Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fable III oficjalnie na PC!

105 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2010 o 20:05, Ichibanboshi-kun napisał:

I tak pewnie będą nudy jak poprzendnio. Mnie osobiście zawiodły Fable''e

Wszystko przez Petera, który zapowiadał to jako niesamowicie rewolucyjną grę RPG, a okazało się, że z RPGa to to ma tylko rozwój postaci. Co nie zmienia faktu, że jeśli podejść do niej normalnie, to okazuje się, że to całkiem ciekawa i przyjemna gra. W końcu ukończyłem ją dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 20:41, Piotrbov napisał:

Coooo??? 55 Euro za grę na PC? Nie przesadzają?

Tak wygląda walka z piractwem w wykonaniu jednego z największych graczy w branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawą politykę prowadzi Microsoft po tych exach które wydało sony (wszyscy wiedzą że były bardzo mocne) mam nadzieje że im się to opłaci i zrobią jeszcze więcej tego typu gier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol i nastepny super ex na xboxa 360 wychodzi na pc i kazdy posiadacz ps3 zagra sobie ;) jeszcze czekac na gears of war i wogle smiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie. Myślałem, że nie będzie na PC. Jednak dalej trzymam kciuki za Xbox 360 Slim + Natal. Skusiłbym się na taką paczkę, najlepiej (oby) elite jeszcze był (Xbox360 Slim Elite + Natal) to Fable III byłby na bank na półce :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 18:36, SarenkaB napisał:

Wychodzi na PC to nie dają figurki do EK(w EK Fable 2 była...)chu*e jedne.:P



o. i to jest wlasnie dyskryminacja :P
''dziody'' ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się okaże co z tym Fable III gdyż może być podobnie jak z Alan Wake, pod koniec produkcji skasują jego PCtową wersję, sam osobiście nie mam X360 także mnie ta wiadomość by nie ucieszyła ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować