Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Wydaje mi się,że ostatecznie wszystko zależy od sposobu grania i tego kto dowodzi. Z drugiej strony wystarczy popatrzeć jak komputer sobie radzi, i rzeczywiście widać jak szybko i pewnie atakuje np. Orkami z kolei jak bardzo się chowa grając np.IG. Ja osobiście gram IG dużo cierpliwości mnie kosztowała pierwsza wygrana w necie, ale warto było! Mam pytanko gdzie można się rozwijać w sieci, są jakieś servery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 21:53, General Sturnn napisał:

Oh jakie poparcie dla tej rasy:) Panowie, nie wiedziałem ,ze tylu gra gwardzistami. Mama troche
inne zdanie na temat wartości gwardzistów na polu walki. Moze to z tego powodu,ze zawsze jak
grałęm z nimi w necie to dostawali becki;p


Lubie gwardzistow, bo tak fajnie umieraja. Zawsze lubilem RTSy, bo tam sie tak fajnie posyla setki zolnierzy na smierc. A powaznie, to ja np nie gram IG przez net. Wole SM. Gwardzistami gram w figurkowca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 00:17, Namir napisał:

Wydaje mi się,że ostatecznie wszystko zależy od sposobu grania i tego kto dowodzi. Z
drugiej strony wystarczy popatrzeć jak komputer sobie radzi, i rzeczywiście widać jak szybko
i pewnie atakuje np. Orkami z kolei jak bardzo się chowa grając np.IG. Ja osobiście gram
IG
dużo cierpliwości mnie kosztowała pierwsza wygrana w necie, ale warto było! Mam pytanko
gdzie można się rozwijać w sieci, są jakieś servery?

]
Akurat komp gwardią grać nie potrafi. Tzn. ze względu na jakiś błąd ma zaskryptowane budowanie samych hellhoundów, w efekcie jak jużgra dojdzie do poziomu walk pojazdów to łatwo kompa rozjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 11:09, Bambusek napisał:

Akurat komp gwardią grać nie potrafi. Tzn. ze względu na jakiś błąd ma zaskryptowane budowanie
samych hellhoundów, w efekcie jak jużgra dojdzie do poziomu walk pojazdów to łatwo kompa rozjechać.


no nie wiem - raz w najlepsze rozjechał mnie Baneblade''em i kilkoma Leman Russ''ami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narzekacie na AI kompa w Skirmishu to jak już wcześniej mówiłem, ściągnijcie sobie jakiś mod AI. AI z podstawki nawet nie dorasta do pięt AI z moda -.- Ale nic nie zastąpi treningu z ludźmi przez sieć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2006 o 11:09, Bambusek napisał:

Akurat komp gwardią grać nie potrafi. Tzn. ze względu na jakiś błąd ma zaskryptowane budowanie
samych hellhoundów, w efekcie jak jużgra dojdzie do poziomu walk pojazdów to łatwo kompa rozjechać.


Samych hellhoundów? Chyba chimer mnie zawsze atakuje armią transporterów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy się pytacie jak znaleźć ludzi do gry przez net? Wchodzicie w grze w grę w sieci i w Lobby szukacie jakiejś ciekawej gry i ziut! Rżniecie! A mod AI był na forum Relica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w skirmishu obok warónków zwycięstwa w opcjach gry jest coś takiego "zablokuj drużyny" co się stanie gdy ustawimy to na "nie"? Będzie można zawieać sojusze podczas gry? Grał ktoś wogóle w ten sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jak ustawisz na "nie" to podczas gry mogą wyniknąć niezłe jaja ;] Możesz w decydującym momencie gry porzejść na stronę zwycięskiej drużyny, o ile tamci zechcą cię przyjąć ;] Ogólnie sposób na sabotowanie drużynowej gry ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Proszę o szybką pomoc w sprawie zrobienia servera w
Warhamerze Winter Asaault. Ja mam sieć z kolega na pół czyli 2 kompy na
jednym modemie w toi. I moi znajomi też tak mają 2 kompy na jednym modemie
ale te 2 sieci nie są połączone. Jak ja robie server i jak kolega chce się
połączyć zemną do wyskakuje wiadomość że "Nie znaleziono hosta. Nie można
ustalić połączenia, Sprawdzić ustawienia sieci lub routera"
Ale inne osobz ze mna sie lacza i z kumplem tak samo.

Prosze o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.hamachi.pl <--- zainstaluj sobie (i niech kolega też to zrobi) ten programik, tworzy on własną sieć LAN, resztę informacji masz na stronie. Oczywiście można spróbować rozwiązać ten problem, tylko po co, skoro programik na 100% działa :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 12:17, Rafcio Master napisał:

Powiedzcie mi czy opłaca się kupować tą złotą edycją warhammera? Czy za pięć pak sie pyla??


Hmm.... 2 rasy wiecej, 2 nowe kampanie, nowe mapy do multi, poprawiona delikatnie grafika..... Niee, co ty nie oplaca sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2006 o 16:24, Astmatyk napisał:

Hmm.... 2 rasy wiecej, 2 nowe kampanie, nowe mapy do multi, poprawiona delikatnie grafika.....
Niee, co ty nie oplaca sie.

Tyle, że ja wogóle warhammera nie mam i poprostu chciałem wiedzieć czy to fajna gierka i opłaca się ją kupić za taką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować