Zaloguj się, aby obserwować  
FranTic69

Nallepszy FPS online.

40 postów w tym temacie

Enemy Territory ;) Ale lubie też popykać w Ghost Recon''a Advanced Warfighter przez neta... A myślałem też nad graniem w Battlefield 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 23:28, Vytrix napisał:

A myślałem też nad graniem w Battlefield 2...


RAdze już nie zaczynać kariery w BF2... Lepiej poczekaj na BF 2142. To samo, tylko lepiej i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 08:44, ŁukiPluta napisał:

zrobie mały offtop ale mam pytanko które mnie bardzo intryguje o co chodzi tam z tą datą urodzin
;] ?


O wymagania wiekowe pewnie musisz miec 18 zeby tam wejsc albo miec ustawiana taka date

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo podobał się Wolfenstein: Enemy Territory :). Bardzo fajna sieciówka za darmo ;). Bardzo fajny jest również Star Wars: Jedi Knight: Jedi Academy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Star Wars: Republic Commando i The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay. Każda najlepsza w swoim fachu, każda ze swoim niepowtarzalnym klimatem i stylem, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w sieci numerem jeden jest BF 1942 z modem Forgotten Hope. Kiedy wyjdzie druga część i BF2 stanieje do rozsądnego poziomu to przejdę na BF2 + FH2. Trochę też grywam w F.E.A.R Combat. W ET już od prawie miesiąca nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Counter Strike: Source - to naprawdę król Onlineowych FPS''ów... Na początku był zwykłym modem, teraz jest ultrapopularną i ultragrywalną sieczką :D
2. Battlefield 2 - nowy standard ;). Idealne połączenie walk zmechanizowanych oraz walk piechoty. Do tego ten klimat, grafika i możliwość zdobywania awardów... Mniam!
3.Tremulous - darmowa modyfikacja Quake 3 - wciągnęła mnie na dobre kilkaset godzin! Wstyd nie zagrać ;D.

Taka zwykła ta lista... Niestety - na horyzoncie nie znajduje się zbyt dużo *strzelanek online...* Można powiedzieć, że jedynymi grami które będą wstanie odnieść sukces są UT 2007 oraz Quake Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować