Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bethesda tłumaczy się z braku gameplay`u z Dishonored 2

13 postów w tym temacie

A ja dalej ni wafla nie rozumiem, dlaczego na studiach jest wywierana presja "bo to, bo tamto"? Nie wiem jak wy, ale sam wolę mieć do czynienia z czymś bardziej dopracowanym niż, dajmy na to, AC Unity. Jeśli nic nie pokazują, znaczy że nie mają nic wartego uwagi do pokazania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dishonored był dobry... do połowy, Po tym czasie misje zaczęły wyglądać identycznie.
Przejdź na najwyższym poziomie bez zabijania i zauważenia wtedy dopiero wciąga :D

Cykada85 to ja mam na odwrót Dishonored , Doom, a Fallout może sobie tam wyjść lub nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobili mi bardzo miłą niespodziankę ogłaszająć Dishonored 2. "Jedynka" to dla mnie jedna z najlepszych gier ostatnich lat i liczę na to, że "dwójka" będzie choć tak samo dobra, a nawet lepsza :D
Kilka rzeczy jest do poprawienia, ale najważniejszy dla mnie będzie klimat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Akurat z tych trzech gier to dla mnie Dishonored moze wcale nie wyjsc,

o to to :)

> dobrze ze pokazali
> Dooma i Fallout.

Osobiście na Dooma nie czekam. Zwykła rozwałka bez historii już mi się przejadła gdy w doomy grałem w dzieciństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2015 o 22:45, Kafar napisał:

Osobiście na Dooma nie czekam. Zwykła rozwałka bez historii już mi się przejadła gdy
w doomy grałem w dzieciństwie.

A mi brakuje takiej gry, z dobra muza, niesamowitym tempem i rozwalka, czasami po pracy nie chce mi sie kminic ;)

Ja sie wychowalem na spokojnych grach jak Defender of the Crown, populous, civilization.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bata, że Dishonored 2 zadebiutuje wiosną... A szkoda :( Co innego Deus Ex. Nie dość, że pokazywali, to dziennikarze mogli pograć.

Szkoda, że niektórych w ogóle ta gra nie obchodzi, a strasznie jarają się kolejnym Falloutem, który będzie tylko ciut ładniejszym Falloutem 3 z paroma dodatkami rodem z modów :P Nie żebym sam nie czekał, ale Dishonored to o wiele ciekawszy pomysł i więcej świeżości. Sam świat jest zajebisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Osobiście na Dooma nie czekam. Zwykła rozwałka bez historii już mi się przejadła gdy
> w doomy grałem w dzieciństwie.

A no co komu coś więcej jak dobra rozwałka w FPSie? No chyba, że miałby pojawić się kolejny Stalker, albo H-L, bo jakoś nie przypadł mi do gustu symulator zbierania kolorowych roślinek w postaci FC3, ani nawet seria Bioshock - ciekawey świat, nudny gameplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2015 o 01:26, Cykada85 napisał:

Ja sie wychowalem na spokojnych grach jak Defender of the Crown, populous, civilization.


Ja na wielu grach się wychowałem, to co podałeś to zupełnie inne gatunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2015 o 14:10, fenr1r napisał:

A no co komu coś więcej jak dobra rozwałka w FPSie? No chyba, że miałby pojawić się kolejny
Stalker, albo H-L, bo jakoś nie przypadł mi do gustu symulator zbierania kolorowych roślinek
w postaci FC3, ani nawet seria Bioshock - ciekawey świat, nudny gameplay.


Jest wiele perełek w gatunku fps ze świetnym światem i historią. Cenie to w grach więc na to zwracam zawsze uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować