Zaloguj się, aby obserwować  
lucid

Half-Life 3 - Temat ogólny

75 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2006 o 12:42, hans olo napisał:

Ok. Dociekłem do pewnych informacji, które potwierdzają lokalizację wschodnioeuropejską. Ale
to są nadal informacje nieoficjalne, na stronie oficjalnej nic na ten temat nie ma.


bo wtedy jest bardzije tajemniczo w jedynce tez nie powiedzileli gdzie jest black mesa ale po wygladzie otoczenia ludzie wiedzieli tak samo jest z hl2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 12:45, PAPISHON napisał:

City 17 jest wzorowane na niemieckich mastach w wschodniej częsci niemiec a nie jak to kolego
powiedział na rumuńskich :P


nie spryecyam sie moze i masz racje ja gdzies czytalem ze na podstawie rumunskich ale widocznie bzla to informacja bledna musze dokladnie poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 02:30, PAPISHON napisał:

To jest na 100 % FAKE. Po pierwsze po "screenach" widać że są to zdjecia a po drugie Valve
ma jak narazie i tak dużo robotu z kolejnymi epizodami.

eee a przepraszam co to szkodzi żeby pracować nad nowym silnikiem?? moim zdniem te screeny są prawdziwe a robotnicy? no cóż albo komputerowi albo dodani ale powiedz mi widziałeś matrixa? rewolucje ostatnie starcie w deszczu neo vs. agent, wiesz że twarz agenta była w całości robiona w tej scenie kompowo? że co? że wyglądała jak żywa? jasne więc czemu nie miał by być tworzony nowy silnik z kakiumi efektami? a epizody to bółka z masłem większość lokacji już jest starczy tylko kompilować i scenariusz szlifować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 00:47, Piter Fersin napisał:

> > Ludzie w jakim wy świecie żyjecie wszytkie to "screeny" to zdjecia z rosyjskiego
metra
> a nie
> > zaden HL3 poprostu żałosne :/
> Od kiedy to w moskiewskim metrze są xródła światła typu lens co 5 metrów i do tego wszystkie

> działają? W jakim Ty Świecie żyjesz?


lol a co to photoshop nie wiesz ?? w drugim linku u gory masz napis " Pictures from the deep
dark regions under Russian streets." wiec nie wqrzaj mnie metro kanaly elektryka wszystko jedno
nie jest to zaden hl3 tylko real foto from russia :D

oj "maj frend" a z kąd ta pewność że akcja HL 3 nie będzie w rosji????????????? a no widzisz nie masz pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 12:58, Dark SMG napisał:

> To jest na 100 % FAKE. Po pierwsze po "screenach" widać że są to zdjecia a po drugie Valve

> ma jak narazie i tak dużo robotu z kolejnymi epizodami.
eee a przepraszam co to szkodzi żeby pracować nad nowym silnikiem?? moim zdniem te screeny
są prawdziwe a robotnicy? no cóż albo komputerowi albo dodani ale powiedz mi widziałeś matrixa?
rewolucje ostatnie starcie w deszczu neo vs. agent, wiesz że twarz agenta była w całości robiona
w tej scenie kompowo? że co? że wyglądała jak żywa? jasne więc czemu nie miał by być tworzony
nowy silnik z kakiumi efektami? a epizody to bółka z masłem większość lokacji już jest starczy
tylko kompilować i scenariusz szlifować.


dark nei porwonaj Matrixa gdzie masz stworzona postac na jakims superkompie i tylko nagran i wyswetlana z gra komputerowa pozatym poczytaj to co jest w drugim linku to sa zdjecia z podziemi MOskwy tudziez jakiegos innego rosyjskiego miasta gdzie cos buduja (chyba metro) wiec to nie jest zaden hl3 a nawet jesli pracuja na silinikime do hl3 to nie moze on byc jeszce tak bardzo zaawansowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurczę chyba masz racje
za bardzo na mnie to wpłynęło
kurna w pierszej chwili wydawało mi się że to ściema potem pomyślełem że nie może być że to prawda ale jak tak teraz patrze to takie jakieś dziwne, co nie zmienia faktu że renderowane jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to nawet są zdjęcia ( ale popatrzcie się na cryengin 2- tam jest coś takiego jak motion blur, czyli rozmycie szybko poruszających się objektów) to przecież ci od half-life''a mogli już od dawna pracować nad nowym silnikiem.
Tak samo jak w gothic''u - robili "dwójkę" i pracowali nad "trójką"- może być i tutaj.
Nie wiemy jaka potega drzemie w DirectX 10.
Crysis "onieśmiela" swoją grafiką, a to dopiero pierwsza gra na nowego DirectX''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 16:56, lucid napisał:

Jeżeli to nawet są zdjęcia ( ale popatrzcie się na cryengin 2- tam jest coś takiego jak motion
blur, czyli rozmycie szybko poruszających się objektów) to przecież ci od half-life''a mogli
już od dawna pracować nad nowym silnikiem.
Tak samo jak w gothic''u - robili "dwójkę" i pracowali nad "trójką"- może być i tutaj.
Nie wiemy jaka potega drzemie w DirectX 10.
Crysis "onieśmiela" swoją grafiką, a to dopiero pierwsza gra na nowego DirectX''a

zgadzam się z tobą w 100% technologia idzie szybko do góry, jest wiele projektów o których jeszcze nie wiadomo, podobnie jest a Valve oni zawsze trzymają projekty w tajemnicy, a to może być pierwszy przeciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem fajny crap w sieci (screenshot nr 1). Tak więc by nie było - nie jest to screen z Half-Life 3 tylko przeróbka na potrzeby wprowadzenia ludzi w błąd. Potwierdzenie:

http://www.mattepainting.org/index.php?categoryid=12&p17_sectionid=17&p17_imageid=591

Ale przez chwilę to już sądziłem, że to jednak "trójka"... :)

20080118154852

20080118154902

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A stare to, jak niemal sam Half-Life :)
Co do akcji Half-Life''a 2
Possible Spoilers
Nie zapominajmy, że nie wyjaśniła się jeszcze akcja HL''ów z numerkiem 2. Dopiero co wybieramy się na północ na spotkanie z Borealis.
Jeszcze co do miejsca akcji...
HL1 - Nowy Meksyk
HL2 - Wschodnia Europa (z tego co mi wiadomo)
Z tego co mi wiadomo producenci wzorowali się ogółem na dzisiejszych budynkach z Europy, a nie tylko z Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 16:00, WorldWar3PL napisał:

A stare to, jak niemal sam Half-Life :)

O, to nawet nie wiedziałem... Ale w sumie nigdy o "trójce" nic nie szukałem, dzisiaj tak mnie naszło. Dobrze, że z ruskim metrem nie wyskoczyłem bo to by dopiero było///

Dnia 18.01.2008 o 16:00, WorldWar3PL napisał:

HL1 - Nowy Meksyk
HL2 - Wschodnia Europa (z tego co mi wiadomo)

HL3 - Afryka! Normalnie i bez dyskusji, a jako easter egg będzie nawiązanie do Far Cry 2. :D

Czas szukać spoilerów do trzeciego epizodu.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=358&pid=490
Sam dawałeś ;-) To jak dotąd jedyne spoilery dotyczące epizodu trzeciego.
Hm... wydaje mi się, że akcja HL3 będzie również toczyła się w Europie, zważywszy na to, że za daleko od niej w poszukiwaniu Borealis się nie oddalimy. No chyba, że Gordon zamieni się w niezniszczalny kamień, Borealis wybuchnie jak bomba atomowa, a Gordona wyrzuci aż do USA ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 15:56, Vormulac napisał:

Znalazłem fajny crap w sieci (screenshot nr 1). Tak więc by nie było - nie jest to screen z
Half-Life 3 tylko przeróbka na potrzeby wprowadzenia ludzi w błąd. Potwierdzenie:

http://www.mattepainting.org/index.php?categoryid=12&p17_sectionid=17&p17_imageid=591

Ale przez chwilę to już sądziłem, że to jednak "trójka"... :)


Ale wygląda całkiem przyzwoicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. EPIZODY MAJĄ BYĆ TYLKO 3!!!
2. Valve nie zamierza zacząć robić HL3 dopóki nie skończy sprawy z HL2 (czyt. Episode Three). Dopiero potem możemy zacząć czekać te 5 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, tyle, to i my wiemy :)
Wcześniej chodziły jeszcze plotki o z pewnością ostatnim epizodzie 4, który rzekomo miał być robiony przez innego developera.
Kurczę, jednak patrząc na to wszystko z ich strony cieszę się, że długo pracują nad EP3. Czemu? W końcu musimy coś robić, czekając na HL3, a im dłuższy EP3, tym więcej roboty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować