Zaloguj się, aby obserwować  
lucid

Half-Life 3 - Temat ogólny

75 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2008 o 12:34, WorldWar3PL napisał:

Oj, tyle, to i my wiemy :)
Wcześniej chodziły jeszcze plotki o z pewnością ostatnim epizodzie 4, który rzekomo miał
być robiony przez innego developera.
Kurczę, jednak patrząc na to wszystko z ich strony cieszę się, że długo pracują nad EP3.
Czemu? W końcu musimy coś robić, czekając na HL3, a im dłuższy EP3, tym więcej roboty..


Tiaaa. A powiedzcie mi co mają zakończyć w EP3 jeśli ma być HL3 ?? Co najwyżej nam trochę wyjaśnią i koniec będzie w HLn przy n zmierzającym do nieskończoności (tia jutro zaliczenie z Analizy matematycznej :P). O czym mogło byc HL3 ?? Myślę że już nie na "ziemi" bo w EP3 chyba skończymy z kombinatem na ziemi i może w HL3 chwila na ziemi i potem kontratak na planetę kombinatu :D Huraaaaaaaaa i za ojczyznę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre, dobre. Ha-ha-ha-half-life 3. Hi hi hi.

Swoją drogą zdjęcia są niezłe, jak to się mówi - klimatyczne.

Wedle mojej skromnej wiedzy o robieniu zdjęć mają tu miejsce dwa czynniki, które wpłynęły na ocenę autentyczności:
a) czas naświetlania został zwiększony, co potwierdzone jest przez rozmycie osób obecnych na jednym ze zdjęć
b) założę się, że większość ludzi wypowiadających się w tym temacie nigdy w takim podziemnym tunelu nie była, więc nie ma porównania.
Ja też nie byłem, ale zdarzyło mi się zrobić niejedno zdjęcie aparatami, które nie zasługują na miano "idiotencamera".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Topic jest o Half-Life 3, grze, która ma nadejść po epizodzie trzecim.

Kerigun
Bez przesady, wymyślą coś lepszego ;-)
Może mała potyczka G-mana z szefostwem? Wierzę, że nie działa on sam... ba, nawet jestem pewien. Z resztą, to już dyskusja na dłuższą chwilę w kąciku fanów HL2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 14:57, WorldWar3PL napisał:

Topic jest o Half-Life 3, grze, która ma nadejść po epizodzie trzecim.


Czyli ma byc 3 częśc jak miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś zna jakieś informacje kiedy będzie ep.3 bo właśnie skończyłem ep.2 i już nie mogę się doczekac :) za każde informacje będę wdzięczny z góry dziękuje (sory za post pod postem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 15:34, Kizibono napisał:

Mam pytanie czy ktoś zna jakieś informacje kiedy będzie ep.3 bo właśnie skończyłem ep.2
i już nie mogę się doczekac :) za każde informacje będę wdzięczny z góry dziękuje (sory
za post pod postem)


Tego nie wiedzą nawet najstarsi Indianie. Będzie kiedy będzie. Doceń fakt że będziesz miał szanse pograć kiedyś w EP3. trochę poczekasz ale będzie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ptaszki ćwierkają o końcu roku 2008... ale jak będzie naprawdę, pewnie przekonamy się wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 17:48, WorldWar3PL napisał:

Ptaszki ćwierkają o końcu roku 2008... ale jak będzie naprawdę, pewnie przekonamy się
wkrótce.


Oby wkrótce nie wytrzymuje tego czekania :d .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie HL3. Epizod 3 ma być ostatnim serii.

A te screeny to naprawde niezły fake. Czemu są inne wskaźniki? I czemu zmienili kolor łoma na niebieski, jak czerwony kojarzy się z Hl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gabe Newell mówił co innego - HL3 będzie. Wiemy o tym na 100% :)
A te screeny owszem, fake, już dawno to wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma się rozumieć, że epizod trzeci na bank zakończy HL2? Słyszałem, że jednak ma ich być więcej. Co do samego HL3 to trudno mi coś powiedzieć. Na chwilę obecną męczę świetną dwójeczkę :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w ogóle wątpię w EP3(o ile nie został oficjalnie potwierdzony).HL2 i oba epizody tak samo jak HL1 i dodatki(tak mi się wydaje,chociaż nie wiem bo nie grałem)ciągnęły cały czas jeden wątek,tzn.

Spoiler

HL2 walk z kombajnami

a HL1
Spoiler

Incydent w Black Messa i to co się tam potem działo

.Ep3 miał(po chłopsku myśląc)się dziać
Spoiler

na Borealis

a to już chyba całkiem inna historia.Chyba że na
Spoiler

Borealis

będzie jakaś technologia dzięki której
Spoiler

Kombinat będzie mógł otworzyć sobie nowy super portal

albo Ep3 nie będzie dziać się na
Spoiler

Borealis

.Tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować