Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Strony Cryteku kolejnymi na liście włamań

14 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2013 o 12:24, Malevyn napisał:

o co chodzi


O to, że trzeba wyrobić normę newsów w tygodniu i dzięki temu takie cuda jak to tu się pojawiają.
Norma wyrobiona = można iść pić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 12:27, KrzysztofT napisał:

> o co chodzi

O to, że trzeba wyrobić normę newsów w tygodniu i dzięki temu takie cuda jak to tu się
pojawiają.
Norma wyrobiona = można iść pić. :)

Huh? Wiadomość trafiła mi do spamu, więc podejrzewam, że większość osób nawet jej nie zobaczy, a przy ostatnim ataku na Ubi ludzie jednak byli szczęśliwi za reset haseł.

I nie, nie mam normy newsów do wyrobienia w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, wuwu, z jakiej kreskówki jest ten obrazek? Bo odkąd zobaczyłem mam syndrom "zaraz.. pamiętałem jak się to nazywa", który nie daje mi spokoju. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 12:37, barsum napisał:

Ej, wuwu, z jakiej kreskówki jest ten obrazek? Bo odkąd zobaczyłem mam syndrom "zaraz..
pamiętałem jak się to nazywa", który nie daje mi spokoju. :D

Wakfu, mój drogi. Wakfu.


... wcale nie wyszukałem tego obrazkiem na tineye.com, bo sam nie miałem pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, uspokoiłeś moją duszę.
A co do samego włamania to strony Cryteku aż tak bliskie graczom nie są. Gorzej jak używamy podobnych haseł na kilku stronkach, co często się ludziom zdarza. Lepsza taka ofiara po niedawnym ataku na Uplay niż Steam, Origin czy Battle.net, gdzie ludzie często mają przypisane karty kredytowe, gry itp. Co nie zmienia faktu, żę smutno jest nie mieć pewności o bezpieczeństwie swoich kont, a ilość włamań ostatnio się tylko zwiększa, co źle świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nie powiem - jedyne na co czekam (dokładnie to nie czekam, bo to by było dosyć mocne uderzenie prosto między oczy) to włamanie się do Valve, a co za tym idzie do Steama. To byłoby dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[w mózgu zadymka]
Cry-stronki zhackowane a ja nic nie wiem!? WTF?!!! Ja ich k**** pozabi....aaa, GFace i Warface nie tknięte? A, to dlatego nie dostałem powiadomienia? Uff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Ja żadnego e-maila nie dostałem(a generalnie staram się sprawdzać spam, zanim usunę).
2. Jak mam zmienić hasło na mycrysis, jak strona nie działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować