Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2005 o 21:31, Puszkin napisał:

Ja jestem gótów nawet teraz zagrać bo potem spadam się jeszcze uczyć ;p

Ja niestety już musze sie uczyć, a z grą musze jeszcze poczekać bo mam haxdoora na kompie, sam mi sie restartuje i zablokował mi wszystkie antyvirusy\spyware''y (moja siora go ściągnęła lol) i kombinuje jak się go pozbyć bez formata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 21:38, Puszkin napisał:

Weź odezwij się na 3002866 to pogadamy w sprawie potyczki :] Revan też możesz się odezwać jakby
co ;]

Napewno sie odezwe, tylko pozbędę się tego Pesta co mi kompa restartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem, nowy w seci, ale w Warhammera gram już rok, a w dodatek od niemal początku. Cóż, widzę,że jak ja wielu graczy woli grać space marines, niż resztą ras a między innymi eldarami. Na początku mam jedno pytanie, dlaczego gracie właśnie sm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też od początku grania w sieci gram tylko Gwardią Imperialną, ponieważ są to zwykli ludzie (nie jacyś wzbogacani genetycznie) tacy jak my :D, a tak na poważnie to uwielbiam ich artylerie.........i taktyki jakie można stosować grając nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 16:08, Puszkin napisał:

Dobra to kiedy dzisiaj gramy?? :> tylko na 100% musicie być pewni co do gry :D

Stary qrna ja nie moge dać sobie rady z tym ******* Haxdoorem.... ;[ ledwo co moge przeglądać to forum w trybie awaryjnym...... chyba mi pozostał tylko format, ale nie chce go robić bo wszystko mi pójdzie w ***** załamka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować