Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Misja Gram Theft Auto - gram.pl dostarcza GTA V na PC!

32 postów w tym temacie

Czy tylko mi się wydaje, że jakoś u nas takie inicjatywy wychodzą trochę niezręcznie, sztucznie itp? Niby wszystko ok, ale jednak jakby wszyscy skrępowani.

Ale i tak się miło oglądało, głównie dzięki pani z blond włosami. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2015 o 14:48, AAAsia napisał:

Kolego... daruj sobie takie komentarze :)


Chyba nie bierzesz komentarzy zwykłych frustratów na serio? Mogę się założyć, że gdybyście zapukali do ich drzwi, spuściliby wzrok ze wstydu i spokojnie wycofali do swojej norki. Ot, typowa cecha internetowych pieniaczy.

Świetne są takie akcje, koszta nieduże, a efekt PRowy znakomity.

Tymczasem ja ciągle ściągam łatkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To napiszecie w końcu jak się nazywają te panie?
Jeśli masz na facebooku polubione gram.pl i obserwujesz ... to już pewnie wiesz. Jedna z modelek reklamuje akcję na swoim profilu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są zwykłe hostessy, modelki, które w ten sposób zarabiają, bo taki ich zawód! można je spotkać na plenerowych imprezach, konferencjach, teledyskach oraz wszędzie indziej gdzie potrzebne są ładne kobiety. Takie dziewczyny w tydzień obskakują wiele imprez i dostają z tego niezłe siano. To ich praca, wysyła je agencja, wiem, bo sam pracowałem z tego typu dziewczynami. Pytacie i piszecie jakbyście pierwszy raz widzieli kobietę, która w ten sposób pracuje. Trochę więcej obycia ze światem proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na moment aż osoba zamawiające przygotuje podobną akcję i np. będzie czekać na klatce z kilkoma "dresami" albo kolesiami w garniakach i ciemnych okularach i przejmie przesyłkę. Rozpęta się strzelanina, pościg itp.
To dopiero byłoby dostarczenie przesyłki w stylu GTA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować