Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsulat ekipy gram.pl - gry pudełkowe

311 postów w tym temacie

Witajcie w naszym konsulacie poświęconym grom pudełkowym.
Tutaj dowiecie się wszystkiego, co dotyczy dostępnych w naszym sklepie pudełkowych edycji gier.
Spojrzyjcie na przypięte wpisy, by sprawdzić, kto osobiście reprezentuje ekipę gram.pl w tym wątku.

Inne nasze konsulaty:
- gry cyfrowe http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93134
- dział marketingu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93138
- dział obsługi klienta http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93137
- dział IT http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93139
- redakcja http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witka, chcecie wiedzieć jakie promocje są przewidziane w najbliższym czasie? Macie pomysł na promocję, jakie chcielibyście mieć w gramie? Piszcie do mnie!
Bożena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 22:41, Half-Life22 napisał:

Witam,

Kiedy dostępny będzie pre-order gry Wolfenstein: The New Order (na PC)?

Bo w innych (polskich) sklepach dostępny jest od bardzo dawna.


Witam,
Czekamy na oficjalne stanowisko Dystrybutora w tej sprawie, aby uniknąć ryzyka zmiany ceny. Myślę, że stanie się to "na dniach".

Pozdrawiam
B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2014 o 17:28, David741 napisał:

Witam, mam pytanie czy będzie dostępna gra Wiedźmin 2 Zabójcy Królów (PC) Edycja Rozszerzona
??


Czekamy na informacje o dostępności tego tytułu na PC. Jak się tylko pojawi, podeślemy linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy będzie w Waszym sklepie Enemy Front w wersji limitowanej- pudełkowej? Oraz czy będzie najnowszy Wolfestein w wersji Panzerhund???

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dlaczego składając zamówienie nie mogę wybrać formy płatności : "Płatność przy odbiorze"

Problem dotyczy preordera Wolfenstein: The New Order na PC

Ale na innych produktach które miały już premierę nie ma tez tej opcji jest ona nieaktywna .
Zawsze kupowałem w ten sposób i było to dla mnie najwygodniejsze a teraz jest sporym utrudnieniem... A kupuje już u państwa od dłuższego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 08:23, Narusegawa napisał:

Mam pytanie dlaczego składając zamówienie nie mogę wybrać formy płatności : "Płatność
przy odbiorze"

Problem dotyczy preordera Wolfenstein: The New Order na PC

Ale na innych produktach które miały już premierę nie ma tez tej opcji jest ona nieaktywna
.
Zawsze kupowałem w ten sposób i było to dla mnie najwygodniejsze a teraz jest sporym
utrudnieniem... A kupuje już u państwa od dłuższego czasu



Ze względu na nowe przepisy KNF byliśmy zmuszeni wyłączyć opcję poboru płatności w punktach odbioru osobistego. Opcja ta jest możliwa w przypadku przesyłki kurierskiej.

B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2014 o 13:53, Ryan-Kam napisał:

Witam.

Czy będzie w Waszym sklepie Enemy Front w wersji limitowanej- pudełkowej? Oraz czy będzie
najnowszy Wolfestein w wersji Panzerhund???

Pozdrawiam


Posiadamy tytuł Wolfestein w ofercie tylko te, które udostępnił dystrybutor.
Enemy Front - rozmowy z wydawcą trwają. Jak tylko się pojawi pre-order podamy linka

B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niestety nie mogę zamówić nowego Wolfensteina z Waszego sklepu. Gdy chcę coś dodać do koszyka - nic się nie dzieje. Udało mi się to jednak osiągnąć w pokrętny sposób(dodałem grę do "listy życzeń" i stamtąd dodałem do koszyka), ale gdy podczas składania zamówienia klikam "Złóż zamówienie" - nic się nie dzieje. To nie kwestia przeglądarki, bo sprawdzałem już na kilku. Nie mogłem się również zalogować na stronie sklepu(zalogowałem się najpierw na "zwykłym" gram.pl i gdy przeszedłem do sklepu, to byłem już zalogowany). Co może być przyczyną tych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 21:48, admini napisał:

Witam. Niestety nie mogę zamówić nowego Wolfensteina z Waszego sklepu. Gdy chcę coś dodać
do koszyka - nic się nie dzieje. Udało mi się to jednak osiągnąć w pokrętny sposób(dodałem
grę do "listy życzeń" i stamtąd dodałem do koszyka), ale gdy podczas składania zamówienia
klikam "Złóż zamówienie" - nic się nie dzieje. To nie kwestia przeglądarki, bo sprawdzałem
już na kilku. Nie mogłem się również zalogować na stronie sklepu(zalogowałem się najpierw
na "zwykłym" gram.pl i gdy przeszedłem do sklepu, to byłem już zalogowany). Co może być
przyczyną tych problemów?


Witam,
Przekazaliśmy sprawę do działu IT. Dziękuję za niepokojące sygnały, każde info o problemach jest bardzo cenne, w ten sposób możemy wyeliminować błędy. Za niedogodności przepraszamy.
B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy trafi do waszego sklepu Sniper Elite III: Afrika - Edycja Premium? Widzę, że już jest w sklepie, ale przez brak opisu zawartości premium, nie jestem pewien, czy to na pewno jest ta edycja, którą Techland dzisiaj ujawnił.

Macie całkiem dobrą cenę i byłbym rad u was tę edycję zamówić, gdyby się okazało, że to jest dokładnie ta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne pytanie, jak wyżej - czy w sklepie będzie dostępna edycja deluxe Dragon Age: Inquisition na PC (czyli nie kolekcjonerka)? Obecnie na PC jest tylko zwykła, a na konsole są obie. Czyżby EA zastrzegło sobie deluxe na wyłączność Origin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2014 o 17:08, Arcling napisał:

Mam podobne pytanie, jak wyżej - czy w sklepie będzie dostępna edycja deluxe Dragon Age:
Inquisition na PC (czyli nie kolekcjonerka)? Obecnie na PC jest tylko zwykła, a na konsole
są obie. Czyżby EA zastrzegło sobie deluxe na wyłączność Origin?


DA: I w wersji Deluxe będzie dostępne tylko poprzez Origin.
W sklepach będzie tylko wersja zwykła, oraz może EK ale to jeszcze niepotwierdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 19:06, Heartbreaker napisał:

Czy trafi do waszego sklepu Sniper Elite III: Afrika - Edycja Premium? Widzę, że już
jest w sklepie, ale przez brak opisu zawartości premium, nie jestem pewien, czy to na
pewno jest ta edycja, którą Techland dzisiaj ujawnił.

Macie całkiem dobrą cenę i byłbym rad u was tę edycję zamówić, gdyby się okazało, że
to jest dokładnie ta :)


Tak to jest to co Techland ogłosił:
http://sklep.gram.pl/pc/sniper-elite-v3-premium-afrika.shtml
Opis jest taki jakim dysponujemy od wydawcy, zazwyczaj zmienia się przed premierą kilkakrotnie. Mogę zapewnić, że to taka sama wersja.
B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2014 o 20:38, Phobos_s napisał:

DA: I w wersji Deluxe będzie dostępne tylko poprzez Origin.
W sklepach będzie tylko wersja zwykła, oraz może EK ale to jeszcze niepotwierdzone.


Potwierdzam, tylko Orgin.
B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2014 o 20:38, Phobos_s napisał:

DA: I w wersji Deluxe będzie dostępne tylko poprzez Origin.
W sklepach będzie tylko wersja zwykła, oraz może EK ale to jeszcze niepotwierdzone.

Tak też się niestety spodziewałem. EA sporo promocji zastrzega tylko dla siebie. No cóż, pozostaje tylko podjąć wybór pudełko czy bonusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować