Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gameplay z nowego Hitmana wyciekł do sieci

9 postów w tym temacie

"Mimo to trzeba przyznać, że gra wygląda naprawdę nieźle już w tym momencie." Nie zgodzę się. Wygląda to wszystko bardzo słabo. Animacje średnie, grafika również - jak w Blood Money. Nonsensy typu bezszelestne duszenie jednego kucharza 2 metry od drugiego. A potem na jego nagłe zniknięcie nikt zupełnie nie reaguje. No proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten gameplay utwierdza mnie tylko w przekonaniu żeby poczekać na kupnem do wydania edycji kompletnej (o ile poćwiartowanie fabuły i wydanie jej po jakimś czasie jako całości można tak nazwać), choć zgodzę się z przedmówcą animacje kuleją jak nie wiem, sztuczna inteligencja tak samo, już mam wrażenie, że w Rozgrzeszeniu to lepiej wyglądało. Co prawda to jeszcze alpha, ale szczerze mówiąc nie wierzę, że do premiery zostanie jeszcze coś poprawione w samej mechanice gry. Cóż spod skrzydeł Square Enix już tylko w Tomb Raiderze zostaje nadzieja a szkoda, że "tylko" w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trzeciej sekundzie na podłodze jest kod QR chyba, coś mi się zdaje, że ten "przeciek" jest kontrolowany. Jak ktoś chce, to sprawdźcie dokąd ten kod prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie. Gra się jak w każdego Hitmana z tego co widzę. I wygląda jak każdy Hitman. Tylko powinni zrobić coś z jego twarzą. Zrobić go jak na Trailerze albo jak na starych grach i będzie cacy. Zamiast tego ma lalusiowatą gębę która mi się kompletnie nie podoba.

Trudno będzie mi grać w grę w której nie lubię głównego bohatera. Skończy się jak z ostatnim DMC gdzie gameplay był OK (nie licząc rankingów które można było podbijać w nieskończoność) ale główny bohater strasznie mnie odrzucał swoim całym sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze znowu traktowanie ludzi jak debili: "stroj umozliwi Ci dostanie sie tu i tu". Nie tylko ja zaczynam miec tego dosc, ale widac tworcy jeszcze tego nie zrozumieli.

Do tego slepe AI - koles miesza chochla w garnku i nie widzi jak 2 metry od jego stolika przechadza sie czlowiek w kuckach?

Sa na szczescie inne gry do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować