Zaloguj się, aby obserwować  
Piter_Fersin

W jakie Gry Graja Wasi Rodzice

788 postów w tym temacie

Teraz mój tata nie gra, le kiedyś(z 6-7lat temu) grał ze mną w Unreala, Unreala Tournamenta, Quake-a 2, Solidier of Fortune i Half-Life-a czyli innymi słowy w gry akcji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój (tata?) grał na początku (jakieś sześć lat temu) w theocracy pl, polecam tą grę dla każdego stratega, który naprawdę umie grać. Teraz gra w plemiona grę przeglądarkową, zaczął 2 lata temu, nie sądziłem że zostanie jednym z najlepszych w całej grze, ale odbija się to wszystko na rodzinie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tatko gra w pasjansa, kierki i tym podobne. Kiedyś próbował grać w test driwer 2 ale nie "wytrzymał" długo. Jak powiedział "za wysokie progi..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 17:23, franko113 napisał:

Mój tatko gra w pasjansa, kierki i tym podobne. Kiedyś próbował grać w test driwer 2
ale nie "wytrzymał" długo. Jak powiedział "za wysokie progi..."


Hehe to jak mój tata też gra w pasjansa rzucił się nawet na cs''a, ale zauważył że ciskają go mody na niższym poziomie to odpuścił, kiedyś też próbował grać w diablo II, ale znudziło mu się siekanie mobów,grał też na pegezusie w gry, a nawet czasem w dwóch graliśmy w Chip n Dale przesialiśmy całe w nockę wypas zabawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga! Najnowsze osiągnięcie mojego taty: nabił równe 20 leveli w Puzzle Quest bez rozdawania statystyk przy awansach na wyższy poziom (przez niewiedzę of course). Ja go normalnie podziwiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama nawet kompa nie umie włączyć a ojciec to teraz gra tylko w karty. Jakieś 10 lat temu grał w pierwszego prince of persia(moja pierwsza gra;) ) . Do dziś to pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 19:26, iwaneszek napisał:

Moja mama nawet kompa nie umie włączyć a ojciec to teraz gra tylko w karty.


U mnie tak samo. Ojciec przy kompie albo ciśnie w karty lub majhonga, albo siedzi na onecie i czyta newsy :P A matka kompletnie zielona w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 11:05, FranTheMan napisał:

Matka kiedyś grała w Diablo 1, Warcraft 1/2 . Teraz jej niestety przeszło :)


Ojciec grał, kiedyś tam w Atlantis (jakieś point&click). A teraz przeminęło z wiatrem i rodzina nie gra w żadne ciekawe tytuły (a szkoda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 15:17, Morris12 napisał:

> Matka kiedyś grała w Diablo 1, Warcraft 1/2 . Teraz jej niestety przeszło :)

Ojciec grał, kiedyś tam w Atlantis (jakieś point&click). A teraz przeminęło z wiatrem
i rodzina nie gra w żadne ciekawe tytuły (a szkoda).

A mój tata gra nałogowo w pasjansa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować