Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2015: ze smokiem u boku, czyli długi gameplay ze Scalebound

10 postów w tym temacie

Graficznie wygląda tak sobie, animacje są dziwne, bohater lewituje, gameplayowo przypomina mix DmC i DMC 4, a do tego całość chodzi w 15-20 klatkach...

Na ten moment duży zawód i rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaiste chodziło biednie . Chciałem się tą grą zajarać ale na razie rydwany wstrzymane. Tylko na końcu przy wieści o kooperacji trochę odczułem pozytywną energię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby fajnie, bardzo tej gry wyczekiwałem po zapowiedzi. Podoba mi się smok przyjaciel, duże bossy, kooperacja, ale temu wkurzającemu i irytującemu bohaterowi łeb bym ściął. W grze słychać tylko będzie Whoaa! Yeaah i Wooho. Wolałbym kogoś poważniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym nie wiedzial ze Kamiya odpowiada za te gre, to w ciemno bym zgadl już po 5 sekundach sluchania tego lamusa, ktorego mają za głównego bohatera - śmierdzi nim Dante na kilometr (i są siebie warci).

I OCB z tymi sluchawkami O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Scalebound mnie nie obchodzi z racji, że wychodzi tylko na klocka (może jak wyjdzie na inne platformy to zmienię zdanię), ale ogólnie propsy za muzykę, chyba przesłucham sobie soundtracku jak wyjdzie gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka Tera-online bez online w 15 klatkach... swoją drogą to jest ciekawe ,że każdy filmik z gameplayem jest przedstawiany w słabej rozdzielczości ,albo w małej liczbie klatek.... czyżby przygotowują posiadacza konsolki to super mega filmowych przeżyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście dziwnym jest, że gra tak chodzi na filmiku, który raczej powinien nas zachęcić do grania ale jeśli pominąć te ściny to mi się nawet przyznaję ta gra spodobała. Szkoda, że wolę PS bym nawet powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie narzekają na płynność filmu... z gry, która jeszcze nie jest ukończona. Scalebound wyjdzie dopiero pod koniec 2016 roku, spodziewaliście się kompletnej gry? Dla mnie bomba. Klimat, wygląd scenerii, główny bohater i design "przyjaciela: - wszystkie mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować