Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aby dostać rolę Pagana Mina w Far Cry 4, Troy Baker groził asystentce śmiercią

10 postów w tym temacie

Mimo, że ostatnio sporo go w grach to przyznam, że strasznie spodobał mi się jako Pagan Min i automatycznie w momencie, gdy mówił o tej sytuacji przypomniał mi się początek samej gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam taką ciekawostkę z Bioshocka, kiedy nagrywali jakąś scenę, wówczas Baker (Booker) w ostry sposób "motywował" swoją koleżankę (Elizabeth) by wczuła się w rolę. Wyszło mu to tak przekonująco, że aż poleciały jej łzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przysiegam, Baker jest w co drugiej grze, która postanowie przejść
Mi to nie przeszkadza :) Zawsze spisuje się świetnie. (Pagan Min był fenomenalny, właśnie ze względu na ten głos. Szkoda, że tak rzadko się pojawiał.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2015 o 16:55, Artmaster88 napisał:

Pamiętam taką ciekawostkę z Bioshocka, kiedy nagrywali jakąś scenę, wówczas Baker (Booker)
w ostry sposób "motywował" swoją koleżankę (Elizabeth) by wczuła się w rolę. Wyszło mu
to tak przekonująco, że aż poleciały jej łzy :)


Jakiś link? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mimo, że ostatnio sporo go w grach to przyznam, że strasznie spodobał mi się jako Pagan
> Min i automatycznie w momencie, gdy mówił o tej sytuacji przypomniał mi się początek
> samej gry :D
No. Historia brzmi raczej jak zmyślona anegdotka, ale kto wie? Seagal podobno użył w jednym filmie ostrych noży po tym jak opierniczył ekipę, że są tępe. W każdym razie odesłano je do ponownego naostrzenia.
W każdym razie też mi się podobała jego rola jako Pagan Mina. Dużo bardziej niż Vaasa w FC3, który dla mnie był ciut sztuczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować