Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzątanie ulic w Not a Hero opóźnione

9 postów w tym temacie

Świetne wyśmiewanie się z krzykaczy 30klatek i 60klatek ;) ten gif gdyby został upubliczniony w 2014 byłby to dla mnie gif roku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

60 fpsów to fajna rzecz, ale skreślanie jakiejś gry, bo ich nie ma, to dla mnie czysty debilizm. Grunt, żeby gra była po prostu fajna. Ze swoim biednym pecetem z 2008 roku nieraz grałem poniżej 10 fpsów i dało się z tego czerpać przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 60 fpsów to fajna rzecz, ale skreślanie jakiejś gry, bo ich nie ma, to dla mnie czysty
> debilizm. Grunt, żeby gra była po prostu fajna. Ze swoim biednym pecetem z 2008 roku
> nieraz grałem poniżej 10 fpsów i dało się z tego czerpać przyjemność.

Tylko pozazdrościć, ja na PC muszę mieć przynajmniej 40 FPS żeby gra była dla mnie grywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki moje GTAV na PieCa chodzi w 35 klatkach i nie narzekam naprawdę xD. Tutaj chłopaki zrobili sobie nieźle jaja z obecnej sytuacji jaką widzimy na rynku growym a raczej chodzi tu o trend jaki widzimy wśród graczy atakujących 30 i 60 fps :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych slow motion (30 fps) jest wystarczający a dla drugich bez 60 fps nie ma co nawet odpalać gry. PC-ty to nie konsolę i nie może tam być 30 klatek bo po prostu nie idzie grać. Różnica kolosalna i ten kto nie widzi różnicy, jest zwyczajnym ślepcem lub gorzej - ignorantem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować