Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W jaki sposób do Wiedźmina 3 przeniesiemy swoje wybory z poprzedniej części?

32 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2015 o 19:09, Hartigan napisał:

Naprawili to w ostatnim patchu 1.07


No to masz sytuację gdzie ustawiłem że Wynne nie przeżyła Kręgu Maginów, a Cole w rozmowie ze mną ją wspomina mimo tego. Akcja Rozłamu działa się grubo po jej śmierci w tym przypadku... Kolejny kfiatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Specjalnie robiłem save''a ze zbroja
> > Kruka z nadzieją, że ona przejdzie dalej :o
>
> Naprawdę specjalnie brałeś coś co już po 1 akcie było bezużyteczne, i nosiłeś to specjalnie
> dla importu? :D
> Szacun.
>
No. Stuff z W1 nawet w 2 był użyteczny tylko w 1. Akcie. W sumie trochę kicha. Legendarny miecz otrzymany od Pani Jeziora - byle kowal robił lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 19:12, Sanders-sama napisał:

Naprawdę specjalnie brałeś coś co już po 1 akcie było bezużyteczne, i nosiłeś to specjalnie
dla importu? :D
Szacun.


Nie tyle co nosiłem a było to moim ekwipunkiem przez całą grę i to na poziomie mrocznym :) Zbroja Kruka + Sihil i Księżycowe ostrze. To było w swoim rodzaju moim wewnętrznym podwyższeniem poziomu mrocznego i wyzwaniem :) Szczerze ? Zbroja Kruka jest obłędna w W2. Co prawda nie jest to dokładna kopia tej z jedynki i brakuje jej pełnego kompletu czyli spodni i rękawic, ale i tak nieźle. Można sobie wyobrazić, że non stop co każde uderzenie dostawałem efekt krwawienia i to sowitego, że można było paść po jednym hicie, ale własnie w tym tkwi cały urok grania Wiedźminem. Ma być trudno. A nie, że kogoś zabijam jednym ciosem a sam potrafię wytrzymać 50 ciosów nonsens :) Poza tym, po ulepszenie drzewka szermierki wcale nie jest tak źle. Nawet w zbroi kruka i z tymi broniami z W1 można nieźle narobić zamieszania :)

@NemoTheEight - Jeśli masz na myśli statystki to rzeczywiście sprzęt z jedynki był dobry do Aktu I. Jeśli ulepszysz postać to ten ekwipunek jest do końca gry. Ale tylko i wyłącznie na poziomie normalnym. Trudny i Mroczny jest bezkompromisowym. Ja przeżyłem do końca w tym i powiem, że naprawdę trzeba się nauczyć walczyć tą beznadziejną mechaniką walki, żeby przeżyć w zbroi Kruka i tymi mieczami. Nie używałem przewrotów bo to obraza dla mnie.

Porażką też był fakt, że własnie najlepsze miecze z W1 były śmieciami lub były pospolitymi mieczami w W2. A zwykły miecz temerski miał lepsze statystyki niż Sihil. A przecież nie minął miesiąc od wydarzeń z W1 a miecze nagle legendarne przez wieki były w W2 złomami :) To samo się tyczy legendarnej Zbroi Kruka, która o dziwo jest sklasyfikowana jako rzadka, ale już statystyki pospolite. No szkoda. Nagle Wiedźmin przeniósł się o 20 lat do przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 22:49, vegost napisał:

Porażką też był fakt, że własnie najlepsze miecze z W1 były śmieciami lub były pospolitymi
mieczami w W2. A zwykły miecz temerski miał lepsze statystyki niż Sihil. A przecież nie
minął miesiąc od wydarzeń z W1 a miecze nagle legendarne przez wieki były w W2 złomami
:) To samo się tyczy legendarnej Zbroi Kruka, która o dziwo jest sklasyfikowana jako
rzadka, ale już statystyki pospolite. No szkoda. Nagle Wiedźmin przeniósł się o 20 lat
do przodu :D


Może po prostu Cedep zrozumiał że lepiej to olać, zamiast serwować taki żarcik po raz drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 23:17, Sanders-sama napisał:

Może po prostu Cedep zrozumiał że lepiej to olać, zamiast serwować taki żarcik po raz
drugi.


Pewnie tak, ale zbroje Kruka bym przeniósł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2015 o 10:50, soundaddict napisał:

Kurczę, grałem lata temu, mam nawet sejwy, ale jak sprawdzić jakie decyzje zostały podjęte?
W trójkę będę grał na konsoli...


No nie będą się interesować, czy pomogłeś Zosi, Gosi czy Ani. Wybór ograniczy się do: wybrałeś Vernona czy Yorwetha, oddałeś księżniczkę Temerii czy Redanii itp. Nie przypomnisz sobie tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2015 o 00:31, vegost napisał:

Pewnie tak, ale zbroje Kruka bym przeniósł :)


Pewnie nawet nie babraliby się z odtwarzaniem jej, i w najlepszym wypadku wszyscy by dostali Zbroję Vranów, gdyż była najlepsza i prawdopodobnie każdy właśnie z nią kończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 02:15, Sanders-sama napisał:

Pewnie nawet nie babraliby się z odtwarzaniem jej, i w najlepszym wypadku wszyscy by
dostali Zbroję Vranów, gdyż była najlepsza i prawdopodobnie każdy właśnie z nią kończył.


Wiem, że to dla nas marzenie a dla nich 5 minut roboty. Był by to fajny smaczek :) Z drugiej strony zbroja Vranów nie jest najlepsza. Na poziomie mrocznym masz pancerz bratobójcy jako najlepszy set. W tym wypadku też był by problem z przeniesieniem. Oh well.. Jak widzisz nie ma sensu robić importów bo to wszystko przeniesiemy przez gadki, które nie przeniosą nam sprzętu. Tutaj wtopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam w instrukcji do Wieśka 3, że aby przenieść save''y z Wieśka 2, musi byc on zainstalowany lub przynajmniej katalog z save''ami (odpowiednia ścieżka, zgodna ze schematem) i najlepiej stany gry z samego końca. W menu jest też opcja...Po co dialogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować