Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2005 o 13:34, Revan89 napisał:

>
>
> > za te i nie tylko te teksty otrzymujesz degrad -1.
> > radzę przystopować.
> >
> > Regulamin:
> > Zabronione jest "wyśmiewanie się i/lub szydzenie z użytkowników, szeroko pojęte odbieranie

>
> > innym przyjemności korzystania ze strony "
>
> LOLs możesz mi dać degrad -100 ;D to forum i tak jest kiepskie... ale gdybyś poczytał
troche
> wstecz zobaczyłbyś że ta bezsensowna gadka nie toczyłaby się dalej gdyby nie pomoc pewnych

> dwóch panów.


SKWAREK PRZESTAŃ TRUĆ DO JASNEJ CHOLERY!!!!!!!!!!!


SKWAREK NIE PRZESTANIE TRUĆ DO JASNEJ CHOLERY!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 02:15, Revan89 napisał:

Ej no jesteś po prostu beczelny, ile ty masz lat? Bo po tym jak sie zachowujesz to chyba mnie
niż 10 ;/


A sądząc po tym jak ty piszesz cytuję : "bo jak go obkrążom to kłopot jest... ;/" to więcej odemnie napewno nie masz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno nie można się obrażać na tym forum, a tu się znowu zaczyna.
Czy jest jakiś garcz który nie umie dobrze grać w Warhammera 40k Dawn od War przez sieć?
Bo ja ciągle przegrywam i chciałbym znaleźć kogo równego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 17:25, Big Moon napisał:

Podobno nie można się obrażać na tym forum, a tu się znowu zaczyna.
Czy jest jakiś garcz który nie umie dobrze grać w Warhammera 40k Dawn od War przez sieć?
Bo ja ciągle przegrywam i chciałbym znaleźć kogo równego sobie.


Ja grałem 2 razy i 2 razy dostałem po łbie ;D Ale nawet w DoW kampanii nie przeszedłem, więc nie wiem czemu się wychylałem :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 17:25, Big Moon napisał:

Podobno nie można się obrażać na tym forum, a tu się znowu zaczyna.
Czy jest jakiś garcz który nie umie dobrze grać w Warhammera 40k Dawn od War przez sieć?
Bo ja ciągle przegrywam i chciałbym znaleźć kogo równego sobie.


Ja sobie kupiłem gre odrazu z dodatkiem a jeszcze wogole nie grałem przez sieć. Więc zgłaszam się do listy n00bów. Ale myśle że tak źle nie gram bo gram poprostu teraz w kampanię a nie przez sięć. A poza tym ma się już trochę dośiwadczenia z RTSów np. w WarCrafcie, Bitwy o Śródziemie albo Armie of Exigo. Mój numer gg to 5329828 , wal śmiało. Tylko zostaw mi wiadomość bo dla nieznajomych jestem nie widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz to jak w banku, tyle że musze jeszcze dodatak kupić. Doświadczenie z RTSów też mam np: Warcraft, Starcraft, Polanie 2, Age of Empires 1,2,; Earth 2150-2160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 17:25, Big Moon napisał:

Podobno nie można się obrażać na tym forum, a tu się znowu zaczyna.
Czy jest jakiś garcz który nie umie dobrze grać w Warhammera 40k Dawn od War przez sieć?
Bo ja ciągle przegrywam i chciałbym znaleźć kogo równego sobie.


Czesc ja gram w DoW:WA na necie juz od dni kilku, wczesniej zaliczylem kampanie na poziomie insane, a mimo to na necie obrywam po tylku straszliwie, wygralem moze z 5 bitew i to w teamach, tez chetnie zmierze sie z kims mniej doswiadczonym bo poki co nabijaja sobie na mnie punktow :D. Jakby co to szukaj mnie na Cadian Gate pod nickiem Commisar Lobo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 17:25, Big Moon napisał:

Podobno nie można się obrażać na tym forum, a tu się znowu zaczyna.
Czy jest jakiś garcz który nie umie dobrze grać w Warhammera 40k Dawn od War przez sieć?
Bo ja ciągle przegrywam i chciałbym znaleźć kogo równego sobie.

No to na pewno ja. Ostatnio trenowałem w multi trochę Orkami, ale zwykle niestety przegrywam. Ostatnio na 3 potyczki tylko jedną wygrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca wogóle się inwestować w rakiety dużo odziałów ? Bo ja myślałem że najlepiej będzie jak wszyscy będą mieli wyrzutnie rakiet ale jeśli chodzi atakowaniem na jednostki piechoty to rakiety zadają bardzo drobne obrażenia. I często też nie trafiają. Ostanio to uzbrajam w nie tylko z 2 odziały żeby tak atakowały budynki i pojazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 18:16, Grizzly. napisał:

Czy opłaca wogóle się inwestować w rakiety dużo odziałów ?

Wszystko zalezy od taktyki i na kogo grasz. Ogólnie ja robię tak;
2-3 składy SM każdy z 2-3 wyrzutnie 3-2 plazymy, w większości przypadków nic nie podejdzie bo zostanie spalzmowanie. Rakiety są dobre do niszczenia wieżyczek (rakiety walą z większej odległości niż wieżyczki) i pojazdów (salwa z 6 RL bardzo boli nawet rzeźiblache), ale to już wiesz z kampani. Można tez się bawić w HB to na piechote , potrzeba jednak chwilkę zanim zacznie strzelać, tu widać przewagę plazmy bo biegamy/uciekamy od wrogich jednostek walczących wręcz/ i strzelamy.

>Bo ja myślałem że najlepiej będzie jak wszyscy będą mieli wyrzutnie rakiet ale jeśli chodzi atakowaniem na jednostki piechoty to rakiety zadają bardzo drobne obrażenia.
Spróbuj zrobić tak jak poradziłem, a do walki wręcz wysyłaj w t1 ASM lub luźnych bohaterów, t2 drednoty a w t3 terminatorów szturmowych. Warto też wyposażyć naszych skautów w plazme, biegamy i strzelamy.
A i rakiety z tego co pamiętam to mają tendencje do rozrzucanie wrogich jednostek na boki (piechota), albo mi się pomyliło z ostrzałem z whrilwindów

>I często też nie trafiają. Ostanio to uzbrajam w nie tylko z 2 odziały żeby tak atakowały budynki i pojazdy.
Warto czasami wymieszać uzbrojenie składy żeby nie zostać na lodzie, np oddział z pazmą wali w pojazd a z rakietami w piechote. Tak wszyscy walą we wszystko i jesteś w sanie nawiązać walkę z każdym przeciwnikiem.
Pokombinuj z różnymi typami uzbrojenia, pooglądaj repy innych zawodików i obserwuj co dają swoim podopiecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W póxniejszej fazie gry pamietaj o Terminatorach (oczywiscie jak grasz SM). Drodzy, ale silni bardzo - oddział Terminatorów szturmowych radzi sobie z Władcą upiorów Eldarów. (oczywiscie dobrze takiemu oddziałowi dorzucić Kronikarza albo Dowodcę). A zwykli Terminatorzy ze swoimi cięzkimi karabinami pięknie koszą piechotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do terminatorów to jeszcze nie doszedłem bo zawsze zdąże skończyć zanim ich zdąże wyprodukować. Miałem ich tylko w kampani. Ja w konsyliarza ostatnio wogóle nie inwestuje. Bo ta gra jest tak dynamiczna że i tak nie widze kiedy on kogoś ulecza i bardzo szybko ginie. U mnie jako jeden z pierwszych. Moim zdaniem w tym przypadku najlepiej go przyłączać do drużyny, i jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 15:00, Grizzly. napisał:

Do terminatorów to jeszcze nie doszedłem bo zawsze zdąże skończyć zanim ich zdąże wyprodukować.
Miałem ich tylko w kampani. Ja w konsyliarza ostatnio wogóle nie inwestuje. Bo ta gra jest
tak dynamiczna że i tak nie widze kiedy on kogoś ulecza i bardzo szybko ginie. U mnie jako
jeden z pierwszych. Moim zdaniem w tym przypadku najlepiej go przyłączać do drużyny, i jest
różnica.


Ke? konsyliarza zawsze najlepiej dołaczać do dryżyn Assault terminators, ponieważ nietylko leczy, ale podnosi wytrzymałośc...

Dnia 13.12.2005 o 15:00, Grizzly. napisał:

Btw moze bardziej doswiadczeni gracze podzieliliby sie z nami noobami jakimis ciekawymi taktykami?


Zajrzyj na www.dawnofwar.gamesnet.pl w dziale taktyki... jak was to uspokoi pisze tam nawet najlepszy polski zawodnik w WA Foree, a i jest jeszcze dział na repleye, w których niektórzy dają swoje dobre powtórki...

Dnia 13.12.2005 o 15:00, Grizzly. napisał:

Masz to jak w banku, tyle że musze jeszcze dodatak kupić. Doświadczenie z RTSów też mam np:
Warcraft, Starcraft, Polanie 2, Age of Empires 1,2,; Earth 2150-2160


w tej grze na nic nie przydaje się takie doświadczenie

Dnia 13.12.2005 o 15:00, Grizzly. napisał:

> Ej no jesteś po prostu beczelny, ile ty masz lat? Bo po tym jak sie zachowujesz to chyba
mnie
> niż 10 ;/

A sądząc po tym jak ty piszesz cytuję : "bo jak go obkrążom to kłopot jest... ;/" to więcej
odemnie napewno nie masz ;]


jaj już napisałem jesteś bezczelny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to bedzie troche(a nawet bardzo) lamerskie pytanie. A mianowicie jak ogladac repy? Bo chyba cale menu przeszukalem a nigdzie tego nie znalazlem. Z gory dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Revan naprawde przestań z tymi komplementami..... zawstydzasz mnie...lol
Do nowych osób na tym forum: NAWET NIE ZACZYNAJCIE TEMATU O PRZYŁĄCZANIU BOHATERÓW.....bo jest to niczym tykająca bomba przyczepiona do głowy, głośno tykająca......
Ja szczerze mówiąc przed graniem przez neta przeszadłem kampanie i podszkoliłem sie troche graniem w potyczke z kompem (tylko nie grajcie na 1 i 2 poziomie bo to żadne wyzwanie) na początku kopał mi tyłek równo..... ale potem nabierałem wprawy, lepiej przegrać z kompem niż z graczem kiedy zostanie to odnotowane;] po co mieć na samym początku już kilka porażek, a jeśli ktoś jest chetny bardzo chętnie rozegram z nim honorową towarzyską bitwę ;] sam niedawno zacząłem mam dopiero 14 stoczonych walk i już 3 porażki, jak co to jestem na gg 2501744. pozdrooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować