Zaloguj się, aby obserwować  
Piter_Fersin

W jakie Gry Graja Wasi Rodzice

788 postów w tym temacie

mój tata gra w anno- cała seria ale najlepsz wg niego to 1503, twierdza krzyżowiec, GTA San Andreas, Hard truck wszystkie części, kiedyś graliśmy razem w fifa ale tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój tata w FPS-y tylko.Mówi tak weś sobie na święta zamów call of duty to i ja pogram xD a mama przeszła 2 części medal of honor na ps1 i ps2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D 2 dni temu kupiłem sobie w jakimś sklepie wysyłkowym Sensible Soccer 2006, zainstalowałem gierkę, i potem poszedłem do kolegi, bo on :D też takie zakupy chciał zrobić i chciał aby mu wspomóc jaką gre sobie kupić, a gdy wróciłem :D mój ojciec ciupie w Sensible Soccer 2006 :D, i mówi....Jeszcze nie wygrałem meczu ale zabawne mordki mają ci piłkarze :D złaszcza polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawie :P Masz o tyle problem że twój tata potrafi sam grę włączyć :D Mój się boi myszki dotknąć jak mnie nie ma w pokoju żeby czegoś nie popsuć. Jak już mu coś włączę to sobie pogra. Najczęściej w pasjansa lub szachy. Często też włączam mu różne gierki z kurnika. Mama w nic nie chce grać, ale za to zajmuje mi często komputer bo ćwiczy pisanie(Z zawrotną prędkością: 1 litera w 7sek.) ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Massa najwyrażniej zostawiłem z pauzowaną grę, i on chciał ją wyłączyć :P, puki co muszę trochę matce pomagać w simsach 2 w obracaniu mebli :P bo jakoś tak ruszy myszą że jej się pyskiem do tyłu odwróci :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować