Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2009 o 22:06, faraoneek23 napisał:

Hej, zamówiłem grę w piątek ok 13 40. Dojdzie na poniedziałek? Bo pisze wysłane, jak
wejdę w szczegóły to pakowane...


powinno dojsc tyle czasu jeszzce ale zalezy gdzie mieszkasz ? a czym zamawiałes przez poczte czy kurierem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, czy jak teraz zamówię sobie DA, po okazyjnej cenie, a jeszcze nie jest dostępne(dopiero będzie za 1-7dni) to zapłacę tą promocyjną cenę, nawet jak nie trafię na towar do końca promocji ?

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 09:08, faraoneek23 napisał:

Hej, jak zamówić te dwie gry EA w tym druga za 1gr. Dodaję do koszyka i mam cenę 89,80

Już wszystko ok przeczytałem regulamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć że miło mnie sklep zaskoczył. Wziąłem tą opcję do salonu sferis wybrałem i paczka została wysłana we wtorek a teraz już na mnie czeka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 19:02, Albii napisał:

Wie ktoś, czy jak teraz zamówię sobie DA, po okazyjnej cenie, a jeszcze nie jest dostępne(dopiero
będzie za 1-7dni) to zapłacę tą promocyjną cenę, nawet jak nie trafię na towar do końca
promocji ?

Pozdr.



Myślę że jak sobie zamówisz to będziesz miał w promocji a jak coś się zmieni to na pewno dostaniesz towar. Poza tym jak kupujesz to podlicza się cena i jak będziesz miał promocyjną to wtedy o innej nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 12:54, Zagul napisał:

Czy ktoś z was wybierał odbiór osobisty w salonach SFERIS ? Jak to wygląda, dostaję jakiegoś
e-maila czy cos ?



Masz informację w "moje zamówienia". Klikasz na zamówienie i tam masz status, ja mam teraz że oczekuje w salonie gra ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nie wiem jak wy ale ja mam problemy ze zdobyciem plakatów ze zwoich ulubionych gier np Mass Effect chyba w Polsce plakatu nie uswiadczymy. Wiec zwracam sie do sklepu Gram.pl aby troche tych plakatów zaczął sciagac do swojego sklepiku internetowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 22:44, karolekx23x napisał:

chciałbym sie dowiedziec dlaczego gry na gram.pl maja ceny nizsze od slepu gram metro
?


Bo w sklepach internetowych sam się obsłużysz, gry są ściągane bezpośrednio do ciebie i dla ciebie. Po prostu mniej pracowników = firma wydaje na nich mniej kasy. Firma wydaje mniej kasy na pracowników = można sobie pozwolić na tańsze ceny produktów. Tak mi się przynajmniej wydaje. ;] W skrócie pisząc: Im to taniej wychodzi jak wyślą coś do jednego obywatela niż hurtem do swojego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałem zamówić grę Assassin''s Creed II i wybrać odbiór przez sieć Sferis ale przy podsumowaniu jest tam napisane: "wszystkie zamówione produkty muszą być dostępne w sklepie". Znaczy to że nie odbieram zamówienia tylko kupuje grę tak jak bym kupował bez zamawiania na gram.pl, jak to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 16:35, Ciej napisał:

chciałem zamówić grę Assassin''s Creed II i wybrać odbiór przez sieć Sferis ale przy
podsumowaniu jest tam napisane: "wszystkie zamówione produkty muszą być dostępne w sklepie".
Znaczy to że nie odbieram zamówienia tylko kupuje grę tak jak bym kupował bez zamawiania
na gram.pl, jak to działa?

Pre-oderów się chyba nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 17:01, Zagul napisał:

> chciałem zamówić grę Assassin''s Creed II i wybrać odbiór przez sieć Sferis ale
przy
> podsumowaniu jest tam napisane: "wszystkie zamówione produkty muszą być dostępne
w sklepie".
> Znaczy to że nie odbieram zamówienia tylko kupuje grę tak jak bym kupował bez zamawiania

> na gram.pl, jak to działa?
Pre-oderów się chyba nie da :)


Mam te możliwość do wyboru, przynajmniej mogę zaznaczyć i przejść dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 20:03, crash807 napisał:

-za pobraniem ?


Tak za pobraniem. Z tego co pamiętam w następnym kroku wybierasz miejsce, w którym możesz odebrać paczkę, np. w jednym z salonów Sferis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować