Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch 1.03 do Wiedźmina 3: Dziki Gon już dostępny na PC

37 postów w tym temacie

Mam problem!
A mianowicie gram gram gram 46h :) i wszystko robię na około i nie po kolei, wykonuję misję "Królewski gambit"( uwaga spojler) i dochodzę do chwili w której łapię gościa na koniu i pytam go czemu zaradził on daje mi listy itd, tu wskakuje ekran ładowania i ładuuuuuuuje i ładuuuuje i .... ładuje. Próbowałem z sevami i od początku misje i ciągle to samo za każdym razem na tym samym wątku ładuje ładuje ładuje :D j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2015 o 16:32, Sanders-sama napisał:

Pierwszy i ostatni raz przez to ściągam...

Zdajesz sobie sprawę z tego, że to. beta a nie wersja finalna klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam drobny problem, mam wieśka na originie ale automatyczna aktualizacja mi nie chce zadziałać i nie mogę pobrać patcha 1.03. a próbowałem już kilku opcji i nie wiem jak teraz pobrać tego patcha, możecie mi jakoś doradzić co zrobić z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wiadomo dokładnie kiedy wersja na konsole ?
>
> Grac nie mogę bo co kilka sec mi delikatnie przycina.

przycina, ale bardzo delikatnie na niektórych cutscenkach. Czy to naprawdę aż taka tragedia? grać się nie da? proszę Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wiadomo dokładnie kiedy wersja na konsole ?
>
> Grac nie mogę bo co kilka sec mi delikatnie przycina.

Gram już z 10 godzin i może z trzy razy coś się przycięło, ale to raczej nie wpływa na rozgrywkę bo tylko w przerywnikach, więc nie wiem w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2015 o 23:33, Henrar napisał:

> Pierwszy i ostatni raz przez to ściągam...
Zdajesz sobie sprawę z tego, że to. beta a nie wersja finalna klienta?


Beta, nie beta jak wyjdzie kolejny patch to ściągam ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2015 o 09:09, Rhobar999 napisał:


Co zepsuł? Pytam się z ciekawości bo u mnie wszystko działa dobrze.

Ludzi w novigradzie zaczęli unosić się nad ziemią z wyciągniętymi rękami. Wcześniej tego nie było... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ludzie mam drobny problem, mam wieśka na originie ale automatyczna aktualizacja mi nie
> chce zadziałać i nie mogę pobrać patcha 1.03. a próbowałem już kilku opcji i nie wiem
> jak teraz pobrać tego patcha, możecie mi jakoś doradzić co zrobić z tym?

Cześć
Mam dokladnie to samo, gugiel milczy na ten temat, tylko my mamy ten problem?
Udalo Ci sie go może rozwiązać ? (mam EK - instalowane z plytek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaprawdę cudowny patch. Obniżył wydajność i sprawił, że wyskoczył blue screen (pierwszy od czasu Windows ME). Jak na razie wolę wersje 1.02. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2015 o 13:46, Dandzialf napisał:

Zaprawdę cudowny patch. Obniżył wydajność i sprawił, że wyskoczył blue screen (pierwszy
od czasu Windows ME). Jak na razie wolę wersje 1.02. :D


cale szczescie ze go nie instalowalem,w wczoraj nawet pisalem na forum gdzies, ze wstrzymam sie z instalacja i poczytam najpierw komentarze bo patche psuja gre tym co mieli dobrze a naprawiaja tym co mieli zle, heh taka prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było co poprawiać - mi się gra zbugowała już kilka razy. I nie były to drobne glitche, z których można by sie pośmiać ale np. podczas walki z tymi teleportującymi zjawami postać mi się zablokowała po wpadnięciu na bale drewna i nie mogłem sie ruszyć. Innym razem postać kompletnie się sfreezowała podczas rozwiązywania jednej z zagadek w wątku głównym. Były też drobne błędy jak np. jeśli potrąciliśmy biegnąc chłopca bawiącego się mieczykiem to chłopiec odwracał się w naszą stronę obrażony a mieczyk zawisał w powietrzu, albo drewniana brama dziwnie drgała przy interakcji. Nie wiem czemu ale grając w niedopracowane gry jak np. AC Unity nie uświadczyłem żadnych większych problemów, a w dopracowywanym przez ponad pół roku wiedźminie gra mi się tak buguje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >
> > Co zepsuł? Pytam się z ciekawości bo u mnie wszystko działa dobrze.
> >
> Ludzi w novigradzie zaczęli unosić się nad ziemią z wyciągniętymi rękami. Wcześniej tego
> nie było... :(
Przeciez to z radosci na wiadomosc o wypuszczeniu latki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2015 o 09:42, Rick napisał:

Ludzi w novigradzie zaczęli unosić się nad ziemią z wyciągniętymi rękami. Wcześniej tego
nie było... :(



Nauczyli się lewitacji xD
Przypomina mi to latające przedmioty itp. w Skyrim xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować