Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2007 o 23:50, Seqiu napisał:

Dlaczego w sklepie nie ma innych myszek tylko Razer ? Przecież Logitechy to najlepsze myszki,
przynajmniej ja tak uważam, dla graczy. Sam chciałem sobie kupić MX500, ale będę musiał poszukać
czegoś na allegro. Ciekawe czy w przyszłości CDP planuje poszerzyć swoją ofertę sprzęt innych
firm, np wspomnianego już Logitecha... ;)



Raczej wątpię, ponieważ robiło by to konkurencję w sklepie dla Razera. Chociaż moze kiedyś, ale wydaje mi się to mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio Nightfall do kolekcji i o dziwo paczka przyszła 2 dni po zamówieni pocztą polską :) Już moje 2 zamówienie i jestem bardzo zadowolony xD A wPLN mam 244 xD i co ja mam z Tym zrobić hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 00:48, Adik989 napisał:

Kupiłem ostatnio Nightfall do kolekcji i o dziwo paczka przyszła 2 dni po zamówieni pocztą
polską :) Już moje 2 zamówienie i jestem bardzo zadowolony xD A wPLN mam 244 xD i co ja mam
z Tym zrobić hehe

Można kupować gadgety za wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 00:55, Adam Malysz napisał:

> Kupiłem ostatnio Nightfall do kolekcji i o dziwo paczka przyszła 2 dni po zamówieni pocztą

> polską :) Już moje 2 zamówienie i jestem bardzo zadowolony xD A wPLN mam 244 xD i co ja
mam
> z Tym zrobić hehe
Można kupować gadgety za wPLN.


których prawie w ogóle nie ma... właściwie gram.pl mógłby urozmaicić nieco asortyment tych gadżetów, bo raptem jedna smutna smycz i tyle... może jakieś kubeczki, koszulki? Chętnie bym sobie sprawił ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 07:53, Lord Asgaroth napisał:

> > Kupiłem ostatnio Nightfall do kolekcji i o dziwo paczka przyszła 2 dni po zamówieni
pocztą
>
> > polską :) Już moje 2 zamówienie i jestem bardzo zadowolony xD A wPLN mam 244 xD i
co ja
> mam
> > z Tym zrobić hehe
> Można kupować gadgety za wPLN.

których prawie w ogóle nie ma... właściwie gram.pl mógłby urozmaicić nieco asortyment tych
gadżetów, bo raptem jedna smutna smycz i tyle... może jakieś kubeczki, koszulki? Chętnie bym
sobie sprawił ;-)


Smycz nie jest za wPLN, tylko za kasę. 4,90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myszki logitecha sa bdb działałem na mx310 prawie 3 lata niestety optyk padł,nastepnie creative fatality 1010 wytrzymał 3 meisiace aż lewy przycisk sie zacinał - wymiana na nowy i sprzedałem, teraz gości u mnie razer krait i odpukać myszka wyśmienita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sklep.gram.pl sprzedał więcej wejściówek na MP PES6 niż miał ?

Dlaczego nie anulował późniejszych zamówień tzn. po pierwszych dziewięćdziesięciu , a za kryterium wybrał sobie datę zaksięgowania pieniędzy na koncie? Oczywiście poinformował o tym po fakcie i kiedy status widniał "towar zapakowany i gotowy do wysłania" , dodatkowo kilka dni wcześniej wysyłając mylne informacje jakoby pieniądze mają wpłynąć do dnia 8 sierpnia. Jak to jest możliwe że najpierw coś jest a nagle okazuje się że tego jednak nie ma ?

Dlaczego ja mam cierpieć za Wasze błędy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 08:53, Adi-G napisał:

Dlaczego sklep.gram.pl sprzedał więcej wejściówek na MP PES6 niż miał ?

Dlaczego nie anulował późniejszych zamówień tzn. po pierwszych dziewięćdziesięciu , a za kryterium
wybrał sobie datę zaksięgowania pieniędzy na koncie? Oczywiście poinformował o tym po fakcie
i kiedy status widniał "towar zapakowany i gotowy do wysłania" , dodatkowo kilka dni wcześniej
wysyłając mylne informacje jakoby pieniądze mają wpłynąć do dnia 8 sierpnia. Jak to jest możliwe
że najpierw coś jest a nagle okazuje się że tego jednak nie ma ?

Dlaczego ja mam cierpieć za Wasze błędy ?



podpisuje sie pod tym obiema rękoma !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi promocja. Pewien forumowicz napisał mi o niej na GG. Już sobię myślę - ale czad, kupię sobie tak tanio HL 2 Episode One i HL 1 Anthology. Patrzę - te gry nie zaliczają się do promocji. A co jeszcze lepsze - HL 1 Anthology ma cenę jak przy premierze :/. Tak samo zresztą jak HL2: Game of the Year Edition. Czyżby więc te gry nie zaliczały się na gram.pl do serii EA Classics? Bo niedawno tam trafiły :/. Area 51 trafiła do EA Classics w tym samym czasie, co ww. gry, a bierze udział w promocji :/. Czegoś tutaj nie rozumiem :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, za drugiego posta, ale zapomniałem odpowiedzieć na Twoje pytanie. Otóż najpierw musisz dodać do koszyka 1 grę z tych biorących udział w promocji, a następnie kliknąć przycisk "Złóż zamówienie". Pojawi Ci się lista gier, które możesz dodać za 1 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie tam ta promocja podoba :) Kupiłem sobie dzisiaj NFS:U2 i NFS: Most Wanted gry przyjdą dopiero w przyszłym tygodniu ale jużw nie grałem i już jestem zadowolony :) Ale faktem jest że nie wszystkie gry z EA Classics są objęte promocją :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować