Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uncharted: The Nathan Drake Collection z pierwszym fragmentem rozgrywki

24 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2015 o 17:29, Piotrek_K napisał:


Do pazdziernika niedaleko - na pewno znajdzie sie na mojej polce.


Mam już zamówienie złożone, od kiedy tylko się pojawiła w sklepach :) Co zrobić, słabość, sentyment, jak zwał tak zwał, ale zagram sobie z chęcią jeszcze raz... zanim wyjdzie Uncharted 4: A Thief''s End.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drake mimo lat nadal wygląda bardzo dobrze. A teraz w full HD i 60fps będzie boskie granie :) Momentami to zazdroszczę konsolowcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2015 o 18:27, Cykada85 napisał:

Myslalem ze wersje z ps3 byly w 1080p, a przynajmniej ja je w takiej rozdzielczosci odpalalem.


Skalowanie było do 1080. Teraz to samo wykorzystuje xbox one ;P ale jak wiadomo skalowanie to skalowanie.

Mam każdą z tych części i nie wiem czy kupie ten pakiet teraz czy może jakiś w przyszłości ale wiem jedno, cholernie zazdroszcze graczom którzy wylądawali na PS4 i to będzie ich pierwszy kontakt z grą. Pamiętam prawie każdą scenę z gry. Niesamowite uczucia wtedy były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2015 o 18:30, Kafar napisał:

Skalowanie było do 1080. Teraz to samo wykorzystuje xbox one ;P ale jak wiadomo skalowanie
to skalowanie.


Nie znam sie, wiec nie wiem tak do konca co to znaczy.

Dnia 16.07.2015 o 18:30, Kafar napisał:

Mam każdą z tych części i nie wiem czy kupie ten pakiet teraz czy może jakiś w przyszłości
ale wiem jedno, cholernie zazdroszcze graczom którzy wylądawali na PS4 i to będzie ich
pierwszy kontakt z grą. Pamiętam prawie każdą scenę z gry. Niesamowite uczucia wtedy
były.


A ja tam bede sie bawil tak samo jak kiedy przechodzilem te gre poraz pierwszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2015 o 18:39, Cykada85 napisał:

A ja tam bede sie bawil tak samo jak kiedy przechodzilem te gre poraz pierwszy :D


Ja na pewno nie, za bardzo przezywam pierwszy kontakt z grą. Co nie znaczy że ta gra jest już dla mnie zła. Wręcz przeciwnie kupie i pewnie przejdę i uważam że nawet jak ktoś grał to must have, więc co dopiero dla kogoś kto nie grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2015 o 18:39, Cykada85 napisał:

Nie znam sie, wiec nie wiem tak do konca co to znaczy.


Gra jest renderowana w danej rozdzielczości, potem obraz jest obrabiany przy pomocy pewnych algorytmów tak, by wyświetlił się w większej rozdzielczości niż jest w rzeczywistości. Telewizor taki obraz widzi w 1080p, ale nie wygląda to tak samo dobrze jak natywne renderowanie w 1080p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2015 o 18:30, Kafar napisał:


Mam każdą z tych części i nie wiem czy kupie ten pakiet teraz czy może jakiś w przyszłości
ale wiem jedno, cholernie zazdroszcze graczom którzy wylądawali na PS4 i to będzie ich
pierwszy kontakt z grą. Pamiętam prawie każdą scenę z gry. Niesamowite uczucia wtedy
były.


Ja na szczęście nie pamiętam, fabuły i samego przejścia dokładnie, tym lepiej dla mnie ;) Trochę czasu upłynęło. Chociaż pewnie w trakcie rozgrywki część z tego sama wróci ;)) Z tego co pamiętam, było kilka momentów, w których musiałem się pomęczyć, żeby przejść, ale samych momentów już nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2015 o 18:46, Henrar napisał:

Gra jest renderowana w danej rozdzielczości, potem obraz jest obrabiany przy pomocy pewnych
algorytmów tak, by wyświetlił się w większej rozdzielczości niż jest w rzeczywistości.
Telewizor taki obraz widzi w 1080p, ale nie wygląda to tak samo dobrze jak natywne renderowanie
w 1080p


No dobrze, ale skoro ja wylanczalem 720 p i zostawialem 1080p aktywne i gra sie odpalala w ''niby'' 1080p to jest roznica miedzy renderowanym 1080 p a 720 p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2015 o 19:25, Cykada85 napisał:

No dobrze, ale skoro ja wylanczalem 720 p i zostawialem 1080p aktywne i gra sie odpalala
w ''niby'' 1080p to jest roznica miedzy renderowanym 1080 p a 720 p?

Tak. "Pod spodem" gra wciąż leciała w 720p. Gdyby leciała w pełnym 1080p i nie było by upscalingu gra wyglądałaby jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2015 o 20:13, Henrar napisał:

Tak. "Pod spodem" gra wciąż leciała w 720p. Gdyby leciała w pełnym 1080p i nie było by
upscalingu gra wyglądałaby jeszcze lepiej.


Aha, rozumiem, dziekuje za wyjasnienie, bo ja noob jestem w sprawach technicznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda dziwnie w 60fps ;p Ale tak ponoć jest lepiej, więc kudosy dla chłopaków z Blueprint :D
Wow, ile to już lat minęło a ja wciąż jestem napalony na ogranie wszystkich części po raz nie wiem który..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała seria Uncharted jest fantastyczna. Widoki szczególnie w drugiej części są zabójcze :) Chociaż pierwsza część też niczego sobie. Mnie natomiast fascynuje to, jak zamaskowali, że gra jest typową oskryptowaną tunelówką :) Chociaż z drugiej strony pochodzi od platformówek, także nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Myslalem ze wersje z ps3 byly w 1080p, a przynajmniej ja je w takiej rozdzielczosci
> odpalalem.
>
> Skalowanie było do 1080. Teraz to samo wykorzystuje xbox one ;P ale jak wiadomo skalowanie
> to skalowanie

Nikt Ci nie każe grać w mutliplatformy na konsoli ze skalowanie przeszkadza o dziwo eksy na xboxa maja być w 60 fpsach i 1080p iloma eksami ps4 może sie pochwalić w 60fpsach bo dłuższy czas wszystko wydaja w 30 klatkach a sami nacierali z kampania FullHD i 60fps na poczatku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mówiłem o nowych grach nie remasterach bo tutaj celem jest 60fps i FullHD. Wracając do tematu Uncharted. Wygląda świetnie jak kiedys sprawie sobie PS4 to na pewno lukne bede miał porównanie exy z xboxa i ps4 bo multiplatformowe na PC :) pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2015 o 16:07, boruto napisał:

Nikt Ci nie każe grać w mutliplatformy na konsoli ze skalowanie przeszkadza o dziwo eksy
na xboxa maja być w 60 fpsach i 1080p iloma eksami ps4 może sie pochwalić w 60fpsach
bo dłuższy czas wszystko wydaja w 30 klatkach a sami nacierali z kampania FullHD i 60fps
na poczatku :P

Które exy na XBO poza Forzą 6 mają być w 1080p@60FPS?

Taki Halo 5 w obecnej wersji miejscami dropi do 832 x 810 pikseli (gorzej niż na poprzednich buildach latających w stałym 720p), nowy TR w 60FPSach nie będzie, 1080p chyba też nie. Sunset Overdrive to 900p, TitanFall FullHD nie osiągnął, Forza 5 osiągnęła 1080p@60 robiąc cięcia w oświetleniu i otoczeniu, Ryse to 900p w 20 FPSach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować