Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2006 o 16:24, Astmatyk napisał:

> Powiedzcie mi czy opłaca się kupować tą złotą edycją warhammera? Czy za pięć pak sie pyla??


Hmm.... 2 rasy wiecej


Jakie dwie rasy wiecej? W Winter Assault dochodzi Gwardia Imperialna tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 22:08, General Sturnn napisał:

> > Powiedzcie mi czy opłaca się kupować tą złotą edycją warhammera? Czy za pięć pak
sie pyla??
>
>
> Hmm.... 2 rasy wiecej

Jakie dwie rasy wiecej? W Winter Assault dochodzi Gwardia Imperialna tylko:)


Pomylka:P, pomienszalo mi sie juz z dark crusade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 22:12, Dyzio Diablo napisał:

Ja rozmyślam jakie rasy będą w 3 dodatku :P na 1000% nie będą to tyranidzi a na 1000% będą
dark eldarzy i daemonhunters albo witch hunters

Od eonów wiadomo ze nowymi rasamy beda Tau i Necroni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 08:41, Yron napisał:

> Ja rozmyślam jakie rasy będą w 3 dodatku :P na 1000% nie będą to tyranidzi a na 1000%
będą
> dark eldarzy i daemonhunters albo witch hunters
Od eonów wiadomo ze nowymi rasamy beda Tau i Necroni. ;)


Kolega rozmyślał o 3-cim dodatku, a nie o 2-gim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 08:45, Lex napisał:

> > Ja rozmyślam jakie rasy będą w 3 dodatku :P na 1000% nie będą to tyranidzi a na 1000%

> będą
> > dark eldarzy i daemonhunters albo witch hunters
> Od eonów wiadomo ze nowymi rasamy beda Tau i Necroni. ;)

Kolega rozmyślał o 3-cim dodatku, a nie o 2-gim :D


faktycznie moj blad, sorki :)
trzeciego dodatku i tak nie bedzie =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 12:49, Yron napisał:

> > > Ja rozmyślam jakie rasy będą w 3 dodatku :P na 1000% nie będą to tyranidzi a
na 1000%
>
> > będą
> > > dark eldarzy i daemonhunters albo witch hunters
> > Od eonów wiadomo ze nowymi rasamy beda Tau i Necroni. ;)
>
> Kolega rozmyślał o 3-cim dodatku, a nie o 2-gim :D

faktycznie moj blad, sorki :)
trzeciego dodatku i tak nie bedzie =P


A to niby dlaczego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 18:21, Grond napisał:

Bo będzie DoW 2 ;]

Na pewno będzie 3-ci dodatek ponieważ Relic zarobi więcej wydający jeszcze jeden dodatek a potem DoW 2 niż sam Dow 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 19:49, Dyzio Diablo napisał:

Jeszcze jedno mam pytanie: co by się stało jakby tyranidzi dobraliby się do Oka Grozy :) czekam
na spekulacje :P


By ich wsysło. By zaczeli mutowac, predzej czy pozniej dolaczyliby do sil chaosu. tak przypuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 19:49, Dyzio Diablo napisał:

Jeszcze jedno mam pytanie: co by się stało jakby tyranidzi dobraliby się do Oka Grozy :) czekam
na spekulacje :P


Podejrzewam,ze nawet jakby przetrwali podróż to musieli by ulec sile Marines Chaosu i innym potwornością, które czychają w Oku Grozy. To miejsce jest domem dla wielu demonów jaki i samych bogów Chaosu wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyranidzi puścilbyi 3 bąki i:
a) olali to gdzie są, i na tych Daemon Worldach miely by najfajniejszą zabawę od czasów 13 Czarnej Krucjaty Abaddona
b) Tyranidzi straciliby kontakt z resztą roju i oddaliby się pierwotnym instynkom... czyli też przybyłoby im tam dzikich zwięrzątek, które mogą odgryźć im głowę.

A tak wogóle, co za pacan (za przeproszeniem) wymyślił Tyranidów w Oku Grozy? Tyranidzi szukają planet kipiących życiem, z bogatą fauną i florą. A w Oku Grozy prędzej gówno znajdziesz niż kępkę trawy -.-
A co do ulegania potwornością w Oku Grozy: Tyranidzi nie wiedzą co to strach. Gdyby spotkali strach, też chcieliby mu odgryźć głowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jako, że Oko Grozy/Terroru aż kipi energią Chaosu to wszystko co by weń wpadło zaczęło by ostro mutować, a zarazem być nawiedzanym przez wizje od mrocznych bogów, skutek-> albo by się sami wyżarli nie wiedząc kto wróg, a kto przyjaciel, albo dołączyliby do isteniejących sił Chaosu

Grond -> chaosiarze zasadniczo też nie pogardzą gdy mają możliwość odgryzienia komuś głowy - sądzę, iż w tej materii znakomicie by się dogadali; a do Oka zagnała by ich jakaś anomalia kosmiczna (burza spaczeniowa np)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wciąż jestem sceptycznie nastawiony do waszych wizji zmutowanych Tyranidów po stronie Chaosu -.- Wydaje mi się to głupie, i nikt (!) mnie nie przekona, że takie coś jest możliwe... A tym bardziej wycieczka Tyranidów do Oka Grozy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyranidzi mogą mutować, tyle, że nie przejdą na stronę Chaosu. Nie są istotami myślącymi, są sterowani. Są wykonawcami woli, nie mogą sami podejmować decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 11:27, Grond napisał:

Ja wciąż jestem sceptycznie nastawiony do waszych wizji zmutowanych Tyranidów po stronie Chaosu
-.- Wydaje mi się to głupie, i nikt (!) mnie nie przekona, że takie coś jest możliwe... A tym
bardziej wycieczka Tyranidów do Oka Grozy...


Grond zauważ że tyranidzi szukają jakiejkolwiej żywej materii np. taki berserker khorna to też pożywka dla tyranidów ba nawet jak wcześniej powiedziałeś że prędzej znajdą gówno niż kępke trawy ale takie gówno nawet jakby zawierało 1% substancji odżywczych zostałoby żarciem dla roju... a co do tych mutacji to tyranidzi cały czas mutują więc jakiekolwiek mutacje im się przydają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować