Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Soldiers - Ludzie Honoru

282 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2006 o 14:00, Jack Bauer napisał:

nie wiecie jakt o jest z modami ?bo sciągnąłem mod BTRH ale on jest po angielsku i co teraz
? soldiersów też będę miał po angielsku ?


Nie, ja też mam Angielskiego moda a Gra jest po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ostatnią misją ZSRR,a mianowicie w tej, w której trzeba zniszczyć katiuszą wszystkie cele pancerne. Wysadziłem połowe celi katiuszą, resztę granatami i nie zostało tam już nic poza pociągami i pustymi wieżyczkami. Ale mimo to gra nie chce mi zaliczyć celu misji więc nie moge zakończyć misji. Ma ktoś jakiś pomysł co jeszcze trzeba zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 17:59, rick90 napisał:

Mam problem z ostatnią misją ZSRR,a mianowicie w tej, w której trzeba zniszczyć katiuszą wszystkie
cele pancerne. Wysadziłem połowe celi katiuszą, resztę granatami i nie zostało tam już nic
poza pociągami i pustymi wieżyczkami. Ale mimo to gra nie chce mi zaliczyć celu misji więc
nie moge zakończyć misji. Ma ktoś jakiś pomysł co jeszcze trzeba zrobić?

Ze skrzyń w ostrzelanej bazie zabierz dynamit, zniszcz czołgi na wagonach i upewnij się, że wszystkie (czołgi) są zniszczone, a nie uszkodzone. Też miałem sporo problemów z tą misją, ale pokombinowałem trochę i udało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 20:03, Sztywny-pl napisał:

Ze skrzyń w ostrzelanej bazie zabierz dynamit, zniszcz czołgi na wagonach i upewnij się, że
wszystkie (czołgi) są zniszczone, a nie uszkodzone. Też miałem sporo problemów z tą misją,
ale pokombinowałem trochę i udało się :)

Zrobiłem to wszystko już dawno. Jak już mówiłem nie zostało nic poza pociągami i pustymi wieżyczkami. Wszystko co wygląda jak czołgi zostało zniszczone nawet w wagonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 17:59, rick90 napisał:

Mam problem z ostatnią misją ZSRR,a mianowicie w tej, w której trzeba zniszczyć katiuszą wszystkie
cele pancerne. Wysadziłem połowe celi katiuszą, resztę granatami i nie zostało tam już nic
poza pociągami i pustymi wieżyczkami. Ale mimo to gra nie chce mi zaliczyć celu misji więc
nie moge zakończyć misji. Ma ktoś jakiś pomysł co jeszcze trzeba zrobić?


Nie wiem czy pamiętam, bo dawno nie grałem w tę misję, ale zdaję się, że na końcu musisz zniszczyć samą katiuszę. I pamiętaj, że czołg zniszczony to taki czołg, do którego nie da się wsiąść ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 17:59, rick90 napisał:

Mam problem z ostatnią misją ZSRR,a mianowicie w tej, w której trzeba zniszczyć katiuszą wszystkie
cele pancerne. Wysadziłem połowe celi katiuszą, resztę granatami i nie zostało tam już nic
poza pociągami i pustymi wieżyczkami. Ale mimo to gra nie chce mi zaliczyć celu misji więc
nie moge zakończyć misji. Ma ktoś jakiś pomysł co jeszcze trzeba zrobić?


trzeba chyba potem jeszcze pociąg(i) wysadzić. najlepiej wysadź wszystko co się da ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 22:06, Fisher napisał:

Nie wiem czy pamiętam, bo dawno nie grałem w tę misję, ale zdaję się, że na końcu musisz zniszczyć
samą katiuszę. I pamiętaj, że czołg zniszczony to taki czołg, do którego nie da się wsiąść
;-).

Katiszę rozwaliłem już dawno po tym jak się jej rakiety skończyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam wielki problem a mianowicie:
1. Ściągnąłem z gram.pl łatke która powinna zaktualizować grę jednak nie moge jej rozpakowac wyskakuje komunikat
CRC FAILED IN SOLDIERSPL- 1.28 EXE. THE FILE IS CORRUPT ściągnąłem juz 2 razy ten sam plik i lipa:/
2. Posiadam mody lecz gdy próbuje je załączyć pojawia się czarny ekran i komunikat
unknow action ''scale'' (eia_geberic.cpp, 368)
>> file "/set/ineraction_entity/entity.set"

Proszę o szybką pomoc plzz:]
Oczywiście nie musze dodawać że posiadam oryginalną wersje gry która jest zarejestrowana w serwisie cdprojekt.info z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem grę Soldiers: Ludzie Honoru z Extra Gry. Mimo spełnionych zalecanych wymagań gra mocno mi skacze, nawet na minimalnych ustawieniach. Moja konfiguracja: AMD Sempron 3000+, 512 mb ram, Radeon 9250 128 mb, Win XP SP2. Proszę o szybką pomoc ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 13:36, Kenzo napisał:

Witam mam wielki problem a mianowicie:
1. Ściągnąłem z gram.pl łatke która powinna zaktualizować grę jednak nie moge jej rozpakowac
wyskakuje komunikat
CRC FAILED IN SOLDIERSPL- 1.28 EXE. THE FILE IS CORRUPT ściągnąłem juz 2 razy ten sam plik
i lipa:/
2. Posiadam mody lecz gdy próbuje je załączyć pojawia się czarny ekran i komunikat
unknow action ''scale'' (eia_geberic.cpp, 368)
>> file "/set/ineraction_entity/entity.set"

Proszę o szybką pomoc plzz:]
Oczywiście nie musze dodawać że posiadam oryginalną wersje gry która jest zarejestrowana w
serwisie cdprojekt.info z gory dzieki


A powiedz mi, którą wersję Soldiers masz? Tą z eXtra Gry? Jeśli tak, to ona ma już tego patcha wbudowanego. A jeśli nie, najprostszym sposobem jest napisanie do pomocy technicznej CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie, nie mam wersji z extra gry kupilem gre dosyć dawno temu za 99.90zł w media markt czyli ta wersja nie ma patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 22:27, Kenzo napisał:

nie, nie mam wersji z extra gry kupilem gre dosyć dawno temu za 99.90zł w media markt czyli
ta wersja nie ma patcha?


Tak, ta wersja nie ma patcha. Nie spotkałem się z takim błędem, o którym piszesz. Radzę Ci się skontaktować z pomocą techniczną CDP. W końcu nie masz daleko ;-). Parę kliknięć stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem z misją Stacja Priszib(co trzeba Katyusha rozwalać to wszystko). Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć, jak ją przejść krok po kroku. Bo mi Niemcy ją zabrali i odjechali, więc chyba muszą zacząć od początku. ASlbo jakieś konkretne rady ktoś ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 14:32, swistak40 napisał:

Witam! Mam problem z misją Stacja Priszib(co trzeba Katyusha rozwalać to wszystko). Czy mógłby
mi ktoś wytłumaczyć, jak ją przejść krok po kroku. Bo mi Niemcy ją zabrali i odjechali, więc
chyba muszą zacząć od początku. ASlbo jakieś konkretne rady ktoś ma??


W pewnym momencie podjeżdża do Twojej katiuszy pociąg z Niemcami, którzy chcą przejąć Twoją katiuszę. Nie możesz im na to pozwolić, tak jak to było w Twoim wypadku. Musisz przerwać na chwilę działania, które prowadzisz i zastawić małą zasadzkę na pociąg. Jak już się z tym uporasz, reszta misji to już sama przyjemność. Niszczysz wszystko za pomocą katiuszy, ewentualne niedobitki dobijasz skradzionym czołgiem. Powodzenia.

P.S. Przepraszam, że odpowiadam po takim czasie, ale dopiero teraz zauważyłem tego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos jeszcze nie wie, wyszlo demo Faces of War (czyli nieoficjalnie soldiers 2) w demie sa dwie misje, troche poprawili grafike, mi sie podoba :) szkoda tylko ze to wydaje cenega - mam nadzieje ze nie dowala zbyt wysokiej ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 08:55, gmx napisał:

Jak ktos jeszcze nie wie, wyszlo demo Faces of War (czyli nieoficjalnie soldiers 2) w demie
sa dwie misje, troche poprawili grafike, mi sie podoba :) szkoda tylko ze to wydaje cenega
- mam nadzieje ze nie dowala zbyt wysokiej ceny...


Według różnych informacji gra ma kosztować 29,90 zł i zostanie wydana w Rewolucji Cenowej. Niestety ta informacja nie została jeszcze potwierdzona przez Cenegę.

A w demo grałem i jest całkiem całkiem. Czekam na pełną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować