poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2008 o 13:30, Dominik000 napisał:

Widzę, że regulaminu się nie czyta. Jest w nim napisane, że maksymalnie można dostać
minus trzy stopnie. Ja dostałem cztery pojedyńcze, ale wysstkie przez pomyłkę/pośpiech,
teraz jestem ostrożniejszy.


Fakt, że regulaminu na tym forum nie czytałem bo wyniosłem doświadczenie z innych for na których byłem wcześniej i wyszedłem z założenia, że pewnie niczym się nie różni od innych więc po co czytać. Jakoś degrada nigdy nie dostałem. Ostrzeżenia też nie więc chyba źle na tym nie wyszedłem. Nie wiem jak można wyłapać cztery degrady. Dla mnie to niesamowicie dużo, ale rozumiem, że mogła Ci sie noga powinąć. Z tego co widzę to teraz dobrze piszesz więc chyba wypada pogratulować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2008 o 16:08, YahooPL napisał:

na których byłem wcześniej i wyszedłem z założenia, że pewnie niczym się nie różni od
innych więc po co czytać. Jakoś degrada nigdy nie dostałem. Ostrzeżenia też nie więc
chyba źle na tym nie wyszedłem. Nie wiem jak można wyłapać cztery degrady. Dla mnie to
niesamowicie dużo, ale rozumiem, że mogła Ci sie noga powinąć. Z tego co widzę to teraz
dobrze piszesz więc chyba wypada pogratulować :)

Dzięki. Tak, jestem teraz ostrożniejszy, kiedyś miałem dużo tematów otwartych równocześnie i czasem się myliłem i dałem post nie do tego tematu co chciałem, a edycji jeszcze nie było. Już nie za bardzo pamiętam za co niektóre były. Mam nadzieję, że następnego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, kilka dni temu sprawdzałem swoją liczbe napisanych postów/komentarzy na moim GS, było to 197 komentarzy. Przez cały tydzień wypowiadałęm sie na forum, pisałem, dzisaj wchodze a tu nadal 197, jak to? Przecież przez ten czas napisałem około 10 postów, czego mi tego nie naliczyło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 12:44, The Assassin napisał:

Mam problem, kilka dni temu sprawdzałem swoją liczbe napisanych postów/komentarzy na
moim GS, było to 197 komentarzy. Przez cały tydzień wypowiadałęm sie na forum, pisałem,
dzisaj wchodze a tu nadal 197, jak to? Przecież przez ten czas napisałem około 10 postów,
czego mi tego nie naliczyło ?



Poczekaj trochę. Niedługo powinno się doliczyć (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie ile czasu trzeba na awans czekam już sporo czasu na brygadziste i nic .miałem jednego degrada dawno temu czy to coś zmienia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 17:12, hagen321 napisał:

mam pytanie ile czasu trzeba na awans czekam już sporo czasu na brygadziste i nic .miałem
jednego degrada dawno temu czy to coś zmienia????


Degrad na koncie nie zmienia szybkości awansu w żadnym stopniu. Na awans musisz czekać cierpliwie i niestety nie można się dowiedzieć ile dokładnie. Mogę Ci tylko powiedzieć, że Brygadzista to 2 miesiące systematycznego pisania. Poza tym możesz to sobie ocenić patrząc na statystyki innych forumowiczów. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 17:12, hagen321 napisał:

mam pytanie ile czasu trzeba na awans czekam już sporo czasu na brygadziste i nic .miałem
jednego degrada dawno temu czy to coś zmienia????


Awans na brygadzistę, to tak około... miesiąc aktywnego pisania na forum. Aktywnego pisania, ale nie spamowania.... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 17:18, Falconer napisał:


Awans na brygadzistę, to tak około... miesiąc aktywnego pisania na forum. Aktywnego pisania,
ale nie spamowania.... :>


Jestem na to żywym przykładem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Awans na brygadzistę, to tak około... miesiąc aktywnego pisania na forum. Aktywnego pisania,
> ale nie spamowania.... :>

Ło, motywator się znalazł. ;-) Już nie będę się czepiał wpływu spamowania na awans, ale czego innego - i owszem.
Pan Hagen321 mógłby od czasu do czasu zajrzeć w treść przypiętego posta, bo tam jest wypisane wszystko, co mogłoby być odpowiedzią na pytania.

E: Ile? Powiadam: ile? Ile czasu minęło od wciśnięcia przycisku Odpowiedz do najechania na Dodaj post...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 17:12, hagen321 napisał:

mam pytanie ile czasu trzeba na awans czekam już sporo czasu na brygadziste i nic .miałem
jednego degrada dawno temu czy to coś zmienia????

Degrad nic nie zmienia :) a jeśli chcesz być Brygadzistą to pisz regularnie i po jakieś 10/15 postów to może za jakiś miesiąc półtora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Co Ty mówisz? ;P Ja , siedząc od dawien dawna, na Przewodniczącym. Z gasnącą nadzieją starałem się pisać - na temat oczywiście - ale awansu jak nie było tak nie ma... ;( Zrozpaczony sięgnąłem po najgorsze ze złych rozwiązań. Tak... pokusa była ogromna, a ja tej pokusie uległem. W ten oto sposób poddałem się, uległem potędze spamu - spamu ,przez który w ogóle nie zmieniła się moja sytuacja. Zaufałem niewłaściwej osobie... :(
A tak na poważnie (tamto też było na poważnie, teraz jest po prostu jeszcze bardziej poważnie ;P ) to skoro tak mówisz ile trzeba czekać, to powiedz mi ile jeszcze ja, będę musiał czekać na Sekretarza? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz, co? Ty naprawdę nie rozumiesz jak się Ciebie o coś grzecznie prosi. Jak nie masz nic NOWEGO do napisania to nie pisz, bo powtarzać się to każdy potrafi - już Ci kiedyś zwracano uwagę, żebyś nie pisał bez sensu. Ale widocznie Ty masz to wszystko gdzieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Falki wydobywa ze starej zakurzonej skrzyni kulę.... Kulę, która przepowiada przyszszszszłooośśćć...

Falconer pyta się:

Pytanie Falkiego: Kiedy wać Pan Boduczek doczeka się awansu na imć Sekretarza...?

Odpowiedź kuli: Holiday in! Hoooiiidaaay In!


Czyli na wakacje powinieneś mieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 19:11, KŁEJK napisał:

mnie to też powoli irytuje ... jak widać nasz kolega jest ty chyba tylko dla statusu
... ech .

Dla statusu jest tu PRINCE JANEK, gdy dostał degrada, po którym był poniżej obywatela od razu założył sobie nowe konto (Clickers) aby mieć awans z bumelanta na obywatela już za sobą. Pamiętacie Clickersa? Chwilę się tu kręcił, ale znów pojawił się stary PRINCE JAKNEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Prince Janka z tych czasów kiedy spamował. Jestem tu od stosunkowo niedawna i jak zauważyłem do tej pory to Janek nie spamuje i chyba wyszedł na prostą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, tja, tja, tja, tja, tja... Człowieku nie oczerniaj kogoś o kim nie wiesz najmniejszej prawdy. Od tego zacznijmy. Ja tu dla statusu nie jestem. Ja odstałem wtedy bana na dwa miechy... A nie degrada. Więc człowieku zastanów się co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 19:57, KŁEJK napisał:

Nie znam Prince Janka z tych czasów kiedy spamował. Jestem tu od stosunkowo niedawna
i jak zauważyłem do tej pory to Janek nie spamuje i chyba wyszedł na prostą ...

No może nie pisze postów dużo , ale według mnie jest tu dla statusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się