Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V – biesiada rycerska w salonie EMPiK!

47 postów w tym temacie

Duzy macie ten empik? Sam naleze do bractwa, walcze mieczem połtorarecnzym i stwierdzić musze, ze nawet do pokazów potrzeba duuużo miejsca, no chyba, że ten pokaz to taki pic na wode ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Z przyjemnością zapraszamy wszystkich graczy na imprezę Heroes of Might and Magic V, w warszawskim Salonie EMPiK Megastore Junior, przy ulicy Marszałkowskiej 116/122. Impreza odbędzie się 7 czerwca (środa) w godzinach 21.00-24.00.

Przeczytaj cały tekst "Heroes of Might and Magic V – biesiada rycerska w salonie EMPiK!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jakich godzinach?! 21.00-24.00 ? Eee, podziękuję, nie będę ryzykować powrotu z Wawy o północy. Jakby było w dzień to bym przyjechał napewno. No, chyba że dostanę miecz dwuręczny albo cep bojowy do obrony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do bractwa rycerskiego nie należę ;)
Grę już mam tak więc nie byłby to dla mnie pokaz przedpremierowy ;)
I dlaczego wszytsko w tej W-wie ??
Moglibyście tak raz coś w Łodzi zrobić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu ja nie mieszkam w Wawie :( A do bractwa rycerskiego planuję sie zapisać . I do CDProjekt : czy możecie troszkę wcześniej zapowiadać takie imprezy ?? Na wakacjach może będe obecny, ale zorganizowanie podróży do Wawy trochę zabiera czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, nie powstrzymam się: a ja już od wczoraj gram sobie w Herosów :D Przy okazji: świetna robota przy edycji kolekcjonerskiej CDP!! Tylko czego w instrukcji są puste pola i jest napisane, że "obrazek niedostępny"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"o północy z 7 na 8 czerwca, rozpocznie się nocna sprzedaż gry Heroes of Might and Magic V"

Heh. Pewnie 99% osób, które zakupią gierkę będa w nią pykać do rana :P Tylko kto puźniej wstanie do szkoły i do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie przyszłem ze szkoły i się dowiedziałem że na moje zadupie do mojego domu przywędrował mój kochany HoMaM V :D:D:D (odebrała siostra bo mnie nie było)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i co ztego ze mam ze jest super giera ale mi nie chodzi!! chce rozpocząc kampanie i wyskakuje błąd zaprzepasciłem sprawe :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe co do imprezy to coll ale tlumaczyliscie homma i tlumaczyliscie a juz w 1 historyjce widze blad bo jak nikolas mowi pierwsze slowa to mowie je po ang chyba how do u feel a izabela juz odpowiada po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować