Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Assassin`s Creed Syndicate nastąpi znacząca zmiana w systemie walki

18 postów w tym temacie

Błagam was czy ktoś w to naprawdę wierzy? Oni co rok mówią o zmianie w systemie walki. Ta gra będzie klapą. Ubisoft pokazuje w czerwcu materiały z pre alphy a gra wychodzi w chyba listopadzie. Cudotwórcy. Gratuluję tym co kupią i będą mieli pretensje że główny bohater spada pod mapę w pierwszej misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Błagam was czy ktoś w to naprawdę wierzy? Oni co rok mówią o zmianie w systemie walki.
> Ta gra będzie klapą. Ubisoft pokazuje w czerwcu materiały z pre alphy a gra wychodzi
> w chyba listopadzie. Cudotwórcy. Gratuluję tym co kupią i będą mieli pretensje że główny
> bohater spada pod mapę w pierwszej misji.
Wiesz że materiały pokazywane na E3 są z roku czy nawet wcześniejszej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie walka w Batmanie to fatalny przykład. Jakby na to nie patrzeć, wszystkie Batmany (no może poza AO) to były świetne gry. Walczy się tam łatwo, szybko i przyjemnie... ale właśnie to jest problem.

LEWY PRZYCISK MYSZY - atakuj
PRAWY PRZYCISK MYSZY - kontratakuj
ŚRODKOWY PRZYCISK MYSZY - ogłusz do ataku

Wpadasz w dowolną kupę wrogów i robisz sieczkę bez najmniejszego problemu. O ile to efektywnie wygląda o tyle jako system walki jest to bardzo słabe.

AC znowu ma właśnie tą bolączkę o której mówią. Kontratak jest nie do zdarcia. To jedyna rzecz którą robisz. W Black Flag jeszcze czasem się używało rzucanie żeby strącić kogoś z dachu (bo to zabawne, nie dlatego że warto).

Więc może czas najwyższy by spróbowali coś zrobić z tym. Chociaż pewnie jak mówicie - wszystko zostanie po staremu. Miecz? Możecie to zapisać gdzieś bo mówię Wam teraz. W lasce będzie miecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2015 o 20:01, spqqn napisał:

Błagam was czy ktoś w to naprawdę wierzy? Oni co rok mówią o zmianie w systemie walki.
Ta gra będzie klapą. Ubisoft pokazuje w czerwcu materiały z pre alphy a gra wychodzi
w chyba listopadzie. Cudotwórcy. Gratuluję tym co kupią i będą mieli pretensje że główny
bohater spada pod mapę w pierwszej misji.


Wiesz, w Wiedźminie 3 Geralt wpadł mi w mapę i zginął w dziurze pod teksturami, czego w ostatnich częściach AC nie uświadczyłem.
Ba! w W3 mam nagminne pojawianie się postaci znikąd, a przecież tu nie ma tłumów rodem z Paryża okresu rewolucji.

System walki w Syndicate będzie inny za sprawą tego, że znacznie rozwinięta zostanie walka na pięści, czyli walka wręcz.

dariuszp - Akurat mi się Batman AO bardziej podobał, niż AC: lepszy klimat, miejscówki, oprawa graficzna i w końcu jaskinia Batmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie walka w Batmanie to fatalny przykład. Jakby na to nie patrzeć, wszystkie Batmany
> (no może poza AO) to były świetne gry. Walczy się tam łatwo, szybko i przyjemnie... ale
> właśnie to jest problem.
>
> LEWY PRZYCISK MYSZY - atakuj
> PRAWY PRZYCISK MYSZY - kontratakuj
> ŚRODKOWY PRZYCISK MYSZY - ogłusz do ataku
>
> Wpadasz w dowolną kupę wrogów i robisz sieczkę bez najmniejszego problemu. O ile to efektywnie
> wygląda o tyle jako system walki jest to bardzo słabe.
>
> AC znowu ma właśnie tą bolączkę o której mówią. Kontratak jest nie do zdarcia. To jedyna
> rzecz którą robisz. W Black Flag jeszcze czasem się używało rzucanie żeby strącić kogoś
> z dachu (bo to zabawne, nie dlatego że warto).
>
> Więc może czas najwyższy by spróbowali coś zrobić z tym. Chociaż pewnie jak mówicie -
> wszystko zostanie po staremu. Miecz? Możecie to zapisać gdzieś bo mówię Wam teraz. W
> lasce będzie miecz.
No ja jestem kiepski w bijatykach w Batkach, ale naprawdę nie wiem jak "łatwo i przyjemnie" przebić się przez 5 strzelców 8 tarcz, 3 silnych, 3 z nożami i 2 z taserami. Miecz usuną, bo nie ma sensu. Wg. prawa w Polsce obecnie możesz nosić na plecach i 2, ale wyróżniałbyś się z tłumu. Zastąpią go nożem i jedyną opcją broni długiej, czyli laską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne czego potrzebuje seria AC, to PRZERWA.

No może przydałoby się jeszcze trochę odwagi twórców, by wyszli poza nudny do wyrzygania schemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jedyne czego potrzebuje seria AC, to PRZERWA.
>
> No może przydałoby się jeszcze trochę odwagi twórców, by wyszli poza nudny do wyrzygania
> schemat.
Nic nie bedzie zmieniane poki sprzedaz znaczaco nei zmaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Błagam was czy ktoś w to naprawdę wierzy? Oni co rok mówią o zmianie w systemie
> walki.
> > Ta gra będzie klapą. Ubisoft pokazuje w czerwcu materiały z pre alphy a gra wychodzi
>
> > w chyba listopadzie. Cudotwórcy. Gratuluję tym co kupią i będą mieli pretensje że
> główny
> > bohater spada pod mapę w pierwszej misji.
>
> Wiesz, w Wiedźminie 3 Geralt wpadł mi w mapę i zginął w dziurze pod teksturami, czego
> w ostatnich częściach AC nie uświadczyłem.
> Ba! w W3 mam nagminne pojawianie się postaci znikąd, a przecież tu nie ma tłumów rodem
> z Paryża okresu rewolucji.
>
> System walki w Syndicate będzie inny za sprawą tego, że znacznie rozwinięta zostanie
> walka na pięści, czyli walka wręcz.
>
> dariuszp - Akurat mi się Batman AO bardziej podobał, niż AC: lepszy klimat, miejscówki,
> oprawa graficzna i w końcu jaskinia Batmana.
A porównaj sobie wielkość świata w wiedzminie a w assasinie, i W3 ma takie lokacje że budynki się nie powtarzają, każdy jest odmienny wszędzie są rzeczy do przeszukania, to jest mega gra i dla mnie nie ma sensu porównywać w3 ze smietnikiem ac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2015 o 20:14, lis_23 napisał:

dariuszp - Akurat mi się Batman AO bardziej podobał, niż AC: lepszy klimat, miejscówki,
oprawa graficzna i w końcu jaskinia Batmana.

Szkoda, że kompletnie nic nie wprowadził do serii, a do tego był wręcz zalany bugami wszelkiej maści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2015 o 22:40, Madoc napisał:

Szkoda, że kompletnie nic nie wprowadził do serii, a do tego był wręcz zalany bugami
wszelkiej maści.


Ja tam zbyt wielu bugów nie miałem 9 o ile w ogóle 0, a najnowsza część też nie wprowadza zbyt wielu nowości, poza Batmobilem - ot, więcej tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2015 o 22:51, lis_23 napisał:

Ja tam zbyt wielu bugów nie miałem 9 o ile w ogóle 0, a najnowsza część też nie wprowadza
zbyt wielu nowości, poza Batmobilem - ot, więcej tego samego.

Ciężko mi się wypowiedzieć, bo nie grałem, ale po gameplayach widać, że np. system walki też został nieco wzbogacony, natomiast AO nie wprowadziło do serii nic (prócz linki i kontrujących przeciwników). To mogłoby być DLC do AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > dariuszp - Akurat mi się Batman AO bardziej podobał, niż AC: lepszy klimat,
> miejscówki,
> > oprawa graficzna i w końcu jaskinia Batmana.
> Szkoda, że kompletnie nic nie wprowadził do serii, a do tego był wręcz zalany bugami
> wszelkiej maści.
Właściwie Bugman: Alpha ORigins był pierwszą i jedyną częścią tak zabugowaną, że zaczynałem ją 4 razy (miałem 4 krytyczne bugi). Ale poza tym i poza nieciekawymi wątkami niektórych zabójców jak Electrocutioner, to gra była fajna.
Tylko czemu gadamy o Batmanie w temacie o AC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Więc może czas najwyższy by spróbowali coś zrobić z tym. Chociaż pewnie jak mówicie -
> wszystko zostanie po staremu. Miecz? Możecie to zapisać gdzieś bo mówię Wam teraz. W
> lasce będzie miecz.

Zgadłeś :) W lasce będzie miecz, na co dowodem jest replika miecza o gustownej rękojeści, którą można już zamawiać w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować