Zaloguj się, aby obserwować  
Transylvanian_Hunger

szukam opisu do gry THE LONGEST JOURNEY

118 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2005 o 20:25, izus85 napisał:

Hej jak zdobyc te szczypce(zacisk)??Zalozylam juz pierescionek i co dalej??Help..:)

SPOILER


Jak wychodzisz z domu, to zamiast iść prosto, trzeba skręcić w lewą stronę ekranu (albo w prawą patrząc od strony April) - tam trzeba użyć pierścionka na rozerwanych kablach - otworzy się takie urządzonko z czterema kreskami - trzeba je wszystkie ułożyć w poziomie, w maszynie przekręcić ze dwa kurki i będzie OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok juz tamto mi sie udalo przejsc:) Ale i tak dzieki..Teraz to zastanawiam sie nad dalsza czescia ale to chyba tez samo przyjdzie..;) mam nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów utknęłam :( kurcze jak przejsc tego policjanta???nie moge dac mu cukierka :( nasączyłam go i wogule i stoje ....!! Czy moze mi ktos podpowiedziec..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 21:50, izus85 napisał:

Znów utknęłam :( kurcze jak przejsc tego policjanta???nie moge dac mu cukierka :( nasączyłam
go i wogule i stoje ....!! Czy moze mi ktos podpowiedziec..:)

Najpierw musisz dowiedzieć się od policjanta (prowadząć odpowiednio rozmowę), że ma on ochotę na coś słodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 17:54, izus85 napisał:

Hehhh tylko co sie tutaj spytam o cos jak to przejsc to wlasnie zaraz udaje mi sie to przejsc..heeh:)

Znam ten ból - jak teraz siedziałem w konkursie na robienie skina, to co dodałem screeny, to wymyślałem coś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh a ja jednak znow siedze na tym kolesiu z kubkami i tym z mapami :( Myslalam ze juz mi sie udalo a tu lipa :( kurcze mozesz cos podpowiedziec??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 19:30, izus85 napisał:

No wkoncu dotarlam do 3 rozdzialu...hehe jestem dumna ;)

No to niedługo czekają na Ciebie dwa, moim zdaniem, najlepsze rozdziały - 4 i 5 :) Są po prostu zarąbiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ma problem nie wiem skąd wiziąć grafik pracy czy coś takiego i dlatego szef nie chce mi wypłacic pracy
Skąd go można wziąć???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 20:47, izus85 napisał:

Znow mam problem :/ Jak przesunac ta blokade??Bylam na posterunku (nie weszlam do niego) i
co dalej??Prosze o jakas rade :)


Ja Ci radze sama kombinuj ;) Wieksza radocha.
A blokade przesun majstrujac przy niej... Poczytaj znaki z nazwami ulic... i na pewno blokada sie przesunie ;)

A tak pozatym: jak chcesz solucje to wejdz chocby na gry.wp.pl i tam jest, albo po prostu google: "longest journey solucja" i znajdzie ze 20.

A ta gra jest piekna... mmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 20:49, Lumbago napisał:

Ja ma problem nie wiem skąd wiziąć grafik pracy czy coś takiego i dlatego szef nie chce mi
wypłacic pracy
Skąd go można wziąć???????????


Zajrzyj do inventory i obejrzyj dokladnie swoj Pamietnik. OOpps, cos wypadlo!

I tak samo, gry.wp.pl albo google i solucja. Ale korzystajcie z nich tylko w najtrudniejszych przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Solucje mam ale tam np. tylko pisze-"wez kartke ze skrzynki i daj robotnikom" Hmmm tylko ze oni jej nie chca hehh no ale jakos pokombinuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 21:04, izus85 napisał:

Solucje mam ale tam np. tylko pisze-"wez kartke ze skrzynki i daj robotnikom" Hmmm tylko
ze oni jej nie chca hehh no ale jakos pokombinuje:)

z tymi kartkami trzeba chodzić do tej recepcjonistki-oni wymagają jakiegoś podania o szefa(które sama wypełnisz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 19:04, paweusz napisał:

> Solucje mam ale tam np. tylko pisze-"wez kartke ze skrzynki i daj robotnikom" Hmmm tylko

> ze oni jej nie chca hehh no ale jakos pokombinuje:)
z tymi kartkami trzeba chodzić do tej recepcjonistki-oni wymagają jakiegoś podania o szefa(które
sama wypełnisz)


ze skrzynki z narzedziami bierzesz formularz,
pokazujesz go robotnikom - nie daja sie nabrac, bo to zdaje sie zeszlotygodniowy papier
idziesz do oficera dyzurnego (tej hetery), od niej dostaniesz wlasciwy dokument.
to jednak nie koniec - biurokracja jest wszechobecna - musisz jeszcze raz isc do tej samej baby po zalacznik/aneks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować