Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

AMD bliskie przejęcia ATI!

58 postów w tym temacie

Obawiam sie, ze oznacza to powolna smierc ukladow NForce... skoda, bo Nvidia zapowiada, ze nastepny uklad z tej serii bedzie naprawde ciekawy... Ja korzystam z rozwiazania AMD + Nvidia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pierwszy raz zobaczyłem ten news poczułem się trochę zniesmaczony, ale gdy sobie pomyślałem "AMD Radeon" - jak to ładnie brzmi...
Fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się śmiać chce z ludzi, którzy myślą, że to ATI upadło ;) To AMD wygrzebuje się z dołka wykupując nowe technologie. Ich akcje padły na twarz. Nie mają żadnego planu rozwoju prócz serwerowych 4x4 czyli procków czterordzeniowych skierowanych na platformy serwerowe. W tej chwili w dziedzinie desktopów prym będzie wiódł Intell ze swoimi core duo tańszymi i zjadającymi na śniadanie wszelkie procki AMD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe tylko, czy zmianie uległaby nazwa układów ati i jak wpłynęłoby to na ich sprzedaż... (niby zmiana nazwy, ale w świadomości co niektórych klientów to ma znaczenie i wprowadza zamieszanie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ciekawe. Ja bawię się już na kolejnym Athlonie i kolejnym Radeonie, wiec jak dla mnie zapowida się interesująco :-) Zobaczymy co z tego wyjdzie, bo Intel i nVidia nie śpią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi to zdecydowanie nie pasuje;. Mam komputer z prockiem Intel Pentium i właśnie readony i pewnie karty zaczną gorzej działać z tymi procesorami ; ( Ech, ale zawsze pozostaje nadzieja że Intel kupi Nvidie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 15:43, Leash napisał:

Obawiam sie, ze oznacza to powolna smierc ukladow NForce... skoda, bo Nvidia zapowiada, ze
nastepny uklad z tej serii bedzie naprawde ciekawy... Ja korzystam z rozwiazania AMD + Nvidia...


Zgadzam sie z tobą, tak by było najlepiej AMD+Nvidia. Tez korzystam z takiego rozwiazania i jestem z niego bardzo zadowolony.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 23:59, Bond_007 napisał:

Ja mam Radeon''a i Intel''a. Teraz pewnie karty ATI będą robić wydajniejsze pod AMD, żeby poprawić
ich sytuacje na rynku. :/

A ja na odwrót AMD Athlon i GeForce i nie sądzę, by cokolwiek tam działo się kosztem posiadaczy Intela. Faktycznie, będą pewnie stawiać na jak najlepszą współpracę podzespołów jednej firmy, ale jakość współpracy karty z produktami Intela się nie zmien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AMD + ATI? Nie wiem, ale te skróty pasuja do siebie ilością liter. Tyle że lubię AMD (korzystam), a ATI nieszczególnie. WYBIĆ!!! NIE ZOSTAWIĆ ŚLADU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować