Zaloguj się, aby obserwować  
Piter_Fersin

W jakie Gry Graja Wasi Rodzice

788 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2008 o 19:05, namiary znane napisał:

A moi maja godny pożałowania punkt widzenia na gry poparty wypowiedziami jakiś "ekspertów"..
jedynie ojciec czasem jakiegoś pasjansa ułoży i na tym koniec.. A jak próbowałem im co
nieco wytłumaczyć o co chodzi w jakiejś grze to kończyło się na postawieniu paru śmiesznych
argumentów z ich strony i totalnym olaniem sprawy.. Counter Strike''a uważają za bezsensowna
strzelankę...


Powtórzę po raz kolejny. Ludzie, którzy uważają Counter-Strike''a za "bezsensowną strzelankę" nie grali w niego dłużej niż tydzień. Prawdziwa zabawa zaczyna się jak zrozumiesz cele mapy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama grała kiedyś w gry RPG typu : Morrowind, Neverwinter Nights, Gothic.
Teraz natomiast gra na Kurniku w makao.

Mój tata zaś uwielbia grać w pasjansa i inne gry karciane.Czasami jak mi się nudzi to gramy razem w FIFE czy w Need For Speeda - kto szybszy hehe.Ogólnie to ogląda jak ja gram hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zestaw gier mojej mamy: Pasjans, Pasjans Pająk, FreeCell, kulki (przesuwasz jedną kulkę pojawiają się 3 następne)
Tata za to nie gra na komputerze, ale kiedyś maniaczył w DSJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak mój ojciec kiedy miałem gdzieś 7-8 lat poświęcił cały dzień żaby grać w "dynę";] Nie wiem, czy ją przeszedł, ale nawet jeśli nie to na pewno zaszedł bardzo daleko. To było jeszcze na starym czarno-białym komputerze.

Później już po mojej komunii, kiedy ważniejszą rzeczą od przeskoczenia kolejnego szczebelka w moim religijnym wychowaniu było pojawienie się w domu pełnoprawnego komputera, też często widziałem go przy jakiś grach (głównie sportowych).

Teraz minęło prawie 10 lat i mówi mi, że już pomału czas wyrosnąć z gier komputerowych. Niestety dla mojego ojca czas się zatrzymał i nadal uważa, że gry to po prostu prosta rozrywka w walenie w klawisze....

A ja gram nadal i nie zanosi się na to, żebym przestał;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 21:37, adorjan napisał:

Pamiętam jak mój ojciec kiedy miałem gdzieś 7-8 lat poświęcił cały dzień żaby grać w
"dynę";] Nie wiem, czy ją przeszedł, ale nawet jeśli nie to na pewno zaszedł bardzo daleko.
To było jeszcze na starym czarno-białym komputerze.

Później już po mojej komunii, kiedy ważniejszą rzeczą od przeskoczenia kolejnego szczebelka
w moim religijnym wychowaniu było pojawienie się w domu pełnoprawnego komputera, też
często widziałem go przy jakiś grach (głównie sportowych).

Teraz minęło prawie 10 lat i mówi mi, że już pomału czas wyrosnąć z gier komputerowych.
Niestety dla mojego ojca czas się zatrzymał i nadal uważa, że gry to po prostu prosta
rozrywka w walenie w klawisze....

A ja gram nadal i nie zanosi się na to, żebym przestał;]



Bardzo ciekawa historia ;]
Mój nadal gra w różne gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 21:08, stefanek12 napisał:

Zestaw gier mojej mamy: Pasjans, Pasjans Pająk, FreeCell, kulki (przesuwasz jedną kulkę
pojawiają się 3 następne)
Tata za to nie gra na komputerze, ale kiedyś maniaczył w DSJ


Jak to mamy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa... moi rodzice i gry... :PP Mama jest niestety zindokrtynowana w zlym kierunku przez nasze zasrane, przepraszam, ze sie tak wyrazam, media (glownie wiadomosci)... Jest jedna z tych osob, ktora za wszystkie moje wady obwinia gry, no i jak przystalo, uwaza ze gry sa "tworem" samego Szatana ;]]. Kiedys grali w rozmaite zrecznosciowki, pinballe, karty, a teraz juz w nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 18:34, CoD1234 napisał:

> Moja mama gra (oczywiście) w pasjansa, tata w medievala 2.
W pasjansa dużo rodziców gra. Zdziwiłem się jak przeczytałem, że twój tata gra M2.

wiesz, on jest fanem strategii, age of empires III to on chyba zna na pamięć ;p, o civilization nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 16:38, Reaper65 napisał:

Mój tata grał kiedyś w Doom''a. Teraz ta gra już nie działa, więc tata gra w COD4. Jeśli
chodzi o moją mamę to gra tylko w Pasjansa Pająka.


heh to identycznie jak moi rodzice tylko ze moja mama oprócz pasjansa gra jeszcze na www.kurnik.pl w kości ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My mother uwielbia wszelkiego typu gry karciane (nie, nie chodzi o RPG xD) tj. pasjanse, aczkolwiek ostatnio umila sobie czas przy grach typu Hexic HD [X360]; Luxor 2 [X360] i Chińskie Smoki [PC] - taki klonik Luxora. Niemniej sam często gram w te gry, polecam, szczególnie na chwilę relaksu pomiędzy nabijaniem kolejnego levelka czy fraga :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może moi rodzice nie grają ale mam wujaszka zagorzałego fana CoD... przeszedł 1 i 2 teraz mówi ze specjalnie synowi kupi komp żeby mógł sobie pograć w CoD 4 ;) 3 nie przeszedł bo jest tylko na konsole chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować