poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2010 o 15:19, Tyler_D napisał:

> Są, ale na twoje chamstwo i prostactwo
Yeah ... mów mi tak jeszcze ... Może lepiej zapoznaj się z defnicjami tych terminów a
potem ich używaj?

Znam definicję i część twoich postów pod to podchodzi.

Dnia 05.03.2010 o 15:19, Tyler_D napisał:

Oczywiście - za to ty jesteś mistrzem wyciągania zdań z kontekstu całej wypowiedzi. Mowa
była o rangach i ircu więc po cholerę wplątujesz w to wycieczki osobiste? To chyba wiesz
tylko ty.

Ojoj Tyler się zdenerwował. Po prostu robię to co Ty. Dogryzam Ci, bo mi zwisa, że masz jakiś temat na Ircu. Nawet z tego nie korzystam więc naprawdę, nie jest to dla mnie nic ciekawego, nic fajnego, nic prestiżowego.
Przy okazji "Jak Kuba Bogu, Tak Bóg Kubie" o ile rozumiesz o co mi chodzi, bo piszę przecież niezrozumiałe posty ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 12:28, Baluk25 napisał:

Wipu, Tyler: To na co odpowiadaliście, jest najsmutniejszą postawą na tym forum. Współczuje
ludziom, którzy traktują statusy jak achievmenty.

Tak. A wiesz co jest najsmutniejsze? To, że za te achievmenty nie płacą! To jest najgorsze! Oni siedzą, piszą byle osiągnąć status. Czekają, piszą, czekają, piszą, czekają, martwią się czy nie dostaną degrada (bo napisali np penis), piszą, czekają....awans. Łzy radości, przytulanie monitora, motylki w żołądku..."JEST NOWY STATUS! (naskoczycie mi gówniarze o niższym statusie! - nie zawsze)". Ale kiedy sobie tak uświadomić to stracili tyle czasu na spamowaniu po nic (nie mówię tu o dyskusjach). Stracili czas, który można było lepiej wykorzystać zamiast brać udział w wyścigu po status. Nic z tego nie mają, co więcej, coś stracili, są na minusie. Ale..ich żywot, nie mój, ja się tylko mogę uśmiechać nad ich głupotą, też nie zawsze, w końcu...to jest smutne. :d

A Tyler i Jakli...PoKlIkAjCiE Na GaDuUuU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Po prostu robię to co Ty. Dogryzam Ci,
W bardzo kiepskim stylu nieporównywalnym do mojego. ;-)
>bo mi zwisa, że masz

Dnia 05.03.2010 o 15:24, Jakli napisał:

jakiś temat na Ircu.

Kanał ... nie temat. To zasadnicza różnica. A Przewo takie rzeczy powinien wiedzieć. Heheh.
>Nawet z tego nie korzystam więc naprawdę, nie jest to dla mnie nic

Dnia 05.03.2010 o 15:24, Jakli napisał:

ciekawego, nic fajnego, nic prestiżowego.

Aha, spoko ... nie widziałeś na oczy ale oceniasz. Jak tam wolisz. Ale odpisz sobie na tego posta - będziesz bliżej Sekretarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 21:09, Tyler_D napisał:

W bardzo kiepskim stylu nieporównywalnym do mojego. ;-)

No i wyszło szydło z worka, żeś cham i prostak co jak mu się coś nie podoba to krytykuje na maxa. Hehehe Czekaj teraz na bana :*.

Dnia 05.03.2010 o 21:09, Tyler_D napisał:

Kanał ... nie temat. To zasadnicza różnica. A Przewo takie rzeczy powinien wiedzieć.
Heheh.

Hehehe. Jesteś ograniczony prawda? Przeczytałeś dalej prawda? To wiesz, że nie korzystam więc niepotrzebne mi to wiedzieć... -.- PRAWDA?

Dnia 05.03.2010 o 21:09, Tyler_D napisał:

Aha, spoko ... nie widziałeś na oczy ale oceniasz. Jak tam wolisz. Ale odpisz sobie na
tego posta - będziesz bliżej Sekretarza.

Kto powiedział, że nie widziałem. Byłem ze dwa razy nie podobało mi się i nie korzystam.Swoją drogą chyba nie muszę korzystać, by móc powiedzieć, że dla mnie jest to nic niewarte? Wystarczy, że znam formułę Irców i po prostu ten typ korespondencji mi nie pasuje. Wolę komunikator albo forum ;).
A będę, będę ciekawe kiedy dla twojej osoby ponownie przyjdzie okazja. Przy okazji skoro w innym temacie pisaliśmy o praniu brudów to chyba trzeba przypomnieć jaki ty miałeś do tego stosunek. Cytuję twojego posta:
"Odpowiem w tym miejscu na posta którego nie wiedzieć czemu napisałeś w topicu o Gothicu 3...
Jakby się zdobywało nową rangę co dwa tygodnie pisania przestałoby mieć to jakikolwiek sens. Wiesz to co przychodzi łatwo nie daje satysfakcji więc po co np: po 2 miechach mieć rangę Przewodniczącego skoro każdy jeden może Ci dorównać. Im dłużej czekasz na rangę ( przy założeniu że piszesz regularnie i z sensem ) tym bardziej jest wtedy ona powodem do dumy bo wiesz że sam na nią zapracowałeś i wiesz ile Cię to kosztowało..."
Przy okazji nie ma tutaj żadnego emoticona, więc uważam to za istny dowód, że też masz w coś sobie co Cie korci w pisaniu dla rangi, a nawet jeśli nie, to bawiąc się tak jak Ty w ocenianie użytkowników za całokształt to "pamiętam Cie jako takiego użytkownika więc jesteś be i fu i w ogóle idź Ty spamerze, nie nadajesz się na to forum".
Idę poszukać więcej kruczków. Tyler jesteś fe! Zapamiętaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>żeś cham i prostak
To akurat żadna nowość. No ale mogłeś nie wiedzieć.
>co jak mu się coś nie podoba to krytykuje

Dnia 05.03.2010 o 21:35, Jakli napisał:

na maxa.

Raczej krytykuje to co mu się nie podoba a nie wylatuje z "burakami" i "chamami" przy byle okazji. I wieloma innymi epitetami także.
>To wiesz, że nie korzystam

Dnia 05.03.2010 o 21:35, Jakli napisał:

więc niepotrzebne mi to wiedzieć...

A czy ja ci zrobiłem z tego powodu wyrzuty? Tylko cię doinformowałem a ty się oburzasz jak małe dziecko co mu rodziców ktoś zwyzywał od najgorszych.

Dnia 05.03.2010 o 21:35, Jakli napisał:

Kto powiedział, że nie widziałem.

Napisałeś wcześniej że nie korzystasz więc można było wywnioskować że nie korzystałeś w ogóle.
>Byłem ze dwa razy nie podobało mi się i nie korzystam.Swoją

Dnia 05.03.2010 o 21:35, Jakli napisał:

drogą chyba nie muszę korzystać, by móc powiedzieć, że dla mnie jest to nic niewarte?

Oczywiście że możesz ale wtedy taka gadka jest nadar niewiele warta. Oceniasz coś o czym masz małe lub zerowe pojęcie - skreślasz to lub uznajesz że jest "be" a tak naprawdę nie wiesz "o co kaman". Proste.

Dnia 05.03.2010 o 21:35, Jakli napisał:

Wystarczy, że znam formułę Irców i po prostu ten typ korespondencji mi nie pasuje.

Akurat nasz irc jest dość nietypowy. Zwłaszcza kanały userów.
/.../ Po pierwsze nie wiem gdzie ty tu widzisz jakieś brudy ale to twoja sprawa jak prowadzisz dyskusję. Po drugie nie wiem kiedy to napisałem ale wydaje mi się że chyba na początku mojej kariery z forum a to było chyba dobre 2 lata temu jak nie więcej. A po trzecie - kiedyś forum było inne i inny miałem stosunek do wielu rzeczy - w tym tych rang. Z czasem po prostu zauważyłem jak większość userów że są one niewiele warte i tyle. Jeżeli to dla ciebie jest brud to mogę tylko pogratulować ci ''pomyślunku'' ... Wiesz ... może poszukamy jakichś twoich żałosnych postów z początku twojej kariery - na pewno byśmy znaleźli coś ciekawego ... Hmm? Kto mieczem wojuje ...
>że też masz

Dnia 05.03.2010 o 21:35, Jakli napisał:

w coś sobie co Cie korci w pisaniu dla rangi,

Tak ... na pewno po kilku degradach i groźbie bana wciąż piszę dla rangi. GL with your thinking.
>a nawet jeśli nie, to bawiąc się tak jak

Dnia 05.03.2010 o 21:35, Jakli napisał:

Ty w ocenianie użytkowników za całokształt to "pamiętam Cie jako takiego użytkownika
więc jesteś be i fu i w ogóle idź Ty spamerze, nie nadajesz się na to forum".

Z tym że pominąłeś jeden bardzo ważny fakt - ja się zmieniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 21:47, Jakli napisał:

Edit: w nowym poście (zabrakło czasu) chodziło o jaki masz stosunek do nabijania postów...
;P



Przestańcie się błotem obrzucać!!!
wymieńcie się gg i wrzucajcie sobie na privie, a nie forum spamujecie.
I ty teraz też sobie nabijasz posty. Napisałeś do tego gościa, że
"No i wyszło szydło z worka, żeś cham i prostak co jak mu się coś nie podoba to krytykuje na maxa. Hehehe Czekaj teraz na bana :*."

Tak więc, ty także zasługujesz na nagrodę. Nie oceniaj zbyt pochopnie innych szacunek to podstawa. W tym miejscu kończę waszą dyskusję i ogłaszam REMIS, reszta w rękach admina.
(koniec tematu, bez spamów, wróćmy do tematu rang)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 21:55, radek44564 napisał:

zacznijmy na nowo:
mam pytanie, czy jak wybierzesz sobie tytuł, to na zawsze, czy można zmienić?

Można zmieniać dowolną ilość razy, chyba, że moderator odbierze Ci takową możliwość.

@Do dwóch nieogarniętych wyżej, tych wyżej wyżej
Wymieńcie się numerami gadu, albo komórki, poesemesujecie, albo spotkajcie się gdzieś i niech jeden drugiemu przypierd. należycie. Poziom waszych przepychanek jest wręcz żenujący. A Jakli widzę innych zajęć nie ma, co sądząc po wieku jest zaskakujące. Jakli, idź pić z kumplami, albo się zjarać, obojętne. Zostaw to forum w cholerę i idź ciesz się życiem póki możesz. Tyler to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 21:55, radek44564 napisał:

Przestańcie się błotem obrzucać!!!
wymieńcie się gg i wrzucajcie sobie na privie, a nie forum spamujecie.
I ty teraz też sobie nabijasz posty. Napisałeś do tego gościa, że
"No i wyszło szydło z worka, żeś cham i prostak co jak mu się coś nie podoba to krytykuje
na maxa. Hehehe Czekaj teraz na bana :*."

Stary jest jeszcze reszta posta...

Dnia 05.03.2010 o 21:55, radek44564 napisał:


Tak więc, ty także zasługujesz na nagrodę. Nie oceniaj zbyt pochopnie innych szacunek
to podstawa. W tym miejscu kończę waszą dyskusję i ogłaszam REMIS, reszta w rękach admina.
(koniec tematu, bez spamów, wróćmy do tematu rang)

Okej za flame obaj zasługujemy. Nie oceniam zbyt pochopnie czego nie mogę powiedzieć o Tylerze i jego przesadnej krytyce. Ty kończysz? Jesteś moderatorem, by cokolwiek tutaj kończyć?
Co do twojego pytania (o widzisz już mój post nie ma charakteru offtopa, bo będzie ciut na temat).
Można zmieniać rangę jak już masz WT, nie jest to stały tytuł jak wszystkie poprzednie.
----> Wipu
Nie jestem jak większość mojego rocznika, rzadko piję, a przy okazji nie palę ani szlugów, ani maryśki. ;)
Aktualnie chory jestem więc i tak nie mam nic ciekawszego do roboty... ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki:)
a jak otrzymujesz ten stopień siódmy (własny tytuł), to admini cie wtedy powiadamiają, czy jak (skąd wiesz, że to już, skąd moderzy wiedzą jaki chcę mieć tytuł?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 22:03, radek44564 napisał:

dzięki:)
a jak otrzymujesz ten stopień siódmy (własny tytuł), to admini cie wtedy powiadamiają,
czy jak (skąd wiesz, że to już, skąd moderzy wiedzą jaki chcę mieć tytuł?)


Dostajesz maila, a zmiana statusu to część automatyczna. Modzi Ci go nie zmieniają (no chyba, że obraźliwy ;P). Masz taki przycisk ustawienia i po tym jak awansujesz zmieniasz tam swój status dowolną liczbę razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego to nie wiem. Ale chyba tak. Ale radzę się patrzeć co masz koło Avatara bo znam paręnaście osób którym wbił się własny tytuł i nawet o tym nie wiedzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 22:03, Jakli napisał:

rzadko piję,

: o Przykro mi.

Dnia 05.03.2010 o 22:03, Jakli napisał:

a przy okazji nie palę ani szlugów, ani maryśki. ;)

Dla uspokojenia, możesz. Ale maryśki nie, mentolowe weź. Niby słabsze, ale po gardle dają ostro i są obleśne.

Dnia 05.03.2010 o 22:03, Jakli napisał:

Aktualnie chory jestem więc i tak nie mam nic ciekawszego do roboty... ;<

Książka, film, koleżanki przynoszące zeszyty? Cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakli ---> Wprowadzasz niepotrzebnie kłótnię, która nie ma najmniejszego celu a w dodatku obrażasz innego użytkownika, tym razem otrzymujesz Ostrzeżenie.

Tyler_D ---> Jeśli jesteś prowokowany nie odpisuj tej osobie, jeśli Ciebie obraża to zgłoś to nam, tym czasem Ostrzeżenie, za przyłączenie się do kłótni.

radek44564 ---> Pozwól, że o nagrodach lub ewentualnych karach będzie decydował moderator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 22:09, Wipu napisał:

Książka, film, koleżanki przynoszące zeszyty? Cokolwiek?

Wybacz wszyscy mieszkają daleko, a inne rozrywki nie wykluczają korzystania z forum.
Ps. Łatwo mnie się nie pozbędziesz kolego. Skoro Ty piszesz dla "zabawy" tak jak ostatnio w markach to ja mogę siedzieć i udzielać się w tym temacie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 22:12, Jakli napisał:

Ps. Łatwo mnie się nie pozbędziesz kolego. Skoro Ty piszesz dla "zabawy" tak jak ostatnio
w markach to ja mogę siedzieć i udzielać się w tym temacie ;).

Ja piszę dla zabawy, tak. Ale nie wpieprzam się w żenujące utarczki słowne z pojedynczymi użytkownikami. Dlaczego? Bo to nie ma sensu.
I w tym momencie, jest różnica, a wręcz przepaść między nami.
Znaczy jakies utarczki zawsze są, ale nie takie jak np ty i Tyler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 22:15, Wipu napisał:

> Ps. Łatwo mnie się nie pozbędziesz kolego. Skoro Ty piszesz dla "zabawy" tak jak
ostatnio
> w markach to ja mogę siedzieć i udzielać się w tym temacie ;).
Ja piszę dla zabawy, tak. Ale nie wpieprzam się w żenujące utarczki słowne z pojedynczymi
użytkownikami. Dlaczego? Bo to nie ma sensu.
Znaczy jakies utarczki zawsze są, ale nie takie jak np ty i Tyler.

Wydawało mi się, że to co było w markach stało na tym poziomie. Wybacz... No cóż dostałem warna chyba koniec offtopa ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 22:12, Jakli napisał:

Ps. Łatwo mnie się nie pozbędziesz kolego. Skoro Ty piszesz dla "zabawy" tak jak ostatnio
w markach to ja mogę siedzieć i udzielać się w tym temacie ;).


To jest jakiś inny powód żeby tutaj pisać? Bo normalnych ludzi to już nie poznasz (Bynajmniej ja, normalnych już poznałem), a przeprowadzić inteligentną dyskusję...No, facet wypowiadający się na temat ciąży, to typowy przykład inteligencji tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się