Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - garść nowych informacji i materiałów z gry

47 postów w tym temacie

Mnie natomiast ciekawi dlaczego CD projekt nie chce pokazać gameplaya z wersji na konsole. Z wersji PC są juz godziny gameplaya a z konsolowej 0. Pewnie nie tylko mnie to zastanawia , panowie z CDPR pokażcie wreszcie jak ta gra wygląda chociaż na PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2015 o 15:45, Philoz napisał:

Pewnie nie tylko mnie to zastanawia
, panowie z CDPR pokażcie wreszcie jak ta gra wygląda chociaż na PS4.


Pewnie jest z nią tak źle, że nie pokazują nic, gdyż boją się o sprzedaż trolololo ;D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2015 o 15:56, Sanders-sama napisał:


Pewnie jest z nią tak źle, że nie pokazują nic, gdyż boją się o sprzedaż trolololo ;D

Widziałem króciutki filmik z PS4 ( który już został zablokowany ) i kolorystycznie wygląda lepiej niż na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Offscreen footage? Nie rozśmieszaj mnie - tutaj wystarczy zmienić ustawienia monitora/telewizora i mieć inne kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu chce zobaczyć o ile gorzej wiedźmin wyglada na konsolach. Sam mam PS4 i grę kupie na 99% a informacja że będzie 1080 i 30 fps to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2015 o 15:30, Kafar napisał:

To też prawda. Lecz bardziej zwróciłem uwagę na to w swoim problemie że mimo tak podobno
dużej zawartości jest głównie pokazywane to samo. Ktoś na tym forum napisał że "A co
chciałbyś by wszystko od razu pokazali?". Jako że zazwyczaj na głupie teksty nie odpisuje
to "podobno" tak duzego świata chciałbym zobaczyć chociaż inny biom.


Pamiętam ile było filmików z AC Black Flag przed premierą, wszystkich dość podobnych do siebie. Przez 50 godzin gry tylko raz miałem wrażenie, że "gdzieś już to widziałem" - gra była długa, rozbudowana, ciekawa. Możliwe, że tutaj jest podobnie. Zresztą, na filmikach z W3 widziałem już bagna, niziny, wyżyny, jaskinie, lasy... Dla każdego generalnie coś milego ;)

Dnia 05.05.2015 o 15:30, Kafar napisał:

Ja bardzo czekam by zagrać więc to nie jest tak że anty Wiedxminowski jestem bo tlyko
2 uwazam za średniaka. W 3 jeszcze nie grałem. Pewnie znając mnie ciachne ją w 5-6 dni
jak nic (1 obciachałem na maksa w 100h). I wtedy ocenie, jednak kampania reklamowa jest
jednym słowem o. Nudna.


Może jest już trochę za duży tych screenów, gameplayów, informacji... Natomiast już chyba każdy gracz o W3 usłyszał, a o to chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie śmieszy to, ze gra jest uznawana za mniej brutalną, jeśli zmniejszy się ilość krwi? Rany, mówimy o przecięciu człowieka na pół. To brzmi brutalnie nawet "na sucho"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować