Zaloguj się, aby obserwować  
lucid

Half-Life 3 - Temat ogólny

75 postów w tym temacie

Witam.
To jest mój pierwszy post i zarazem pierwszy temat.
Znalazłem przypadkiem temat na pewnym forum i kilka screenów odnośnie tej gry.

Tu link do forum

http://www.hardforum.com/showthread.php?t=1079321&highlight=xbox+360

A tutaj do jescze kilku screen''ów:

http://www.funmansion.com/html/Underground-City.html

Wg mnie to jest maskra!
Jeżeli ktoś ma jakieś nowe wieści to niech się tutaj z nami podzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 temat, 1 post i temat bez sensu...

Odrazu widac [chocby po zdjeciu z ludzmi] ze to sa zdjecia z jakis robut... prawdopodobnie tunel pod kanałem La Manche [czy jak to sie pisze, bo nie chce mi sie sprawdzac]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No witaj Lucid, widzę żeś nowy na forum, podobny temat już istnieje, ale w tamtym nie ma żadnych konkretów a i informacje to zwykła ściema.
Myślę że ten temacik ma przyszłość, ponieważ gdy zobaczyłem screeny szczęka mi opadła.
Zamieść prosze jeszcze kilka informacji, bo temat jest cholernie interesujący a o HL3 słyszłem kiedyś ale to była tylko ściema.
Prosze moderatora o nie zamykanie tematu, kuuurcze to jest świetne!
Wybaczam Ci tego dubla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 21:18, Dark SMG napisał:

No witaj Lucid, widzę żeś nowy na forum, podobny temat już istnieje, ale w tamtym nie ma żadnych
konkretów a i informacje to zwykła ściema.
Myślę że ten temacik ma przyszłość, ponieważ gdy zobaczyłem screeny szczęka mi opadła.
Zamieść prosze jeszcze kilka informacji, bo temat jest cholernie interesujący a o HL3 słyszłem
kiedyś ale to była tylko ściema.
Prosze moderatora o nie zamykanie tematu, kuuurcze to jest świetne!
Wybaczam Ci tego dubla ;)


Watpie, zeby HL3 w ogole było robione, bo oni maja zamiar wypuscic serie histori jak HL2:EO, a teraz HL2:ET ... i mysle, ze pare takich epizodow bedzie zanim pojawi sie w ogole HL3... albo raczej za nim ktos rozpocznie prace nad HL3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 21:19, Night Elf napisał:

> No witaj Lucid, widzę żeś nowy na forum, podobny temat już istnieje, ale w tamtym nie
ma żadnych
> konkretów a i informacje to zwykła ściema.
> Myślę że ten temacik ma przyszłość, ponieważ gdy zobaczyłem screeny szczęka mi opadła.

> Zamieść prosze jeszcze kilka informacji, bo temat jest cholernie interesujący a o HL3
słyszłem
> kiedyś ale to była tylko ściema.
> Prosze moderatora o nie zamykanie tematu, kuuurcze to jest świetne!
> Wybaczam Ci tego dubla ;)

Watpie, zeby HL3 w ogole było robione, bo oni maja zamiar wypuscic serie histori jak HL2:EO,
a teraz HL2:ET ... i mysle, ze pare takich epizodow bedzie zanim pojawi sie w ogole HL3...
albo raczej za nim ktos rozpocznie prace nad HL3...


Popieram w 100%. Valve niedawno wysało Episode Two, szykują jeszcze dwa oficjalne dodatki, wię nawet jeśli Half-Life3 powstanie, to nie są screeny z tej gry, a sama gra byłaby dopiero w fazie planowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest właśnie produkowane EP Two. 4 epizody prawdopodobnie będą składały się na HL3 ( choć w nazwie wciąż jest HL2 ) . Wszystkie aktualne zdjęcia HL3 wg. Valve są fake, i Hl3 zajmą sie dużo czasu po epizodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 21:11, lucid napisał:

Witam.
To jest mój pierwszy post i zarazem pierwszy temat.
Znalazłem przypadkiem temat na pewnym forum i kilka screenów odnośnie tej gry.

Tu link do forum

http://www.hardforum.com/showthread.php?t=1079321&highlight=xbox+360

A tutaj do jescze kilku screen''ów:

http://www.funmansion.com/html/Underground-City.html

Wg mnie to jest maskra!
Jeżeli ktoś ma jakieś nowe wieści to niech się tutaj z nami podzieli.


Czytałeś komentarze, czy tylko w linki klikałeś?
Pierwszy link to fake`i a drugi to jak zrobili tego fake`a z realnych zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie są to żadne zdjęcia jak to Night Elf mówi, bo widać, że są to renderowane obiekty, lecz napewno nie jest to też nowy engine, bo wygląda zupelnie jak source. Zapewne episode two albo three, nic ponad to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 22:12, Sita napisał:

Ciekawe jakiego kompa trzeba miec do TAKIEJ grafiki.

wg mnie do porządnej gry to trzeba dwurdzenioca 2 gb ramu 256/512 vram i jakos pujdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2006 o 22:16, mike91 napisał:

wg mnie do porządnej gry to trzeba dwurdzenioca 2 gb ramu 256/512 vram i jakos pujdzie


optymista...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 00:39, Piter Fersin napisał:

Ludzie w jakim wy świecie żyjecie wszytkie to "screeny" to zdjecia z rosyjskiego metra a nie
zaden HL3 poprostu żałosne :/

Od kiedy to w moskiewskim metrze są xródła światła typu lens co 5 metrów i do tego wszystkie działają? W jakim Ty Świecie żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 00:42, hans olo napisał:

> Ludzie w jakim wy świecie żyjecie wszytkie to "screeny" to zdjecia z rosyjskiego metra
a nie
> zaden HL3 poprostu żałosne :/
Od kiedy to w moskiewskim metrze są xródła światła typu lens co 5 metrów i do tego wszystkie
działają? W jakim Ty Świecie żyjesz?



lol a co to photoshop nie wiesz ?? w drugim linku u gory masz napis " Pictures from the deep dark regions under Russian streets." wiec nie wqrzaj mnie metro kanaly elektryka wszystko jedno nie jest to zaden hl3 tylko real foto from russia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 00:47, Piter Fersin napisał:

lol a co to photoshop nie wiesz ?? w drugim linku u gory masz napis " Pictures from the deep
dark regions under Russian streets." wiec nie wqrzaj mnie metro kanaly elektryka wszystko jedno
nie jest to zaden hl3 tylko real foto from russia :D

Mówisz o pierwszym linku czy o drugim? Drugi nei chciał mi się wczytać, wiec o nim się nie wypowiadam. I powtarzam: screeny z pierwszego linka to ewidentny render bez żadnego photoshopa. Nawet ruskie metro nie jest tak zdewastowane a jednocześnie tak oświetlone. A zamiast robić edycję w photoshopie to o wiele szybciej i dokładniej byłoby zrobić to w 3Dstudio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 00:58, Piter Fersin napisał:

To dopoki nie zobaczysz 2 linka ktory udwadnia ze pierwszy to fake nie wypowiadaj sie :D na
drugim linku sa zdjecia ktore sa ewidentnym dowodem ze to zaden hl3 :D

Już mi się zaladował i jakoś nie widzę zadnego dowodu na fake. I nie twierdzę, że to HL3. Te screeny bardzo przypominają source i zapewne pochodzą z jednego z kolejnych epizodów.
A jeśli HL3 to na tym forum powinny być jedyne wiarygodne informacje: http://www.hlforums.com/index.php?s=8c209b77bf41ed6bc03d381616c077ca&showforum=43

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować