Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2007 o 19:11, Tokix napisał:

Z gram.pl ile gdzieś tak idzie przesyłka od momentu zamówienia??

Kurierem od wysłania do 48 godzin.
Pocztą Polską, do 5 dni nawet:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 19:36, Dominik000 napisał:

Co to jest ta lista życzeń, czemu ona ma służyć??

Jeśli na przykład dana gra jest w tej chwili nie dostępna (w sprzedaży), to dodajesz sobie ten produkt do Listy Życzeń i gdy dana gra będzie już dostępna to automatycznie dostaniesz o tym powiadomiony drogą mailową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 17:51, Arczir2d2 napisał:

Aczkolwiek jedno ale... tsk: w linku do GoW który podałeś jest podana cena 129 zeta, mam nadzieję
że nie taka cena będzie bo np. w ultima.pl GoW jest za 79 zeta w pre-orderze...


W spisie gier na gram.pl nie ma uwzględnionej możliwości użycia wirtualnych złotówek, dopiero po znalezieniu danej gry w sklepie.gram.pl widać cenę z wykorzystaniem wPLN.
Tej gry jednak nie ma jeszcze w wersji PC w spisie sklepu.gram.pl, więc będziesz musiał trochę poczekać do czasu jak ustalą ilość wPLN, które będzie można wydać na tą grę. Oczywiście najlepiej i tak sprawdzić ceny w kilku sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moglby mi doradzic
planuje zakup wiedzmina z gram.pl ale astanawiam ssie nad tym cy nie dac 20zl wiecej i kupic go wsklepie
czy taka tranzakcja jes bezpiecna i oplacalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 21:42, Adam k. napisał:

Warto kupic na gram.pl...jest oplacalna (o ile sie nie myle za wiedzmina przesylka za wpln)
i bezpieczna...

dzieki za rade ale za mojego wiedzmina musze zaplacic normalna kasa
a w ile dochodzi przesylka wiem co pisza chodzi mi o konkret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 16:38, Piotrbov napisał:

No to znaczy, że CDP robi niespodziankę i grę dostaniemy wcześniej. Mój Wiedźmin, jest jeszcze
pakowany i przygotowywany do wysyłki.


No zobaczymy jak z ta niespodzianka wyjdzie. Nim przejde do... zastanawiania sie nad pewna kwestia od razu zaznaczam, ze ciesze sie, ze Edycja Kolekcjonerska bedzie szybciej niz to bylo zapowiadane. Jeden dzien to zawsze cos. :) Szkoda tylko, ze komputer bede mial najwczesnie za tydzien. :( A teraz do konkretow:

Jako metode dostawymam przesyłke kurierska. Przy zamowieniu jest napisane, ze "dostawa następnego dnia roboczego po wysłaniu paczki". W statusie mojego zamówienia widnieje informacja, ze "wysłane w dniu 22 października 2007" czyli w poniedzialek, ktory bedzie po tym weekendzie. Jednak jako orzewidywana data dostawy widnieje cos takiego: "23 października 2007 - 24 października 2007". Myslac wiec logicznie skoro dostawa ma byc nastepnego dnia po wyslaniu paczki to u mnie EK Wiedzmina powinna byc 23 pazdziernika. Ciekaw jestem czy faktycznie we wtorek dostane do reki paczke z EK tej dlugo wyczekiwanej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 21:45, Xanten napisał:

> Warto kupic na gram.pl...jest oplacalna (o ile sie nie myle za wiedzmina przesylka za
wpln)
> i bezpieczna...
dzieki za rade ale za mojego wiedzmina musze zaplacic normalna kasa
a w ile dochodzi przesylka wiem co pisza chodzi mi o konkret


Jeżeli chcesz mieć grę 24 paźdzernika, to musisz zamówić kurierem(cena - 15,90zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli zamówiłam 2 sztuki gry Wiedźmin(w jednej przesyłce), to w ramach tej rekompensaty dostanę 2 plakaty i 2 naklejki? Bo w tym newsie:
http://www.gram.pl/news_9wTeHe3_Michal_Kicinski_dyrektor_generalny_CD_Projekt_przeprasza_za_problemy_w_korzystaniu_z_serwisu_gram_pl_i_sklepu_gram_pl.html
pisze, że do zamówienia zostanie dołączony ten plakat i naklejka, a te moje 2 sztuki gry to takie jedno zamówienie, więc jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, by gram.pl działało też trochę jak EA Store, czy Steam. By była możliwość grę na dysk ściągnąć bez pudełka, bajerów, przesyłek i innych takich. Tak, by każdą grę, wydaną przez CDP na PC, można było od razu po wpłaceniu kasy zasysać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 04:12, Melkor_79 napisał:

Chciałbym, by gram.pl działało też trochę jak EA Store, czy Steam. By była możliwość grę na
dysk ściągnąć bez pudełka, bajerów, przesyłek i innych takich. Tak, by każdą grę, wydaną przez
CDP na PC, można było od razu po wpłaceniu kasy zasysać :)


Zauważ, że Steam jak i EA Store są robione przez swoich producentów (no z EA moglibysmy się sprzeczać ale...), natomiast CDP jest jedynie developerem na terytorium Polski, myślisz, że Blizzard, Nival Int. czy inne studia zgodziłyby się na taką metodę sprzedaży? Przecież równie dobrze, to robić sami, a nie oddawać duży kapitał z tego wydawcy - patrz Valve i Vivendi. Poza tym zauważ, że Steam i sklepik EA to siatka na skale globalną jaki fundusz musiałaby mieć Warszawska firma by postawić servery na tyle mocne by uciągnąć głodnych grania i jednocześnie utrzymać przyjazny transfer...

Valve dorobiło się ładnych pieniążków za pierwszego HLa z dodatkami, natomiast Electronic Arts to gigant growy, więc można sobie wyobrazić jak wysoko obie te firmy stoją nad wydawcą gier w Europie Śr-Wsch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 08:59, Zagul napisał:

Mam taki problem zapisałem się do Newslettera i wogulego go nie otrzumuje..

Newsletter nie przychodzi regularnie. Przychodzi raczej rzadko jak jest jakas większa premiera lub promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować