Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard: prawie pół miliona graczy w Overwatchu na cenzurowanym

5 postów w tym temacie

To ja w takim razie prosiłbym o uściślenie co to są te toksyczne zachowania ich z daniem w ich grze i jacy gracze są ich zdaniem złymi ludźmi. Bo może jestem takim graczzem i nie zdaje sobie z tego sprawy, a w takim razie nie ma sensu bym marnował pieniądze na ich gre skoro mam dostać bana. Skoro mają oni publikować takie ogulnikowe apele to lepiej niech nie publikują niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Yaboll29A napisał:

To ja w takim razie prosiłbym o uściślenie co to są te toksyczne zachowania

Widac jestes nowy w swiecie gier online, skoro nie wiesz jakie to sa toksyczne zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste. Poddajesz rankingowy mecz z premedytacją skacząc w przepaść non stop. Rzucasz wulgaryzmami w innych itp.

Toksyczne zachowanie to takie którego celem jest wkurzenie innych.

Przykładowo jak wybierzesz Hanzo (trudna postać, w rękach laika nieefektywna) nawet mimo kiedy inni proszą byś zmienił postać to NIE JEST toksyczne zachowanie. Ale wybranie hanzo i np bierne zwiedzanie mapy podczas meczu i ignorowanie celu i przeciwników już tak.

Piękny przykład, proszę Reina by używał tarczę zamiast szarżowac non stop. On mnie ignoruje. Ja nie ciągnę tematu. Nikt nie jest toksyczny. Jeżeli on się obrazi i nie będzie szarżował czy nas pronił to będzie toksyczny. Jak ja przestanę atakować i zacznę walić głupa - również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takich grach trzeba się zachowywać jak muszkieter. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Może dla niektórych to być śmieszne, ale należy grać z honorem.

Jesteś hostem misji to siedź w niej aż wszyscy skończą, a nie spiepszasz, gdy ci się znudzi.

Grasz klasą leczniczą to lecz i wspomagaj innych a nie latasz z mieczem i siekasz wrogów i to inni muszą ciebie ratować.

Grasz tankiem to szarżuj na wrogów a nie biegasz w kółko zbierając itemy wypadające z przeciwników, gdy inni odwalają brudną robotę. 

Masz tarczę, gdy inni jej nie mają to jej używaj a nie siedzisz ze snajperką w ukryciu gdy inni umierają.

Chyba nie ciężko zrozumieć, co oznacza bycie "złym człowiekiem" w grach, wystarczy posłuchać swojego sumienia. W końcu to z ludźmi grasz w multi a nie z komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować