Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Soldiers - Ludzie Honoru

282 postów w tym temacie

Na razie grałem tylko w demo.I o dziwo na moim kompie:
Duron 1.0 Ghz
256MB Ram
GeForce 2 MX 32 MB
Win XP SP 1

Chodzi zaskakująco dobrze!.Na średnich ustawieniach,czy pełna wersja będzie chodzić na moim kompie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 15:52, kombesista napisał:

Na razie grałem tylko w demo.I o dziwo na moim kompie:
Duron 1.0 Ghz
256MB Ram
GeForce 2 MX 32 MB
Win XP SP 1

Chodzi zaskakująco dobrze!.Na średnich ustawieniach,czy pełna wersja będzie chodzić na moim
kompie?.

ZObacz w ustawienia.JA mam kompa maszyne ,wiec mi sie nie tnie.MAm zainstalowane z 50giered samego cdp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę was o poradę. Zainteresowałem się kupnem gry soldiers:ludzie honoru. Powiedzcie mi czy warta jest swojej ceny i czy będzie chodziła płynnie na takim sprzęcie( pentium 4 1,4 GHz; 256ram; geforce 4 64 mb mx 4000;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 16:09, Jack Bauer napisał:

wiesz... ja mam Durona 1,3 512mb ram i radeona 9550 128/128 i niezbyt dobrze chodzi ;/

Ale to radeonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 16:19, amster22 napisał:

> wiesz... ja mam Durona 1,3 512mb ram i radeona 9550 128/128 i niezbyt dobrze chodzi
;/
>
Ale to radeonek

Ja mam pełną wersje orginał tej gry j mam AMD Atlon xp 2000 1.6 Ghz i radeon 9000 series 512mb ram i działa bardzo dobrze nawet na max ustawieniach.Gra jest wporzo.Fajnie sie gra przez neta.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kombesista- skoro demko dobrze Ci chodziło, to pełna wersja też nie powinna sprawiać kłopotów.
amster22- sam sprawdź :P. Demko jest godne polecenia, najpierw je zainstaluj, pograj, a dopiero później się zastanawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A więc,czy z moim kompem opłaca się kupować soldiers?.
Wiesz kombesista ta gra ma akurat takie wymagania co twoj komp lekko może jednak sie zawieszać ale mozes grać.Sam grałem pamiętam w demko i kupiłem se pełną wersje bo bardzo fajna jest ta gra a demo jest wporzo.I w 100% opłaca sie kupic mozna grac w to przez neta albo GameSpy Arcade albo The All-Seeing Eye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A z moim czy się oplaca?
Tobie amster22 opłaca sie nawet w 140% ponieważ masz 1.4 GHZ a to nawet nawet i moze byc bedzie sie jedynie od czasu do czasu ale to bardzo krutko.Polecam opłaca sie ja kupiłem wpradzie to dawno wieć teraz jest ta gra tańsza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 13:46, Soliders napisał:

> A z moim czy się oplaca?
Tobie amster22 opłaca sie nawet w 140% ponieważ masz 1.4 GHZ a to nawet nawet i moze byc bedzie
sie jedynie od czasu do czasu ale to bardzo krutko.Polecam opłaca sie ja kupiłem wpradzie to
dawno wieć teraz jest ta gra tańsza .

Dzięki. Najpierw pogram w demko i zobaczę>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 14:39, amster22 napisał:

> > A z moim czy się oplaca?
> Tobie amster22 opłaca sie nawet w 140% ponieważ masz 1.4 GHZ a to nawet nawet i moze byc
bedzie
> sie jedynie od czasu do czasu ale to bardzo krutko.Polecam opłaca sie ja kupiłem wpradzie
to
> dawno wieć teraz jest ta gra tańsza .

Dzięki. Najpierw pogram w demko i zobaczę>

Nie ma za co.Polecam.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo gry,jak już pisałem chodzi nadzywyczaj dobrze na moim kompie na średnich detalach i roździałce nawet 1024x768(!!!!!!!).Ale podobno wersja demo nie prezentuje pełnej jakości grafiki jaką ma pełna wersja:( .Przez co kupno pełnej wersji w ciemno w moim przypadku wydaje się dosyć ryzykowne...
Dlatego pytam się czy ktoś ma/miał sprzęt:
Duron 1Ghz
256 MB Ram
GeForce 2 MX
Windows XP SP1

I jak ta gra mu chodzi/chodziła (pełna wersja)

PS:Misja z dema potrafi doprowadzić do szewskiej pasji...
Dlatego,że nie można zrobić save''a:)
Proszę o szybką odpowiedź!.Z góry dziękuję!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wacham się którą grę wybrać-Soldiers czy Codename Panzers:Faza Pierwsza.Stworzyłem nawet nowy temat na forum poświęcony temu problemowi.Zapraszam!!!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie:

Czy ta gra ruszy na kartach GeForce x MX?.Bardziej jasno czy pójdzie na MX''ach?(demo działa,ale to pytanie odnosi się do pełnej wersji).Proszę o jak najszybszą odpowiedź!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 18:48, paweusz napisał:

> Zapraszam na temat:Soldiers:Ludzie Honoru vs Codename Panzers:Faza Pierwsza-Temat ogólny

> Czekam!!!!!.
A ten tutaj temat nie jest ogólnym o Soldiers:Ludzie honoru ?

Ale nie o Codename: Panzers!.
Odpowie mi ktoś w końcu?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować