Zaloguj się, aby obserwować  
Piter_Fersin

W jakie Gry Graja Wasi Rodzice

788 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2009 o 11:59, Medyk napisał:

W mahjonga.

O moja mama też to lubi. Albo Chuzzle. Z resztą ja sama też czasem w to gram.
A tata? W Silent Huntery i inne gry wojenne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojciec
Heroes 3
C&C wszystko do 3 częsci nie podobaj ą mu sie filmiki i grafika
Civ 4
Mama
Cezar 3
Sims2 wszystkie dodatki (koło 20 pudełek:P)
Kulki
A ostatnio dorwała baldurs gate 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mój stary gra w ehh ... mahjonga i "super klikacza", ... a wszystkie bardziej skomplikowane gierki typu chociażby call of duty czy assasins creed uznaje za bezwartościowe badziewie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój starszy ostatnio przeszedł Killzona, teraz chciał się zabrać za Uncharteda, ale pożyczyłem. ;P Ogólnie przeszedł jeszcze Mafie (czeka na 2), Ojca Chrzestnego, Made Mana, Infernala... ;] Jak widać strzelanki, najlepiej mafijne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ojczulek do Dzisiaj nie odpuszcza Unrealowi (jedynce!), Gra w to przez pół dnia, od kąd zacząłem na oczy patrzeć to pamiętam tą grę... ;/ I jeszcze puki płyty nie zgubił to Quake II, ale teraz płacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojczulek jest szczęśliwym posiadaczem konta na steam i kupił już chyba każdego dostępnego tam FPS
A matka jest szczęśliwą męczycielką pzygodówek ale coś ostatnio gdera że za łatwe są . Może przerzuci się na RPG. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice nie grają w nic. Najwyżej mama na Naszej Klasie siedzi. No i oczywiście czepiają się, że siedzę tyle na kompie. Dlatego gram raczej jak sam w domu jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to w nic nie grają, ale mamie kiedyś dałam zagrać w Vice City to jaką miała radochę, że można ludzi zabijać, aż myszki nie chciała oddać ("No przecież sama dałaś mi pograć no nie? Zaraz" - mówiła ^^). Ojciec kiedyś kilka skoków w DJS3 oddał i niecałą połowę meczu w FIFE którejś zagrał i ogólnie gier nie trawi (bo jak nie są sportowe, to znaczy, że brutalne według niego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec się chwalił jak w studenckich czasach się na ZX Spectrum grało... A teraz czasami w pasjansa i sapera zagra. A mama ? Mama kiedyś grała w TDU :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice grają w MU Online na prywatnych serwerach od 4-6 lat, zaczynali od GLOBALa
Próbowali w Lineage 2 i Lost Chaos ale nie spasowało im to :P

Teraz grywają w gry przez przeglądarkę np w zielone imperium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice w nic nie grają a szkoda :( Nie rozumiem jak można narzekać że komp zajęty cały czas przez tatę grającego w CoD''a czy coś takiego podobnego nie jakieś małe gierki typu kulki czy pasjans ale większe gry jak CoD i NFS na przykład, toż to skarb, gdyby mój tata grał w takie coś to ja bym siedział koło niego podpowiadał mu i patrzył jak gra toż to radocha i przyjemność niesamowita przynajmniej dla mnie :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować