Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

Star Wars Knights of the Old Republic 3

146 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2006 o 14:33, Dann napisał:


> Tak to jest pewne tylko jak zwykle jest kilka pytań:
> > > Kiedy ON (KOTOR III) wyjdzie na sprzedaz...
> > > Czy bedzie po Polsku??? KOTOR II był w angl. ale ja mam spolszczenie z kotor2.pl..
> > > I czy bedzie bardziej dopracowany??

Mam nadzieję, ze podobnie jak części 1 i 2 w dniu premiery, trójka też będzie dostępna w oryginalnej
wersji językowej. Po co komu spolszczenie ? Zwykle psuje tylko klimat itd.



ja tam do angla nic nie mam gralem w niego jak nie bylo spolszczenia do II

ja tylko mowie ze DLA MNIE przynajmniej jest łatwiej miec wersje PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2006 o 14:36, WIkitory napisał:

ja tam do angla nic nie mam gralem w niego jak nie bylo spolszczenia do II

ja tylko mowie ze DLA MNIE przynajmniej jest łatwiej miec wersje PL


Eee tam :) Jeśli mam wybierać: wersja full PL albo full English, to wybieram zawsze tą drugą. English isn''t that difficult language to learn :)
Ponadto spolszczenia zwykle (jak juz pisałem) psują klimat gry (nawet te kinowe). A juz o takich wpadkach jak np. "Land Rider - Korsarz Landa" :O nawet nie wspomnę.
Polonizować to można ale książki :P i to też nie wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 14:49, Dann napisał:


> ja tam do angla nic nie mam gralem w niego jak nie bylo spolszczenia do II
> > > ja tylko mowie ze DLA MNIE przynajmniej jest łatwiej miec wersje PL

Eee tam :) Jeśli mam wybierać: wersja full PL albo full English, to wybieram zawsze tą drugą.
English isn''t that difficult language to learn :)
Ponadto spolszczenia zwykle (jak juz pisałem) psują klimat gry (nawet te kinowe). A juz o takich
wpadkach jak np. "Land Rider - Korsarz Landa" :O nawet nie wspomnę.
Polonizować to można ale książki :P i to też nie wszystkie.



Do tego wszyskiego co napisales...jak bede mial KOTORA III to bede grał jak najwiecej sie da a potem moze sobie zalatwie wersje PL :P ale do tego ze wersje PL psują gre to masz racje calkowicie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pech, właśnie się dowiedziałem, że nie będzie aktywnej pauzy i systemu walk turowych w KotOR 3!!! Tylko nie to...(chlip)! Czy to prawda czy mi się tylko przesłyszało(Nowa Nadzieja)! Proszę o odpowiedź...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 12:34, Black Dog napisał:

Pech, właśnie się dowiedziałem, że nie będzie aktywnej pauzy i systemu walk turowych

Podejrzewam, że będzie to tak rozwiązane jak zapowiedziane jest w Wiedźminie. Tylko, że tam ma byc jedna postać i nic więcej, a w K3? Nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 13:06, Olamagato napisał:

> Pech, właśnie się dowiedziałem, że nie będzie aktywnej pauzy i systemu walk turowych

Dnia 08.11.2006 o 13:06, Olamagato napisał:

Podejrzewam, że będzie to tak rozwiązane jak zapowiedziane jest w Wiedźminie. Tylko, że tam
ma byc jedna postać i nic więcej, a w K3? Nie wiadomo.


Oż kiszka. A nie mogli zostawić jak było? Teraz ludzie co na pierwszych dwóch KotORach zęby zjedli (jak ja) będą się musieli od nowa uczyć sterowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 12:34, Black Dog napisał:

Pech, właśnie się dowiedziałem, że nie będzie aktywnej pauzy i systemu walk turowych w KotOR
3!!! Tylko nie to...(chlip)! Czy to prawda czy mi się tylko przesłyszało(Nowa Nadzieja)! Proszę
o odpowiedź...!



Wedlug mnie to byly kolejne nie potwierdzone informacje..ale jesli byly prawdziwe to pech :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 12:34, Black Dog napisał:

Pech, właśnie się dowiedziałem, że nie będzie aktywnej pauzy i systemu walk turowych w KotOR
3!!! Tylko nie to...(chlip)! Czy to prawda czy mi się tylko przesłyszało(Nowa Nadzieja)! Proszę
o odpowiedź...!

Aha - podobno mają zamiar całkowicie zmienić tryb walki - pełny tryb rzeczywisty. Zręcznościowy...
Żeby chociaż zostawili możliwość wyboru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 21:22, Black Dog napisał:

A co tu do uczenia? W KotOR 1 i 2 bylo trudne sterowanie, przecież WSAD i Myszka! Co w tym
trudnego? Gorzej będzie ze sterowaniem KotOR 3!


Z tego co pamiętam to dało się nawet samą myszą sterować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem taka zmiana była by świetna! Pomyślcie, inny system ciosów, fajne by było! Tylko jak wtedy walczyć drużyną? Mam nadzieję, że powstanie świetna i DOPRACOWANA gra! Pewnie już powstaje... (:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 21:54, Black Dog napisał:

Moim zdaniem taka zmiana była by świetna! Pomyślcie, inny system ciosów, fajne by było! Tylko
jak wtedy walczyć drużyną? Mam nadzieję, że powstanie świetna i DOPRACOWANA gra! Pewnie już
powstaje... (:P)

Jeśli zostanie to zrobione tak świetnie jak "normalny" system, to czemu nie... Ale mimo wszystko wolę, żeby była możliwość wyboru pomiędzy tym starym a nowym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary system jest dobry, bo widac przynajmniej, że ma coś w sobie z rpg''a. Poza tym jak nie zrobią aktywnej pauzy, a będzie się chciało zaplanować atak to jak to zrobić? Oby tylko z dobrego rpg''a nie powstał nędzny rts albo hack n'' slash. Aż się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma obaw, za tym stoi Obsidian Enteriament(wiem, że źle napisałem), choć chciałbym widzieć w tej roli mistrzowskie BioWare! Byle tylko nie okroili fabuły, bo to będzie wtedy cios poniżej pasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 21:22, Black Dog napisał:

A co tu do uczenia? W KotOR 1 i 2 bylo trudne sterowanie, przecież WSAD i Myszka! Co w tym
trudnego? Gorzej będzie ze sterowaniem KotOR 3!

To, że jak mówię na KotORach zęby zjadłam i sterowanie mam opanowane na poziomie odruchów warunkowych. A tu zmiana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś potwierdzone informacje na temat KoTOR 3? Bo ja tego nie rozumiem... Co takiego LucasArts robi, że nie ma czasu na KoTOR 3. Teraz zakończyła się produkcja Neverwinter Nights 2 przez Obsidian więc może coś ruszy z Kotorem. A jak ruszy to żeby im dali odpowiednią ilość czasu bo jak tą część spaprają to już nie będzie się dało zrehabilitować serii. Co do walki w czasie rzeczywistym to chyba jakaś pomyłka. Wtedy by nie było żadnego planowania, nie dało by się walczyć dwiema postaciami a trzecią wykonywać inne zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już o gdzieś widziałem....Ale jeśli taki ma być silnik to dziwny będzie KotOR III...TO znaczy nie dziwny ale będzie taki jak Jedi Knigths...Czyli nie będzie tur :P jak nie będzie tur to będzie wszystko popsute : p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś Obliviona? Też piękna grafa, a gra super... To takie plotki, bo nie wierze w zrezygnowanie z tur... :)
Choć ciekawie by walka wyglądała, nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mam dwa pytania :
1. Kiedy wyjdzie gra i czy wyda ją CDP?
2. Czy będzie polska wersjia językowa bo na 2 się zawiodłem ?
No w zasadzie to trzy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować