3 raty kredytu hipotecznego, ok. 10 dobrych kolacji w restauracji, ok. 1000 L piwa,. Tyle wyrzeczeń dla kilku gier, zmęczonych oczu, nieprzespanych nocy i ku..nerwicy dziewczyny? Wchodzę w to.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w tym roku dla odmiany zamiast kupować w końcu może trochę poprzechodzę tego co nazbierało się w ostatnich latach. W sumie i tak największą moją uwagę przyciągnęły jedynie dodatki do SC2 i HoMM VI (ale z ich zakupem się nie będę spieszył). No dobra, łyknąłbym nową Larę, Remember Me, Residenta i Bioshocka. I kiedyś na pewno to zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 14:41, Achimas napisał:

Dead Space 3, Aliens: Colonial Marines, Crisis 3, Tomb Raider, God of War, BioShock:Infinite,
Splinter Cell:Blacklist, The Last of Us, Remember Me, Beyond;Two Souls, GTA V, 11 gier
każda za średnio 190 zł (PS3) daje nam 2090 zł. To 3/4 pensji :D,; 2 tyg. wakacji w Bułgari,
lub tydz. w górach ze skopassem; nowy snowboard, buty, wiązania i ubranie, ok 355-360
l benzyny, 3 raty kredytu hipotecznego, ok. 10 dobrych kolacji w restauracji, ok. 1000
L piwa,. Tyle wyrzeczeń dla kilku gier, zmęczonych oczu, nieprzespanych nocy i ku..nerwicy
dziewczyny? Wchodzę w to.:)

Ten post miał cię dowartościować? Czy chciałeś się pochwalić ile to ty zarabiasz? Większość ludzi musi przeżyć za 1500 zł, a sporo jest także bezrobotnych. Uwierz mi, oni nie mają takich "zmartwień" jak ty. Jak dla mnie, to wygląda na post gimbusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sly Cooper, Ninja Gaiden, God of War, Tomb Raider, Watch Dogs, Beyond, The Last of Us, Dead Island: Riptide - czekam niecierpliwie na te gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Michał Mielcarek

Cyberpunk 2077 na pewno nie ukaże się w tym roku, choćby dlatego że to nowa marka, gra ma się dziać w otwartym świecie oraz dlatego, że nie wyszły jeszcze nowe konsole. Plan ogłoszony w czasie Dnia Inwestora wskazuje, że premiery dwóch dużych gier CDPR to 2014 i 2015 r.

I jeszcze zestawienie gier, które przygotował "PC Gamer":
http://www.pcgamer.com/2013/01/01/2013-preview/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować