Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: Battlefront - wyciekły gameplaye z testów alfa

13 postów w tym temacie

Kill me now. Te serduszka na gorze po lewej... Ta 3cia osoba, te powerupy, te karty, to zycie wracajace po sekundzie do full.
Jedynie Dzwiek jest miodny

Kurde Dice robi coraz bardziej Casualowe gry!
Za 5 lat trzeba bedzie tylko klikac "W" i LPM by przejsc gre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2015 o 14:12, latouffe napisał:

Kill me now. Te serduszka na gorze po lewej... Ta 3cia osoba

Co jest złego w trzeciej osobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda świetnie, dźwięk rewelacyjny, animacje, efekty super. Ale jak na razie nic więcej ciekawego nie widzę....wiem, że to dopiero alpha więc nie oceniam jeszcze całości. Czekam niecierpliwie na nowe materiały i bete (o ile będzie dostępna dla większego grona graczy). Na dzień dzisiejszy gra nie oferuje nic na tyle ciekawego żebym ją kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku bylem mocno nakrecony na ta gre, ale im wiecej materialow widze tym coraz mniej mi sie podoba. Widzielisci gameplay tie-fightera? Gościu latał przelatuje mape w mniej niz 10 sekund i juz musi zawracac. Moze inne mapy beda troche wieksze? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> BF z laserkami, nie ma czym się podniecać. Tę cześć olewam ciepłym moczem, czekam na
> BF:BC3.

cóż, osoby mające dostęp do alphy mówią co innego...

"Widzielisci gameplay tie-fightera? Gościu latał przelatuje mape w mniej niz 10 sekund i juz musi zawracac. Moze inne mapy beda troche wieksze? :("

Bo ten tryb to przerobiona gorączka (rush) i w alphie ma opinie o wiele lepszego niż oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to będzie dobry średniak w klimatach Gwiezdnych Wojen. Na to się nastawiam i na konsoli chętnie pyknę co jakiś czas ze znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować