Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed IV: Black Flag - Edycja Bukaniera w szczegółach na nowym wideo

13 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Assassin’s Creed IV: Black Flag, tak jak „trójka”, doczeka się kilku wydań, które zaoferują kolekcjonerskie łakocie. W Edycji Bukaniera znajdziecie między innymi figurkę i elegancki artbook, nie zabraknie także bonusów do wykorzystania w świecie gry.

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed IV: Black Flag - Edycja Bukaniera w szczegółach na nowym wideo" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę tego. 45 min gameplay''u tylko dla ,,wybrańców", którzy zapłacili więcej... Nie to, żebym planował kupić AC 4, ale... Niech przynajmniej nie okłamują ludzi (czy w zasadzie samych siebie), że robią gry z pasji, a nie dla zysku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że w tej uboższej wersji nie będzie artbooka a jednak jest
szkoda tylko, że żaden sklep nie oferuje bogatszej edycji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że tym razem nie dostanę maila od gramu, że Edycji Bukaniera jest mniej, niż złożonych zamówień i że w związku z powyższym nie dostaję mojej kolekcjonerki... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 18:52, Miwoli napisał:

W zwykłej edycji Wiedźmina 2 było prawie to samo, a kosztowało 2x mniej :P


Eeee ...?
w zwykłej edycji " Wiedźmina 2 " nie było figurki, a EK kosztowała m.w. tyle samo, co ta EK AC BF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> w zwykłej edycji " Wiedźmina 2 " nie było figurki, a EK kosztowała m.w. tyle samo, co
> ta EK AC BF.

Były figurki papierowe do składania i to nawet dwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pokazali niczego czego nie ma na obrazku. Mogliby więcej detali figurki pokazać, jakieś przykładowe strony z artbooka, zawartość DLC z misjami (chodzi o stroje, itd., a nie tylko 3 sekundy walki), czy te szable z małego DLC w szczegółach. I dalej nie wiadomo czemu wszystkie małe DLC wyglądają podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować