Zaloguj się, aby obserwować  
Piter_Fersin

W jakie Gry Graja Wasi Rodzice

788 postów w tym temacie

Tata, bardzo dawno pogrywał czasami w taką drugo-wojenną strategię, ale nie pamiętam za nic tytułu (był to ok 97/98 rok), potem już nigdy w nic nie grał. Mama to dłuższa historia: wszelkiego rodzaju warianty kulek i tetrisa, Settlers 3, 4, 2: 10-lecie i Narodziny kultur, Anno 1404, Age of Empires I i II (ale szczególnie jedynka), kiedyś Dungeon Keeper (przeszła grę szybciej niż ja :P) i trochę Heroes 3. Próbowała też pierwszego Starcrafta, ale nie przypadł jej do gustu. Obecnie jednak gra prawie wyłącznie w Anno 1404.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest czas to mama gra w Spore. Za to wujek, jak już przyjedzie z niemiec na wakcje, to z kompletem gier na mojego X360, głównie interesują go "strzelanki". Stryjek to nie rodzic, ale chyba nikt mnie nie utopi za notatkę o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama to tylko z neta korzysta ( allegro, NK, wujek google ) choć ostatnio ją złapałem jak sobie w Mahjonga grała, a tata to w Legacy of Kain: Soul Reaver i Legacy of Kain: Soul Reaver II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak nauczyć ojca grać w fifę :D?
Pamiętam, że kiedyś próbowałem, ale najlepszy fragment meczu był wtedy, gdy tatuś odłożył pada... Myślicie, że da radę tatę nauczyć grać jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 17:13, noobie napisał:

jak nauczyć ojca grać w fifę :D?
Pamiętam, że kiedyś próbowałem, ale najlepszy fragment meczu był wtedy, gdy tatuś odłożył
pada... Myślicie, że da radę tatę nauczyć grać jeszcze?

Nie :D Na pewno nie w "sportówkę" ,jeśli raz nie polubił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2011 o 20:50, Nikodem95 napisał:

Nie :D Na pewno nie w "sportówkę" ,jeśli raz nie polubił :)

Za czasów szaraka grywał ze mną ;p. Ale wyszedł z wprawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować