FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2006 o 15:33, Jack Bauer napisał:

jakie gry byście mi poradzili ? Chcę taką grę która jest DŁUUUUUGA, TANIAAAAA, i oczywiście
WCIĄGAJĄCA :D może to być cokolowiek oprócz familijnych i sportowych :) i wyścigi też nie bardzo
:)

Torment, Baldury, Fallouty?
Thief?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 15:33, Jack Bauer napisał:

jakie gry byście mi poradzili ? Chcę taką grę która jest DŁUUUUUGA, TANIAAAAA, i oczywiście
WCIĄGAJĄCA :D może to być cokolowiek oprócz familijnych i sportowych :) i wyścigi też nie bardzo
:)


Morrowind. NEK, 19.99 zł. Gothic 1 i 2, NXK, 19.99 zł. Pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 18:29, Dziki Marczak napisał:

> jakie gry byście mi poradzili ? Chcę taką grę która jest DŁUUUUUGA, TANIAAAAA, i oczywiście

> WCIĄGAJĄCA :D może to być cokolowiek oprócz familijnych i sportowych :) i wyścigi też
nie bardzo
> :)

Morrowind. NEK, 19.99 zł. Gothic 1 i 2, NXK, 19.99 zł. Pasuje?



widze sami fani RPGów ;P myślałem nad kronikami riddicka i spell forcem, opłaca sie ? i nie wiem czy kupić sobie jeszcze full spectrum warrior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym polecił Delta Force Xtreme, Age of Empires III i II, Splinter Cell Pandora Tomorrow- ciekawe, wciągające i niedrogie oprócz Age of Empires III, ale w sklepie gram.pl jest za 90 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciales długą to Ci podalismy ;] a jak masz gothica 2 to dokup Noc Kruka ;]

Warhammer w NXK?

a kroniki riddicka czy spellforce przy takiej cenie to na pewno sie oplaca ;] CHociaz zamiast kronik riddicka proponowalbym Thiefa 3 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 11:13, Araondoion napisał:

chciales długą to Ci podalismy ;] a jak masz gothica 2 to dokup Noc Kruka ;]

Warhammer w NXK?

a kroniki riddicka czy spellforce przy takiej cenie to na pewno sie oplaca ;] CHociaz zamiast
kronik riddicka proponowalbym Thiefa 3 ;]


ha, tylko że nigdzie nie można go kupić :P Baldursy są stare jak świat i mają brzydką grafe i ogólnie mi sie nie podobaja :P no nie wiem może oprócz spellforca i kronik skusze sie na gothici ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 11:13, Araondoion napisał:

chciales długą to Ci podalismy ;] a jak masz gothica 2 to dokup Noc Kruka ;]

Warhammer w NXK?

a kroniki riddicka czy spellforce przy takiej cenie to na pewno sie oplaca ;] CHociaz zamiast
kronik riddicka proponowalbym Thiefa 3 ;]



i jeszcze jedno pytanko ? czy ta gra sie nazywa thief 3 czy thief deadly shadow ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to nie mozna go kupic? O.o
49,90 zł w empiku albo mniej ;p
ja thiefa kupilem po Ang za 139,90 zł zaraz jak wyszedl...teraz jest wersja PL i nie ma latki spalszczajacej od cenegi :P

http://www.sklep.cenega.pl/index.php?m1=kp&m2=prod&p_id=983
http://wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=10&ProduktID=8973

gra jest ogolnie dostepna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 11:28, Jack Bauer napisał:

i jeszcze jedno pytanko ? czy ta gra sie nazywa thief 3 czy thief deadly shadow ? :)


Thief: Deadly Shadow, no ale co 3 czesc złodzieja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 11:29, Araondoion napisał:

jak to nie mozna go kupic? O.o
49,90 zł w empiku albo mniej ;p
ja thiefa kupilem po Ang za 139,90 zł zaraz jak wyszedl...teraz jest wersja PL i nie ma latki
spalszczajacej od cenegi :P

http://www.sklep.cenega.pl/index.php?m1=kp&m2=prod&p_id=983
http://wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=10&ProduktID=8973

gra jest ogolnie dostepna :P


tą to ja znalazłem :P ale myślałem że ma pisać thief 3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fallout 1 i 2 torment, abe, full throttle (nie do kupienia praktycznie ale polecam) broken sword 1,2 i 3 =) i jeszcze kilka ale nie pamietam... =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jakies strzelankowe gry ? :) bo strategii juz mam kilka :) a strzelanek mam mało :) i chciałbym kupić jakąś gre która nie ma dodatków bo najczesciej to jest tak ze trzeba kupić dodatek i podstawke żeby skumać fabułe :) Przejdzie nawet jakis RPG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 15:09, Jack Bauer napisał:

a jakies strzelankowe gry ? :) bo strategii juz mam kilka :) a strzelanek mam mało :) i chciałbym
kupić jakąś gre która nie ma dodatków bo najczesciej to jest tak ze trzeba kupić dodatek i
podstawke żeby skumać fabułe :) Przejdzie nawet jakis RPG :)


Jeśli lubisz naprawdę DłUGIE i dynamiczne FPS-y i to z ręką na sercu polecam Ci:
Soldier of Fortune II:Double Helix,znakomity klimat,miodność,MUZYKA,mimo wieku grafa wciąż może się podobać (oczywiście w najwyższych ustawieniach,a wymagania b.niskie jak na dzisiaj),zróżnicowanie misji i ich ilość ( grubo ponad 40 plansz!!).Oprócz znakomtego singla jest jeszcze lepszy multi.Polecam!.Jednym słowem:MIÓD!
Dowód:Znak jakości w CDA (9/10),wyróżnienie w klicku i wiele innych!,średnia w Necie:91% (chyba).
Grę kupiłem ponad rok temu za 50 zł,niewiem ile kosztuje obecnie.Gram w nią do dziś i ciągle niemam jej dosyć!.
TO JEDEN Z NAJLEPSZYCH fps-ów W JAKIE GRAłEM W żYCIU!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jam myślicie, czy warto kupić Serious Sam Złota Edycja? Zasatnawiam się nad kupnem bo pierwsza część i dodatek są teraz za 24 90 zł. Proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2006 o 13:29, Robek 009 napisał:

Jam myślicie, czy warto kupić Serious Sam Złota Edycja? Zasatnawiam się nad kupnem bo pierwsza
część i dodatek są teraz za 24 90 zł. Proszę o szybką odpowiedź

Można się zresetować i rozwalać tysiące mięsa armatniego. Czyta rozrywka, zero taktycznego myślenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się