Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2007 o 09:18, tomiz12 napisał:

Takie małe pytanko do gram.pl Kiedy będzie dostępny GW (podstawka) i czy można spodziewać
się jakichś obniżek gier z serii Guild Wars. Z góry thx za odpowiedź.

Pisałem maila ostatnio w tej sprawię, dostałem odpowiedź, "że nie mogą tego [dostawy] przewidzieć". Jakieś dwa tyg. temu była dostępna chyba podstawka, ale poszła w godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, po pierwsze nie jestem tu nowy, ale potrzebuje pomocy więc zgłosiłem sie tutaj.
Zamówiłem sobie dwie gry w pre-orderze, a mianowicie Neverwinter Nights 2 : Maska Zdrajcy i Wiedźmin.
Problem polega na tym, że paczka zostanie wysłana 8.11.2007, a więc po premierze dodatku do NWN!! Więc Wiedźmin też wtedy przyjdzie a wiadomo, że premiera jest duzo wczesniej niz NWN2:MZ!! Więc pytam czy można anulowac zamówienie i zamówic je oddzielnie?? tak aby Wiedźmin przyszedł w dniu premiery??
Prosze o odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 09:57, Długi18 napisał:

Witam wszystkich, po pierwsze nie jestem tu nowy, ale potrzebuje pomocy więc zgłosiłem sie
tutaj.
Zamówiłem sobie dwie gry w pre-orderze, a mianowicie Neverwinter Nights 2 : Maska Zdrajcy i
Wiedźmin.
Problem polega na tym, że paczka zostanie wysłana 8.11.2007, a więc po premierze dodatku do
NWN!! Więc Wiedźmin też wtedy przyjdzie a wiadomo, że premiera jest duzo wczesniej niz NWN2:MZ!!
Więc pytam czy można anulowac zamówienie i zamówic je oddzielnie?? tak aby Wiedźmin przyszedł
w dniu premiery??
Prosze o odpowiedź!


Możesz anulować i złożyć od nowa. Nic się nie stanie. Wystarczy potem złożyć te zamówienia oddzielnie(czyli wpakowujesz NVN i zamawiasz, a potem wpakowujesz Wiedźmina i zamawiasz).

Ale jeśli to EK Wiedźmina to szczerze nie polecam. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2007 o 11:01, Gol Galad napisał:


Możesz anulować i złożyć od nowa. Nic się nie stanie. Wystarczy potem złożyć te zamówienia
oddzielnie(czyli wpakowujesz NVN i zamawiasz, a potem wpakowujesz Wiedźmina i zamawiasz).

Ale jeśli to EK Wiedźmina to szczerze nie polecam. ;P



Dzieki za odpowiedź.;) Nie, zamówiłem zwyczajnego Wiedźmina, a czemu odradzasz EK ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ już ich zamówić już nie można, a jak anulowałbyś to by dla ciebie przepadła, chyba, że jeszcze ktoś byłby na liście rezerwowej. A to taki drogi towar za 400zł na Allegro już. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 14:10, Gol Galad napisał:

Ponieważ już ich zamówić już nie można, a jak anulowałbyś to by dla ciebie przepadła, chyba,
że jeszcze ktoś byłby na liście rezerwowej. A to taki drogi towar za 400zł na Allegro już.
:P


400zł??? bardzo dużo:)

własnie anulowałem poprzednie zamówienie i zamówiłem te gry oddzielnie;) dzienx za pomoc. a co do EK, to od początku nie chciałem jej kupowac, jakoś nie rajcują mnie różnie dodatki, najwazniejsza jest sama gra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to będzie prawdopodobnie monotonne i w wtórne ale KIEDY BĘDZIE GUILD WARS(podstawka)??? Dzwoniłem do cd-projektu, dodawałem do listy życzeń i nic a staram się o GW od miesiąca i proszę nie pisać postów typu :dostawa na koniec miesiąca, rozeszło się w godz., itp. bo to już się nudne robi. Niech ktoś kompetentny napisze wreszcie konkretną datę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie moje krótkie podsumowanie i oceny działalności gram.pl:
- podejście do klienta 9+
- liczba gier w asortymencie 7
- ceny na gram.pl 9
- promocje i ich jakość 8
- warunki gwarancji itp 8
Skala ocen: 1-10
średnia:~ 8
Na plus jeszcze liczę forum,różne konciki itp...
Nudzi natomiast oprawa graficzna sklepu gram.pl... :(
Przydałoby się coś zmienić...

Ale ogólnie to jak dla mnie w ciągu 2-3 lat CDP odwaliło kawał dobrej roboty...
Oby tak dalej panowie,oby tak dalej...

Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 12:22, Gizmomochu napisał:

konkretną datę

Posłuchaj. Chyba nawet CDP tego nie wie (tak przynajmnie napisali mi w mailu). Podstawki brakuje we wszytkich tanich sklepach (chyba w kolpolterze jest, ale kosztuje 130). Myślę, że niedługo (może na święta) będzie duża dostawa, albo pakiet wszystkich części (chyba za bardzo się rozmarzyłem ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie w jaki sposób uzyskać zniżkę z karty EURO<26? W ich katalogu jest informacja, że na gram.pl jest bodajże 5% zniżki na gry, ale nie mam pojęcia jak to zgłosić. Raz próbowałem zrobić symulację zamówienia, doszedłem do ostatniego etapu i nie zauważyłem żadnej możliwości, by poinformować sklep o fakcie posiadania tej karty. I czy to 5% jakoś się łączy z innymi zniżkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 18:03, Lord Ya napisał:

Czy ktoś wie w jaki sposób uzyskać zniżkę z karty EURO<26?

Może trzeba coś wpisać w pole "Mam kod promocyjny" (np. numer karty)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

temat dotyczy tego czy mogę zamówić w gram.pl nowe puste pudełko do Colin McRae Rally 2005 ( z exstra klasyki next )ponieważ to pierwsze oryginalne się nieco zepsuło w środku złamanym ząbek trzymający instrukcje a na zewnątrz fola jest jakby ucięta żyletką tak jest już od dnia dostarczenia gry prze pocztę . (gre kupiłem przez sklep w allegro) i dlatego postanowiłem zapytać czy mogę zamówić pudełko do tej gry a jak tak to gdzie złożyć zamówienie i ile to kosztuje gra i zawartość pudełka są wrzątku tylko to pudełko niezbyt estetyczne z tą wada . PS wiem ze to takie rzeczy(pudełka do gier ) nie podlegają gwarancji dlatego pytam czy takie nietypowe zamówienie jest możliwe
pytam tu bo mię tu przekierowano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 17:15, Y8U napisał:


musisz zamówić nową grę nie można złożyć takiego zamówienia jak byś kupił grę w sklepie gram a nie na allegro to mogbyś ją wymienić na zasadzie dożywotnia gwarencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... Przykro mi , ale nic z tym nie zrobisz. :/ Pozostaje ci tylko kupić nówkę.

A co do tego, skąd ta gwarancja, to wystarczy, że kupisz nawet grę od CDProjekt w byle jakim sklepie i zarejestrujesz na stronie, a gwarancja będzie. ;)

A na Allegro częściowo dobrze kupować, ale jest dział "Używki" na gram.pl, w którym trochę pewniej kupisz jeśli ci chodzi o gwarancję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 18:34, Wiksac17 napisał:

To dopiero są wyprzedaż, a nie tam taki sobie sklep.gram.pl, a ile rabatu!


Zaszaleli szkoda że nie przepadam za HP (nie mylic z HP:D). Ciekawe kiedy na gram.pl będą takie promocje <marzy>

Odnośnie sklepu brakuje mi segregacji według serii np. Extra klasyka i Złota Edycja czy coś w tym stylu.. ułatwiłoby to szukanie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra jest zarejestrowana i sprawna z grą wszystko jest ok ja pytałem o samo opakowanie pudło ,futerał czy jak to się jeszcze inaczej tam mówi na to. pytałem o to bo skoro gram pl wydaje gry to może ma u siebie w magazynach takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 12:22, Gizmomochu napisał:

Wiem że to będzie prawdopodobnie monotonne i w wtórne ale KIEDY BĘDZIE GUILD WARS(podstawka)???
Dzwoniłem do cd-projektu, dodawałem do listy życzeń i nic a staram się o GW od miesiąca i proszę
nie pisać postów typu :dostawa na koniec miesiąca, rozeszło się w godz., itp. bo to już się
nudne robi. Niech ktoś kompetentny napisze wreszcie konkretną datę.


Wykonałem w dokładnie tej sprawie, dokładnie te same kroki co Ty, jeszcze w połownie sierpnia tego roku. Przez telefon powiedziano mi, że najwcześniej będzie za 2 tygodnie, czyli na początku września. Jak do tej pory, NIC. Pisałem o tym już w odpowiednim wątku, zadawałem pytania CDP, pisałem maile do sklepu - tam NIC nie wiedzą... :(
Zaczyna mnie to irytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować