Zaloguj się, aby obserwować  
ziomal1234

Zjawiska paranormalne czyli czy wierzycie w duchy, UFO i inne

334 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2007 o 21:27, Xsaw napisał:

> A co sądzicie o 2 zdjęciu możliwe czy fotomontaż?

zbyt małe te zdjęcie a poza tym prawdopodobnie fotomontaż.
Radzę poczytać trochę te strony co do nich linki podałem gdyż zawieraj dużo i ciekawe informacje.
a pierwsze to tez za małe poza tym trup zwierza jak trup zwierza się niczym szczególnie nie
wyróżnia.

Przeglądnołem tą strone i przeczytałem o El Chupacabra naprawde fajna i zdjęcia i wogule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:29, gogiell napisał:

Pierwsze jest autentyczne - bo to tylko zabita koza...
Czytałem kiedyś o tym książkę i badania próbek po Chupa, wykazało... że mogły to być PO PROSTU
dzikie psy...

dzikie psy, chupacabra, zombie, sadysta albo zmutowane ninja z kosmosu praktycznie to mogło być wszystko i zapewne nigdy sie nie dowiemy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:36, jasiu ciast napisał:

> Pierwsze jest autentyczne - bo to tylko zabita koza...
> Czytałem kiedyś o tym książkę i badania próbek po Chupa, wykazało... że mogły to być PO
PROSTU
> dzikie psy...
dzikie psy, chupacabra, zombie, sadysta albo zmutowane ninja z kosmosu praktycznie to mogło
być wszystko i zapewne nigdy sie nie dowiemy co

No tak. Przecież wszystko zatail rząd amerykański bo to o UFO to najczystsza prawda pewnie graja sobie z kosmitami w scrable albo robią im badania a o innych potworach to rząd wie że istnieją tylko nie chce rozsiewać paniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:40, ziomal1234 napisał:

> > Pierwsze jest autentyczne - bo to tylko zabita koza...
> > Czytałem kiedyś o tym książkę i badania próbek po Chupa, wykazało... że mogły to
być PO
> PROSTU
> > dzikie psy...
> dzikie psy, chupacabra, zombie, sadysta albo zmutowane ninja z kosmosu praktycznie to
mogło
> być wszystko i zapewne nigdy sie nie dowiemy co
No tak. Przecież wszystko zatail rząd amerykański bo to o UFO to najczystsza prawda pewnie
graja sobie z kosmitami w scrable albo robią im badania a o innych potworach to rząd wie że
istnieją tylko nie chce rozsiewać paniki.

a te potwory żyją wśród nas i my ich nawet nie odróżniamy od normalnych ludzi/doszedłem do takiego wniosku kiedy odkryłem że mojego sąsiada tropi c.i.a. i c.b.a. to oczywiście żart tylko skarbówka narazie ale na pewno jest zombie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dochodzę do wniosku że teraz to już trochę odbiegacie od tematu,zawłaszcza jasiu ciast i jego odstani post.

A rząd Ameryki pewnie trzyma w Area 51 statek UFO ale wątpię żeby zajmowali się Chupą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:42, jasiu ciast napisał:

> > > Pierwsze jest autentyczne - bo to tylko zabita koza...
> > > Czytałem kiedyś o tym książkę i badania próbek po Chupa, wykazało... że mogły
to
> być PO
> > PROSTU
> > > dzikie psy...
> > dzikie psy, chupacabra, zombie, sadysta albo zmutowane ninja z kosmosu praktycznie
to
> mogło
> > być wszystko i zapewne nigdy sie nie dowiemy co
> No tak. Przecież wszystko zatail rząd amerykański bo to o UFO to najczystsza prawda pewnie

> graja sobie z kosmitami w scrable albo robią im badania a o innych potworach to rząd wie
że
> istnieją tylko nie chce rozsiewać paniki.
a te potwory żyją wśród nas i my ich nawet nie odróżniamy od normalnych ludzi/doszedłem do
takiego wniosku kiedy odkryłem że mojego sąsiada tropi c.i.a. i c.b.a.

Ale może się wydzrzyc coś takiego jak w filmie "Dzień Niepodległości"(poniedziałek) ludzie będą "happy" a tu kosmici rozwalą nam planete. Lepiej żeby społeczęństwo o tym wiedziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:44, Xsaw napisał:

Dochodzę do wniosku że teraz to już trochę odbiegacie od tematu,zawłaszcza jasiu ciast i jego
odstani post.

A rząd Ameryki pewnie trzyma w Area 51 statek UFO ale wątpię żeby zajmowali się Chupą.

myśle że oni trzymają tam tylko makiete aby pokazać ludziom że są tacy wszecmocni że nawet ufo złapali i żeby z nimi nie zadzierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2007 o 21:45, ziomal1234 napisał:

Ale może się wydzrzyc coś takiego jak w filmie "Dzień Niepodległości"(poniedziałek) ludzie
będą "happy" a tu kosmici rozwalą nam planete. Lepiej żeby społeczęństwo o tym wiedziało.

może ataki chupy są zwiastunem czegoś większego i straszniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:48, jasiu ciast napisał:


> Ale może się wydzrzyc coś takiego jak w filmie "Dzień Niepodległości"(poniedziałek) ludzie

> będą "happy" a tu kosmici rozwalą nam planete. Lepiej żeby społeczęństwo o tym wiedziało.

może ataki chupy są zwiastunem czegoś większego i straszniejszego

Wiesz co to jest myśl może istnieje druga cywilizacja gdzieś na Ziemi albo w kosmosie i El Chupacabra jest ich pachołkiem czymś takim jak dla nas są psy bojowe albo niewolnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O czym wy mówicie?! Jakie UFO przecież wiadomo, że to wszystko brednie, najpierw ludzie sobie wymyślają że widzieli spodek a teraz, że niby wojsko/rząd USA ukrywa tajemnice o niby to odkryciu istot pozaziemskich. Ja osobiście wierze i to bardzo że w innych galaktykach istneje cywilizacja podobna do naszej ale tego sie nigdy nie dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:51, Vuko Drakkainen napisał:

O czym wy mówicie?! Jakie UFO przecież wiadomo, że to wszystko brednie, najpierw ludzie sobie
wymyślają że widzieli spodek a teraz, że niby wojsko/rząd USA ukrywa tajemnice o niby to odkryciu
istot pozaziemskich. Ja osobiście wierze i to bardzo że w innych galaktykach istneje cywilizacja
podobna do naszej ale tego sie nigdy nie dowiemy.



eee tam ja tam jestem świecie przekonany ze wersja z X-Files jest prawdziwa i nie tylko ze tego powodu ze jestem fanem tego serialu.

Co chupy to teraz wasze opnie według mnie są coraz bardziej zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś ogląda Lost to bedzie wiedział.
Możliwe że "źli"ludzie stworzyli cos na przykladzie Lostzilli lub czarnego dymu jak kto woli i to może byc ich tajna broń albo coś w tym rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie UFO, Chupa-kupa, wielka mała stopa to brednie... ludzie chcą sobie bardziej "urozmaicić" życie, a niektórzy chcą po prostu na tym zarobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:50, ziomal1234 napisał:

>
> > Ale może się wydzrzyc coś takiego jak w filmie "Dzień Niepodległości"(poniedziałek)
ludzie
>
> > będą "happy" a tu kosmici rozwalą nam planete. Lepiej żeby społeczęństwo o tym wiedziało.

>
> może ataki chupy są zwiastunem czegoś większego i straszniejszego
Wiesz co to jest myśl może istnieje druga cywilizacja gdzieś na Ziemi albo w kosmosie i El
Chupacabra jest ich pachołkiem czymś takim jak dla nas są psy bojowe albo niewolnicy.

a może chupa to sprawiedliwy król marsjan który jednak został zamieniony przez zuego brata w monstrum i wygnany na ziemie, dodatkowo rzucono na niego klątwe która zmusza go do jedenia krwi lecz nie chce krzywdzić ludzi i zadowala sie kozami /to już moja wariacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:57, gogiell napisał:

Dla mnie UFO, Chupa-kupa, wielka mała stopa to brednie... ludzie chcą sobie bardziej "urozmaicić"
życie, a niektórzy chcą po prostu na tym zarobić...

Nieprawda ja zamierzam studiować o tym i być naukowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:55, ziomal1234 napisał:

jeśli ktoś ogląda Lost to bedzie wiedział.
Możliwe że "źli"ludzie stworzyli cos na przykladzie Lostzilli lub czarnego dymu jak kto woli
i to może byc ich tajna broń albo coś w tym rodzaju.


Nie no teraz to odbiegasz od realizmu bardziej niż X-Files,uważam ze te wasze teorie to "wielkie ssanie z palca"jak to jeden polityk powiedział,daj jakież informacje popierające twoje tezę skoro tak twierdzisz,bo ja w moich wypowiedziach opieram się o te dwie strony,troszkę o X-Files i o pismo które kiedyś wychodziło o nazwie :Faktor X które było o zjawiskach paranormalnych.

A ostania teria Jasiu Ciasta to już kompletny lol,może choć trochę przejdźmy do realistycznych teorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten temat coraz bardziej zamienia się w kolejny odcinek "X-Files" ;D
A ja zamierzam być Chpupacabrologiem, Albo Chupacaboroyetiufozombikosmitologiem - kosmopolitańczykowieczkę przebije :D

Faktycznie - "zuy" brat rządzi :D - Xsaw zostaw ich - będzie nowy kinowy przebój z Hollywood :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2007 o 22:00, Xsaw napisał:


A ostania teria Jasiu Ciasta to już kompletny lol,może choć trochę przejdźmy do realistycznych
teorii?

jeżeli chupas istnieje to nie można wykluczyć mojej teorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 22:03, gogiell napisał:

Ten temat coraz bardziej zamienia się w kolejny odcinek "X-Files" ;D
A ja zamierzam być Chpupacabrologiem, Albo Chupacaboroyetiufozombikosmitologiem - kosmopolitańczykowieczkę
przebije :D

Faktycznie - "zuy" brat rządzi :D - Xsaw zostaw ich - będzie nowy kinowy przebój z Hollywood
:P



ech no dobra wycofam się w cień chociaż szkoda takiego ambitnego tematu który przeradza się powoli z powodu Jasiu Ciasta i ziomal1234 w Benny Hilla.

Jasiu:jeśli Chupacabra istniej co według mnie jest prawię pewne,to na pewno nie jest tym co ty proponujesz ze tym jest,to jest zwierz,nieznany ale zwierz kolejna kryptyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra na ta tym temacie robi sie coraz większa wiocha więc może przejdźmy do innego.
Np. co sądzicie o telekinezie i o osobach które posiadają "specjalne" zdolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować